Wij hebben Vloongod, we hebben hem niet nodig!quote:
Toekomstige kampioenen op de 400 meter polsstokhoogspringen?quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:10 schreef TargaFlorio het volgende:
En de eventuele kinderen Nederlands.
Meerkampquote:Op donderdag 3 juli 2025 11:47 schreef Felagund het volgende:
[..]
Toekomstige kampioenen op de 400 meter polsstokhoogspringen?
Weten we überhaupt wel zeker dat Vloon en Broeders 2 verschillende personen zijn?quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:37 schreef Szura het volgende:
[..]
Wij hebben Vloongod, we hebben hem niet nodig!
Als je aan KNAU-wedstrijden deel wilt nemen heb je een wedstrijdlicentie nodig en die kan je alleen krijgen in combinatie met een lidmaatschap van een vereniging.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 02:48 schreef Alpha0 het volgende:
Moet je lid zijn van een club om aan amateur wedstrijden deel te kunnen nemen?
Met tennis is dat niet zo, echter dat is een route waar over het algemeen geen reclame voor wordt gemaakt.
Ik weet zelf ook niet aan welke van de 2 ik wil deelnemen. Sprint onderdelen, welke van de 2 zijn dat?quote:Op zaterdag 5 juli 2025 10:33 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Als je aan KNAU-wedstrijden deel wilt nemen heb je een wedstrijdlicentie nodig en die kan je alleen krijgen in combinatie met een lidmaatschap van een vereniging.
Voor lokale hardloopwedstrijdjes en recreatielopen heb je geen licentie nodig.
In hoeverre atletiekwedstrijden (met de niet-hardloop-onderdelen) wel of geen KNAU-wedstrijden zijn weet ik niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |