Zitten er in ieder geval geen kleding vezels in de wond.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:52 schreef Kaatje1 het volgende:
De zon is bijna op het balkonbed, dus zo naar binnen verhuizen.
Voor de motorrijders onder ons, ik woon aan een lange doorgaande weg waar het zeer verleidelijk is hard te rijden (niet iedereen is onder de indruk van stoplichten), maar zie vandaag enorm veel rijders met kort broek, bloot bovenlijf, dames met mini topjes. Da’s toch niet echt slim, wanneer je valt en doorschuift ben je een grote schaafwond
quote:Op zondag 29 juni 2025 16:57 schreef z80 het volgende:
[..]
Zitten er in ieder geval geen kleding vezels in de wond.
Ach joh, balenquote:Op zondag 29 juni 2025 17:27 schreef Kaatje1 het volgende:
geen etentje, opeens enorme darmproblemen (vaker met warmte) en dat durf ik niet aan nu
Zo dan. Wat een actiequote:Op zondag 29 juni 2025 18:08 schreef Tele6 het volgende:
Als je het over pech hebt zijn vrienden van me op weg naar een kampioenschap geloof ik...
Eerder dit jaar hadden ze een rioolverstopping en heel hun huis stond vol met poep. Nu nog steeds zitten ze in de rommel omdat de woningbouw en de verzekering het niet eens worden over wie het moet fixen.
Gooit vanochtend een van hun bovenburen een BED MET MATRAS EN AL van het balkon, valt het naar binnen bovenop al hun spullen op hun balkon.
Maar goed dat ze zelf binnen waren. Manmanmanman
Dat klinkt alsof het alles meeviel! Ik vind die schoonzus alleen wel een enorme prinses.quote:Op zondag 29 juni 2025 11:35 schreef Tele6 het volgende:
Ik had gisteren dat vrijgezellenfeest en @:Lucky_Strike wenste me nog succes met al het gedoe
Het is helemaal goedgekomen. De activiteiten waren nogal meh maar de bruid had een leuke dag. We hadden een paar uur in een klimbos en een VR moordspel geboekt bij een bedrijf waar je de meest uiteenlopende activiteiten kan doen. Van tevoren was ik een beetje bang dat de schoonzus geen goede tijd zou hebben in het klimbos en dat klopte. Ze is niet fit en sportief en daar is helemaal niks mis mee, maar we hadden er meer rekening mee moeten houden en niet af moeten gaan op haar "als jullie dit zo graag willen dan doe ik gewoon m'n best om mee te komen". Nu was het na 15min tranen en heeft ze de rest van de activiteit op een bankje gezeten. En er waren zó veel dingen geweest om te doen die ze wel zou hebben gekund.
VR moordspel was een escape room behalve dat je gewoon buiten aan een picknicktafel zat en een van de mensen in je groepje in een VR-bril de escape room zagje kon niet in VR door de escape room lopen, alleen maar op dingen klikken en dan naar ze kijken. We hebben de moord niet opgelost maar we waren er bijna.
Ik had pastasalade, salade, meloen, stokbrood, vega gehaktballetjes in tomatensaus, wraprolletjes roomkaas komkommer, caprese spiesjes, en wat van de k&k tapas (pepertjes, zongedroogde tomaatjes) voorbereid. Had bij het maken van de wraprolletjes in m'n vinger gesneden dus dat was nogal balen, maar gelukkig heeft een van de andere vriendinnen van de bruid me nog geholpen met afmaken van de salades en zo. Voor de schoonzus die niks lustte had ik wraprolletjes met kipfilet en komkommer gemaakt (geen roomkaas). Ze heeft daarnaast nog meloen en stokbrood gegeten. Dat is wel een maaltijd![]()
![]()
Maar goed. Al m'n moeite werd gewaardeerd, de vleeseters hebben niet geklaagd over de vega gehaktballetjes (het waren die van ikea), degene met notenallergie heeft overleefd.
We hebben nog tot 22:00 op m'n balkon gezeten, mooie zonsondergang erbij, een van de anderen had speciaalbier en cider meegenomen, dus we hoefden niet meer naar de stad of zo. Ik vind het mooi geregeld
Nu maar eens opstaan en kijken of de vaatwasser al m'n vaat schoon gekregen heeft
Door deze opmerking lees ik het bericht van Tele6 anders.quote:Op zondag 29 juni 2025 18:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dat klinkt alsof het alles meeviel! Ik vind die schoonzus alleen wel een enorme prinses.
Juustem. Ga foto’s maken van de klimmers of zoquote:Op zondag 29 juni 2025 19:26 schreef Clubsoda het volgende:
Prinses treft het wel. Manmanman, dan doe je het peuterparcous van 30 centimeter hoog of je roept 'Joe, hoogtevrees!' en gaat met een thermoskan koffie onder een boom zitten en mensen aanmoedigen. Maar goed, mensen die alleen wraps met kipfilet zonder roomkaas lusten, moet je ook niet vertrouwen denk ik.
Blij toe dat ik roomkaas schoorvoetend aan mijn ‘net-aan binnen te houden’ repertoire heb toegevoegdquote:Op zondag 29 juni 2025 19:26 schreef Clubsoda het volgende:
Prinses treft het wel. Manmanman, dan doe je het peuterparcous van 30 centimeter hoog of je roept 'Joe, hoogtevrees!' en gaat met een thermoskan koffie onder een boom zitten en mensen aanmoedigen. Maar goed, mensen die alleen wraps met kipfilet zonder roomkaas lusten, moet je ook niet vertrouwen denk ik.
De vinger valt erg mee. Ik gebruik m als een excuus om m'n huishoudelijke klusjes te skippen vandaag, maar denk dat ik er morgen al geen pleister meer op hoef.quote:Op zondag 29 juni 2025 18:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dat klinkt alsof het alles meeviel! Ik vind die schoonzus alleen wel een enorme prinses.
Fijn dat het goed ging met eten. Alles ok met je vinger?
De 'alleen' had betrekking op niets anders dan wraps met kip. Niet perse op de haat voor roomkaasquote:Op zondag 29 juni 2025 19:46 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Blij toe dat ik roomkaas schoorvoetend aan mijn ‘net-aan binnen te houden’ repertoire heb toegevoegd
Ik begreep het verslag van Tele wel verkeerd: in mijn hoofd was schoonzus de bruid en toen vond ik het sneu voor haar, op haar dag. Maar de schone zus is aanhangsel: dan niet piepen maar foto’s maken/koffie drinken
Ik zie ze soms wel met de vleugels gespreid liggen zonnen. Ik denk dat ze daarmee de kleine beestjes uit hun veren bakken. Als een zonnebadquote:Op zondag 29 juni 2025 20:02 schreef z80 het volgende:
Blijkbaar houden kraaien ook van warmte.
Een zwerm van die beesten op brandend heet beton, vol in de zon zittend. Nog net niet op de rug liggend te bakken.
De schaduw van de boom en brug was blijkbaar te koud.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |