Die kennissen zijn wel heel hard zegquote:Op zaterdag 28 juni 2025 10:53 schreef ChildoftheStars het volgende:
Oké
Even verward mopperen
Begeleiders zeggen allemaal:
• veel slapen, ook dutjes. Moe = moe = rusten
• agenda niet te vol proppen
• als groepen niet lukken dan maar niet
• huilen als het moet
• contact crisisdienst wanneer nodig en appen met vrienden
Kennissen (niet mijn vrienden btw)
• wees harder voor jezelf en kom naar bezigheid X en Y
• gewoon leuke dingen doen
• begrafenis is voorbij, dus klaar is klaar
Het liefst luister ik naar de hulpverlening. En mijn vrienden.
Alleen ik voel zo'n druk vanuit de clubjes om te komen en hoe meer druk zij uiten hoe meer ik weerstand voel. Ik kan wel schreeuwen dat mensen me met rust moeten laten
Alleen wie heeft gelijk? Ik weet het niet... op den duur moet ik mezelf herpakken. Alleen wanneer... en hoe... ze zeggen ook, klopt misschien wel, dat het leuk en oké is wanneer ik er ben... ze zeggen ook dat als ik bij mama thee kan drinken dat ik ook clubje kan...
Naja... nadenken. Ik raak een beetje in paniek van alles en iedereen...
Pfffft... *paniek* krijg het Spaans benauwd
Maar goed...duurt nog even. Nu bepaalde groepsapps negeren.
Naja... het is vooral een kennis in die groep en ik trek dat door op de rest. Wat de mening van de rest is, is vaagquote:Op zaterdag 28 juni 2025 10:58 schreef maily het volgende:
[..]
Die kennissen zijn wel heel hard zeg![]()
En theedrinken bij je moeder is heel iets anders dan naar een clubje.
Schreeuw maar eens dat ze je met rust moeten laten.
En neem een week "vrij".
Hier (het vette) kan ik mij zo ongelooflijk kwaad om maken hequote:Op zaterdag 28 juni 2025 10:53 schreef ChildoftheStars het volgende:
Oké
Even verward mopperen
Begeleiders zeggen allemaal:
• veel slapen, ook dutjes. Moe = moe = rusten
• agenda niet te vol proppen
• als groepen niet lukken dan maar niet
• huilen als het moet
• contact crisisdienst wanneer nodig en appen met vrienden
Kennissen (niet mijn vrienden btw)
[*] wees harder voor jezelf en kom naar bezigheid X en Y
[*] gewoon leuke dingen doen
[*] begrafenis is voorbij, dus klaar is klaar
Ik weet het WEL!quote:Het liefst luister ik naar de hulpverlening. En mijn vrienden.
Alleen ik voel zo'n druk vanuit de clubjes om te komen en hoe meer druk zij uiten hoe meer ik weerstand voel. Ik kan wel schreeuwen dat mensen me met rust moeten laten
Alleen wie heeft gelijk? Ik weet het niet...
quote:op den duur moet ik mezelf herpakken. Alleen wanneer... en hoe... ze zeggen ook, klopt misschien wel, dat het leuk en oké is wanneer ik er ben... ze zeggen ook dat als ik bij mama thee kan drinken dat ik ook clubje kan...
Heel verstandigquote:Naja... nadenken. Ik raak een beetje in paniek van alles en iedereen...
Pfffft... *paniek* krijg het Spaans benauwd
Maar goed...duurt nog even. Nu bepaalde groepsapps negeren.
Wow, dit zou ik zelfs niet kunnen verzinnen. Wat lomp en onrealistischquote:begrafenis is voorbij, dus klaar is klaar
Tja... sommigen zijn eenmaal lomp en rare verwachtingen. Op zich gun ik haar wel dat wereldbeeld... betekent nml dat ze het gevoel niet kentquote:Op zondag 29 juni 2025 22:06 schreef Masberum het volgende:
[..]
Wow, dit zou ik zelfs niet kunnen verzinnen. Wat lomp en onrealistisch
Was een fijne dagquote:
Nou ja betekent gewoon dat ze niet normaal is hoor. En ook niet een deviatie daarvan.. Maar als ik jou was zou ik dat soort personen zo snel mogelijk blokkeren en negeren. Iemand die zegt dat de begravenis is geweest en daarmee is het rouwen klaar.. Zo'n persoon voegt nooit iets toe in je leven. En ja ik begrijp dat je je eigen problemen hebt, ook in dat geval, zo'n persoon voegt niks toe (voor het geval dat je dat denkt, dat je twijfelt van 'Ik ben niet normaal misschien heeft zij wel een soort van punt op een bepaalde manier'). Maar nee, dat soort personen moet je achter je laten want die helpen niks en zijn juist zelf extra vreemdquote:Op zondag 29 juni 2025 23:38 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Tja... sommigen zijn eenmaal lomp en rare verwachtingen. Op zich gun ik haar wel dat wereldbeeld... betekent nml dat ze het gevoel niet kent
Als iemand een overlijden op een andere manier verwerkt dan masberum zou verwachten.. dan bestempelt hij de Ander dus als extra vreemd en niets toevoegend.quote:Op zondag 29 juni 2025 23:42 schreef Masberum het volgende:
[..]
Nou ja betekent gewoon dat ze niet normaal is hoor. En ook niet een deviatie daarvan.. Maar als ik jou was zou ik dat soort personen zo snel mogelijk blokkeren en negeren. Iemand die zegt dat de begravenis is geweest en daarmee is het rouwen klaar.. Zo'n persoon voegt nooit iets toe in je leven. En ja ik begrijp dat je je eigen problemen hebt, ook in dat geval, zo'n persoon voegt niks toe (voor het geval dat je dat denkt, dat je twijfelt van 'Ik ben niet normaal misschien heeft zij wel een soort van punt op een bepaalde manier'). Maar nee, dat soort personen moet je achter je laten want die helpen niks en zijn juist zelf extra vreemd
Hou es op, de opmerking van @Masberum was heel netjes en begrijpelijk (heb 'm zelf ook gemaakt, in iets andere bewoordingen:quote:Op maandag 30 juni 2025 00:43 schreef Helenattenek het volgende:
[..]
Als iemand een overlijden op een andere manier verwerkt dan masberum zou verwachten.. dan bestempelt hij de Ander dus als extra vreemd en niets toevoegend.
De verwijten kaatsen zich vanzelfsprekend terug in deze.
Lekker meidquote:Op zondag 29 juni 2025 23:39 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Was een fijne dag
Gezellig bij mijn ma en de hele avond creatief geweest.
Was even echt in het hier en nu en dat deed me wel even goed
Zo te zien gaat slapen primaquote:Slapen wil alleen niet lukken. Dus eens zien hoe dat gaat
Het is allemaal invullen voor een Anderquote:Op maandag 30 juni 2025 02:22 schreef r_one het volgende:
[..]
Hou es op, de opmerking van @:masberum was heel netjes en begrijpelijk (heb 'm zelf ook gemaakt, in iets andere bewoordingen:).
Ik denk niet eens dat die kennis die die begrafenis-uitspraak deed überhaupt CotS' vriendin gekend heeft (maar CotS zelf wel), voor hem/haar valt er dus niks te verwerken.
Flauwekul, had geen flikker met NIVEA te maken. De opmerking "begrafenis is voorbij, dus klaar is klaar" (van kennis aan CotS) is gewoon lomp en onnodig kwetsend (voor CotS).quote:Op maandag 30 juni 2025 03:02 schreef Helenattenek het volgende:
[..]
Het is allemaal invullen voor een Ander
Waar smeert men ookalweer Mee?
Nivea
Dat het klaar is klaar moet zijn wanneer de begravenis afgelopen is van haar. Is dat niet invullen voor de ander?quote:Op maandag 30 juni 2025 03:04 schreef r_one het volgende:
[..]
Flauwekul, had geen flikker met NIVEA te maken. De opmerking "begrafenis is voorbij, dus klaar is klaar" (van kennis aan CotS) is gewoon lomp en onnodig kwetsend (voor CotS).
(en dat was ook precies de boodschap van @:Masberum; en van mij)
Je projecteerde het op Masberum:quote:Op maandag 30 juni 2025 03:11 schreef Helenattenek het volgende:
[..]
Dat het klaar is klaar moet zijn wanneer de begravenis afgelopen is van haar. Is dat niet invullen voor de ander?
Nou niet gauw de doelpalen gaan verzetten.quote:Op maandag 30 juni 2025 00:43 schreef Helenattenek het volgende:
Als iemand een overlijden op een andere manier verwerkt dan masberum zou verwachten.. dan bestempelt hij de Ander dus als extra vreemd en niets toevoegend.
Ah de tekstopbouw had ik anders verwacht als dat je daar naar refereerde..quote:Op maandag 30 juni 2025 03:15 schreef r_one het volgende:
[..]
Je projecteerde het op Masberum:
[..]
Nou niet gauw de doelpalen gaan verzetten.
Doeiquote:Op maandag 30 juni 2025 03:17 schreef Helenattenek het volgende:
[..]
Ah de tekstopbouw had ik anders verwacht als dat je daar naar refereerde..
Had jij graag ook credits gewild dan voor onvolgroeid zijn?
Zo onbeleefd Dan ga ik mn bericht nieteens bijwerken.quote:
Ik gedij op hittequote:Op maandag 30 juni 2025 09:20 schreef Armani XL het volgende:
Rustig aan vandaag hoor. Het wordt heet!
Valt in het noorden nog wel mee, vandaag.quote:Op maandag 30 juni 2025 09:20 schreef Armani XL het volgende:
Rustig aan vandaag hoor. Het wordt heet!
Oh daar gaat mijn excuusquote:Op maandag 30 juni 2025 09:27 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Valt in het noorden nog wel mee, vandaag.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |