Een publieke vernedering goedpraten omdat ze een goed salaris hebben.quote:Op zondag 29 juni 2025 09:50 schreef manny het volgende:
Jeetje. Wel een boel meningen over iets waar we zelf niet bij zijn geweest en onze bron Mike aantoonbaar structureel onbetrouwbaar is.
Duidelijkheid bieden aan mensen (speler en zaakwaarnemer) en een duidelijk signaal geven dat het hem niet wordt bij Ajax. Erg hoor. Heel erg.
Kleedkamer 2 en niet meetrainen voor pak em beet 50.000 euro of een ton per maand. Verschrikkelijke wantoestanden, zo ga je niet met mensen om!
hoe klein ben je als club bezig zegquote:Op de parkeerplaats voor het eerste elftal en de staf is geen plek meer voor de auto’s van de uit de gratie geraakte voetballers
Dat je iemand niet in de selectie opneemt, of laat mee trainen kan ik me wat bij voorstellen, maar geen gebruik meer mogen maken van de faciliteiten waar je als topsporter van gebruik dient te maken zoals fysio of parkeerplaatsen is gewoon pesterij, dan kan je voetbalclub zijn, je bent nog steeds een werkgever die goed werkgeverschap moet tonen, niet proberen stoer te doen door je eigen mislukte beleid goed te praten. Net zoals ze van de spelers mogen verwachten dat ze fit zijn, en zich aan de gemaakte afspraken houden, het niet meewerken aan een transfer is geen reden, als je echt af wilt van een speler zeg je gewoon: Sorry knul, we betalen je contract door zolang je wilt maar je bent niet meer welkom op de club.quote:Op zondag 29 juni 2025 07:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het is die spelers in april al meegedeeld, dus niet echt een verrassing, je moet gewoon verder, het wordt pas vervelend als je ze niet zou betalen.
Wat een geleuter man, je hebt een selectie en daar horen zijn niet meer bij, zo simpel is dat.quote:Op zondag 29 juni 2025 10:45 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat je iemand niet in de selectie opneemt, of laat mee trainen kan ik me wat bij voorstellen, maar geen gebruik meer mogen maken van de faciliteiten waar je als topsporter van gebruik dient te maken zoals fysio of parkeerplaatsen is gewoon pesterij, dan kan je voetbalclub zijn, je bent nog steeds een werkgever die goed werkgeverschap moet tonen, niet proberen stoer te doen door je eigen mislukte beleid goed te praten. Net zoals ze van de spelers mogen verwachten dat ze fit zijn, en zich aan de gemaakte afspraken houden, het niet meewerken aan een transfer is geen reden, als je echt af wilt van een speler zeg je gewoon: Sorry knul, we betalen je contract door zolang je wilt maar je bent niet meer welkom op de club.
Jij gaat het ook niet oke vinden als jouw baas jou opeens zat is en tegen jou zegt dat je alleen van 5 uur middags tot 8 uur avonds want dan is iedereen weg en om 8 uur is de pand weer dicht. En je mag voortaan niet op bedrijfsterrein parkeren maar 10 minuten verderop op openbare parkeerplaats.quote:Op zondag 29 juni 2025 10:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat een geleuter man, je hebt een selectie en daar horen zijn niet meer bij, zo simpel is dat.
Ik zou het niet fijn vinden, al klopt het qua uren niet wat jij stelt, maar als mijn baas mij dat 3 maanden van te voren meedeelt, had ik al wat anders gevonden voor het zover was.quote:Op zondag 29 juni 2025 10:57 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Jij gaat het ook niet oke vinden als jouw baas jou opeens zat is en tegen jou zegt dat je alleen van 5 uur middags tot 8 uur avonds want dan is iedereen weg en om 8 uur is de pand weer dicht. En je mag voortaan niet op bedrijfsterrein parkeren maar 10 minuten verderop op openbare parkeerplaats.
Ik weet het niet, wij hebben ook wel eens een collega onder een tijdelijk contract gehad die écht niet (meer) functioneerde en op een gegeven moment was het ook van, ‘ja we hebben geen werk meer voor je, we denken dat het beter is als je gewoon thuis blijft’.quote:Op zondag 29 juni 2025 10:57 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Jij gaat het ook niet oke vinden als jouw baas jou opeens zat is en tegen jou zegt dat je alleen van 5 uur middags tot 8 uur avonds want dan is iedereen weg en om 8 uur is de pand weer dicht. En je mag voortaan niet op bedrijfsterrein parkeren maar 10 minuten verderop op openbare parkeerplaats.
Inderdaad, het is hun eigen schuld dat ze er nog zitten!quote:Op zondag 29 juni 2025 11:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik zou het niet fijn vinden, al klopt het qua uren niet wat jij stelt, maar als mijn baas mij dat 3 maanden van te voren meedeelt, had ik al wat anders gevonden voor het zover was.
In dit geval is er gewoon een doorlopend contractquote:Op zondag 29 juni 2025 11:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik weet het niet, wij hebben ook wel eens een collega onder een tijdelijk contract gehad die écht niet (meer) functioneerde en op een gegeven moment was het ook van, ‘ja we hebben geen werk meer voor je, we denken dat het beter is als je gewoon thuis blijft’.
Hoe ondubbelzinniger je bent, hoe makkelijker het is. Ze zijn gewoon geen onderdeel van de groep meer. Het is wel hard voor die jongens maar ik denk ook wel een beetje dat dit topsport is.
Ik denk juist vrij normaal dat de TD dit doet, hij gaat over de selectie en wie hij beschikbaar stelt. Het heeft geen zin om de trainer tijd en moeite te laten steken in spelers die je toch weg wil hebben.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 12:02 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Dit mededelen via WhatsApp, ook echt.
En welke macht heeft Heitinga precies als Kroes deze mededeling brengt?
quote:Op zondag 29 juni 2025 11:09 schreef CR7 het volgende:
[..]
Inderdaad, het is hun eigen schuld dat ze er nog zitten!
Die collega kreeg ook netjes uitbetaald, ik wil gewoon zeggen dat de situatie ook niet klinkklaar is bij een ‘normale’ werkgever als iemand tijdelijk onder contract staat maar écht niet meer nodig is.quote:Op zondag 29 juni 2025 11:10 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
In dit geval is er gewoon een doorlopend contract
En als die collegaas van jou geen werk meer hebben om te doen dan wil dat niet zeggen dat het contract wat ondertekent is niet meer rechtsgeldig is.
uitbetalen totdat het contract eindigt
zo simpel zijn de regels
Het is een zielige schertsvertoning voor een beursgenoteerde clubquote:Op zaterdag 28 juni 2025 12:02 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Dit mededelen via WhatsApp, ook echt.
En welke macht heeft Heitinga precies als Kroes deze mededeling brengt?
Ik ben zelf ook een keer op een onvriendelijke manier weggegaan ergens, ze wilden me dat laatste maandje niet cadeau doen dus dan kom je wel maar je maakt geen deel meer uit van het beleid dat gaat over de periode dat je er niet meer bent, dat lijkt me wel logisch.quote:Op zondag 29 juni 2025 11:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik weet het niet, wij hebben ook wel eens een collega onder een tijdelijk contract gehad die écht niet (meer) functioneerde en op een gegeven moment was het ook van, ‘ja we hebben geen werk meer voor je, we denken dat het beter is als je gewoon thuis blijft’.
Hoe ondubbelzinniger je bent, hoe makkelijker het is. Ze zijn gewoon geen onderdeel van de groep meer. Het is wel hard voor die jongens maar ik denk ook wel een beetje dat dit topsport is.
Het lastige is dat je vaak op ze nog wil gaan verdienen. De spelers waar het om gaat zijn geen huurspelers. Ze moeten nog wat centjes opleveren het liefst. Je kunt ze natuurlijk mededelen dat ze niet meer in aanmerking komen voor Ajax 1.quote:Op zondag 29 juni 2025 11:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik weet het niet, wij hebben ook wel eens een collega onder een tijdelijk contract gehad die écht niet (meer) functioneerde en op een gegeven moment was het ook van, ‘ja we hebben geen werk meer voor je, we denken dat het beter is als je gewoon thuis blijft’.
Hoe ondubbelzinniger je bent, hoe makkelijker het is. Ze zijn gewoon geen onderdeel van de groep meer. Het is wel hard voor die jongens maar ik denk ook wel een beetje dat dit topsport is.
3-4 miljoen verscheuren???quote:Op zondag 29 juni 2025 11:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Desnoods spreek je onderling af dat je contract verscheurt.
En die zit op een aardig salaris meen ik.quote:Op zondag 29 juni 2025 11:24 schreef WheeledWarrior het volgende:
Gelukkig gaan we nu Wijndal weer een kans geven LOL
Ik denk dat contracten verscheuren financieel ook niet het handigst is.quote:Op zondag 29 juni 2025 11:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Het lastige is dat je vaak op ze nog wil gaan verdienen. De spelers waar het om gaat zijn geen huurspelers. Ze moeten nog wat centjes opleveren het liefst. Je kunt ze natuurlijk mededelen dat ze niet meer in aanmerking komen voor Ajax 1.
Ze zouden mee kunnen trainen met Jong Ajax om hun conditie op peil te houden en misschien nog wat ritme opdoen. Lijkt me ook interessanter voor andere clubs. Desnoods spreek je onderling af dat je contract verscheurt.
Blijft altijd moeilijk, het zijn niet 1 of 2 spelers die je dan makkelijk inpast, maar 7, dan kan je die beter apart houden en apart laten trainen, ik neem aan dat ze wel een programma voor ze maken en er een trainer opzetten.quote:Op zondag 29 juni 2025 11:36 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik denk dat contracten verscheuren financieel ook niet het handigst is.
Ze de keuze geven om bij Jong Ajax aan te sluiten is altijd een redelijke, zo’n selectie kan altijd een kwaliteitsimpuls gebruiken voor de trainingen. Je moet denk ik altijd eerst samen een oplossing zoeken voordat je ze verbant. Met de kleine dingetjes moet je sowieso oppassen want die gaan breed uitgemeten worden.
Ik vind het sowieso een beetje gek om Hlynsson en Rasmussen op diezelfde lijst te zetten, die spelen al jaren bij Ajax en zullen echt niet tot de grootverdieners horen, daar ga je ook niet de jackpot voor krijgen, dat vind ik wel een beetje zielig en zet geen goed tendens.quote:Op zondag 29 juni 2025 11:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Blijft altijd moeilijk, het zijn niet 1 of 2 spelers die je dan makkelijk inpast, maar 7, dan kan je die beter apart houden en apart laten trainen, ik neem aan dat ze wel een programma voor ze maken en er een trainer opzetten.
Die salarissen van Mislintat waren helemaal niet zo absurd, zeker als je ze vergelijkt met wat Overmars op het laatst betaalde aan spelers als bijvoorbeeld Wijndal.quote:Op zondag 29 juni 2025 11:54 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vind het sowieso een beetje gek om Hlynsson en Rasmussen op diezelfde lijst te zetten, die spelen al jaren bij Ajax en zullen echt niet tot de grootverdieners horen, daar ga je ook niet de jackpot voor krijgen, dat vind ik wel een beetje zielig en zet geen goed tendens.
Maar Branco, Akpom, Sosa en Forbs zijn wel anders, die kunnen sowieso wel prima mee op dit niveau maar niet voor een absurd Mislintat salaris. Dat je het daar harder speelt begrijp ik meer want een vergelijkbare situatie voor spelers ga je waarschijnlijk nooit meer krijgen.
De wereld is wat dat betreft helemaal gek geworden.quote:Op zondag 29 juni 2025 12:01 schreef klaasweetalles het volgende:
Ajax is toch een beetje de weg kwijt kwa salarissen in Nederland
[ link | afbeelding ]
moet je dan maar eens nagaan wat de echte salariskosten zijn..quote:Op zondag 29 juni 2025 12:07 schreef peaceman het volgende:
[..]
De wereld is wat dat betreft is de wereld helemaal gek geworden.
Dan is het de werkgevet die aantoonbaar een onwerkbare situatie creëert en de werknemer prima zich 'ziek' kan melden.quote:Op zondag 29 juni 2025 00:20 schreef De_Pel het volgende:
Even los van clubvoorkeur, want elke club heeft in mindere of meerdere mate wel eens zoiets meegemaakt… probeer het je eens voor te stellen op je eigen werk![]()
“Hee Sjaak, je verdient te veel, dus ga maar lekker op een flexwerkplek zitten, met een oude halfgare laptop, en waag het niet om je aan de lunchtafel te laten zien”
Kan toch niet![]()
Bizar wereldje dat profvoetbal.
Niet met je eens, al is er best wel wat op hem aan te merken, maar vertel hoe zou jij het aanpakken, als je eigenlijk al sinds de voorbereiding van 2024 niet met die gasten verder wil?quote:Op zondag 29 juni 2025 13:07 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dan is het de werkgevet die aantoonbaar een onwerkbare situatie creëert en de werknemer prima zich 'ziek' kan melden.
Dat we van de Mislintat spelers afwillen is top. Hoe lul kroese het aanpakt, nee. Laat zien dat het een totale onbenul is. Hij heeft tot nu toe 0 blijk gegeven van professonalisme en kunde, dus hoe kunnen we aan deze gast onze club toevertrouwen.
Laat het idee maar varen dat dit soort praktijken zijn voorbehouden voor voetbalclubs. In het bedrijfsleven worden werknemers zonder pardon weggepromoveerd naar inhoudsloze functies als 'Local chief engagement officer' op een kleine nevenvestiging waar 'hun expertise optimaal ingezet kan worden om de duurzame groei van onze formule te waarborgen'. Om maar een voorbeeld te noemen.quote:Op zondag 29 juni 2025 00:20 schreef De_Pel het volgende:
Even los van clubvoorkeur, want elke club heeft in mindere of meerdere mate wel eens zoiets meegemaakt… probeer het je eens voor te stellen op je eigen werk![]()
“Hee Sjaak, je verdient te veel, dus ga maar lekker op een flexwerkplek zitten, met een oude halfgare laptop, en waag het niet om je aan de lunchtafel te laten zien”
Kan toch niet![]()
Bizar wereldje dat profvoetbal.
Details heb ik nog niet voor je. Wel iets menselijker denk ik.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Niet met je eens, al is er best wel wat op hem aan te merken, maar vertel hoe zou jij het aanpakken, als je eigenlijk al sinds de voorbereiding van 2024 niet met die gasten verder wil?
Waar is de tijd van iemand terugzetten naar de tweede selectie gebleven.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Niet met je eens, al is er best wel wat op hem aan te merken, maar vertel hoe zou jij het aanpakken, als je eigenlijk al sinds de voorbereiding van 2024 niet met die gasten verder wil?
Inderdaad, als speler zou je kunnen denken, ik heb een contract, als jullie zo gaan doen dan ga ik toch op de tribune zitten, gemakkelijker geld verdienen is er bijna nietquote:Op zondag 29 juni 2025 13:12 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Details heb ik nog niet voor je. Wel iets menselijker denk ik.
Als ze het signaal nu nog niet begrepen hebben, dan is er toch wel wat mis met het denkvermogen.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:15 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Waar is de tijd van iemand terugzetten naar de tweede selectie gebleven.
Leek mij altijd al een zeer duidelijk signaal.
Anders hadden ze ook op de tribune gezeten, dus dat maakt weinig uit.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:18 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Inderdaad, als speler zou je kunnen denken, ik heb een contract, als jullie zo gaan doen dan ga ik toch op de tribune zitten, gemakkelijker geld verdienen is er bijna niet
Deze spelers mogen niet uitkomen voor het tweede, althans de meeste. Het tweede heeft te maken met de regels die zijn opgesteld om Jong Ajax mee te laten doen met betaald voetbal.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:15 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Waar is de tijd van iemand terugzetten naar de tweede selectie gebleven.
Leek mij altijd al een zeer duidelijk signaal.
Trainen kan je overal.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:21 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Deze spelers mogen niet uitkomen voor het tweede, althans de meeste. Het tweede heeft te maken met de regels die zijn opgesteld om Jong Ajax mee te laten doen met betaald voetbal.
Ze gaan toch ook wel trainen, maar dat je niet 7 man naar jong Ajax gooit begrijp ik echt wel.quote:
Juist meer reden om nu gewoon de beentjes op tafel te gooien.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:25 schreef Tjacka het volgende:
Als ik Branco van de Boomen was zou het mij echt helemaal niets schelen. Die 2,5 miljoen krijgt hij nooit meer bij een andere club.
Met dat verschil dat er aan deze spelers nog geld verdiend moet worden.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:11 schreef Wertha het volgende:
[..]
Laat het idee maar varen dat dit soort praktijken zijn voorbehouden voor voetbalclubs. In het bedrijfsleven worden werknemers zonder pardon weggepromoveerd naar inhoudsloze functies als 'Local chief engagement officer' op een kleine nevenvestiging waar 'hun expertise optimaal ingezet kan worden om de duurzame groei van onze formule te waarborgen'. Om maar een voorbeeld te noemen.
De gevolgen zijn dan precies hetzelfde als voor deze selectie spelers. Je hoort er niet meer bij en kunt met je leasebak ergens anders naartoe rijden om je te melden tussen de andere weggepromoveerde slachtoffers.
Hij heeft afgelopen seizoen verdomd weinig gespeeld, dus zoveel verandert er niet voor hem.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Juist meer reden om nu gewoon de beentjes op tafel te gooien.
Ruim 3.5 miljoen, er komt 50% bij wegens CL.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:25 schreef Tjacka het volgende:
Als ik Branco van de Boomen was zou het mij echt helemaal niets schelen. Die 2,5 miljoen krijgt hij nooit meer bij een andere club.
Hij zat op 2,35 en dat wordt nu 3,5quote:Op zondag 29 juni 2025 13:36 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ruim 3.5 miljoen, er komt 50% bij wegens CL.
quote:Op zondag 29 juni 2025 13:36 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ruim 3.5 miljoen, er komt 50% bij wegens CL.
2,35 miljoen voor een gokje uit Frankrijk alleen is al vrij bizar. Dan maar geen parkeerplaats Bogarde stijlquote:
Ik dacht 33 procent, maar ik wist niet zeker of je ook wedstrijden gespeeld moest hebben voor dat percentagequote:Op zondag 29 juni 2025 13:36 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ruim 3.5 miljoen, er komt 50% bij wegens CL.
Nogmaals, zelfs in Saudi gaat hij dit niet krijgen. Branco lijkt mij ook een lieve maar gewone jongen die het liefst in een omgeving blijft die hij kent. Dus die gaat niet weg.quote:Op zondag 29 juni 2025 13:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Juist meer reden om nu gewoon de beentjes op tafel te gooien.
Kroes is een enorm domme populistquote:Op zondag 29 juni 2025 14:14 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
2,35 miljoen voor een gokje uit Frankrijk alleen is al vrij bizar. Dan maar geen parkeerplaats Bogarde stijl
Oh wist niet dat ze voor Kroes uit de selectie zijn gezet. Dit werkt toch niet? De waarde van die spelers daalt natuurlijk nu ook gewoon. Vrij populistische oplossing ditquote:
Dacht dat je het salaris bedoelde.quote:Op zondag 29 juni 2025 14:28 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Oh wist niet dat ze voor Kroes uit de selectie zijn gezet. Dit werkt toch niet? De waarde van die spelers daalt natuurlijk nu ook gewoon. Vrij populistische oplossing dit
Mwa contract ontbinden en ergens een tekenbonus krijgenquote:Op zondag 29 juni 2025 14:36 schreef raptorix het volgende:
Je dacht toch ook niet dat Branco voor 8 ton gaat spelen bij een NEC/Utrecht?
Het is wel zijn niveau.quote:Op zondag 29 juni 2025 14:36 schreef raptorix het volgende:
Je dacht toch ook niet dat Branco voor 8 ton gaat spelen bij een NEC/Utrecht?
Maakt die reactie van VVCS ook waardeloos. Die gaan blijkbaar zonder te checken uit van het verhaal van de T om wat clicks te krijgen en zich te laten gelden.quote:Op zondag 29 juni 2025 16:38 schreef Bofjijff het volgende:
Ondertussen geeft de zaakwaarnemer van Rasmussen al een ander verhaal:
https://www.ajaxshowtime.(...)et-correct-behandelt
Ik vind dat uberhaupt maar een beetje een schreeuwclubje.quote:Op zondag 29 juni 2025 16:53 schreef Cavalier het volgende:
[..]
Maakt die reactie van VVCS ook waardeloos. Die gaan blijkbaar zonder te checken uit van het verhaal van de T om wat clicks te krijgen en zich te laten gelden.
100%.quote:Op zondag 29 juni 2025 16:53 schreef Cavalier het volgende:
[..]
Maakt die reactie van VVCS ook waardeloos. Die gaan blijkbaar zonder te checken uit van het verhaal van de T om wat clicks te krijgen en zich te laten gelden.
Vind dit maar niks. Heb ik straks voor niks een sterk afkeurende mening gevormd.quote:Op zondag 29 juni 2025 16:38 schreef Bofjijff het volgende:
Ondertussen geeft de zaakwaarnemer van Rasmussen al een ander verhaal:
https://www.ajaxshowtime.(...)et-correct-behandelt
Ja joh, geloof je dit zelf? Die zal wel bedreigd zijn door die wannabe Danny Devito.quote:Op zondag 29 juni 2025 16:38 schreef Bofjijff het volgende:
Ondertussen geeft de zaakwaarnemer van Rasmussen al een ander verhaal:
https://www.ajaxshowtime.(...)et-correct-behandelt
quote:Op zondag 29 juni 2025 17:49 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ja joh, geloof je dit zelf? Die zal wel bedreigd zijn door die wannabe Danny Devito.
Vreemd inderdaad, geen idee wat Mislintat dacht bij het samenstellen van de selectie, want was niet het enige gokje, hij kwam wel transfervrij.quote:Op zondag 29 juni 2025 14:14 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
2,35 miljoen voor een gokje uit Frankrijk alleen is al vrij bizar. Dan maar geen parkeerplaats Bogarde stijl
ajax showtime bullshit verhaalquote:Op zondag 29 juni 2025 16:38 schreef Bofjijff het volgende:
Ondertussen geeft de zaakwaarnemer van Rasmussen al een ander verhaal:
https://www.ajaxshowtime.(...)et-correct-behandelt
wederom dus bullshit van die dorpsgek.quote:Op zondag 29 juni 2025 20:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:
De zaakwaarnemer van Sosa maakt korte metten met de hysterie van De Telegraaf.
[ afbeelding ]
En die weer fout zitten. Gras is groenquote:Op zondag 29 juni 2025 19:06 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Het is wel weer druk hier met allerlei niet-Ajacieden die zeer druk zijn met interne Ajax zaken.
Ach, Mike.quote:Op zondag 29 juni 2025 20:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:
De zaakwaarnemer van Sosa maakt korte metten met de hysterie van De Telegraaf.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |