abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_218028938
https://www.gld.nl/nieuws(...)rsum-met-ze-afrekent

quote:
NIJMEGEN - Het duurt nog minder dan een maand en dan is het tijd voor de 107e editie van de 4Daagse Nijmegen. Wie er dit jaar zeker níet bij is, is Jos Beers. Vorig jaar werd de wandelaar uit Nibbixwoud op de eerste dag van de vierdaagse gediskwalificeerd, nadat hij een controleur met de dood had bedreigd.

De boosheid van Jos Beers is aan de telefoon nog steeds hoorbaar aanwezig. Ook bijna een jaar later kan hij er nog steeds niet over uit: "Ik heb er het hele jaar over nagedacht, ik las twee dagen na het incident in een landelijke krant dat de Vierdaagse aangifte had willen doen. Nou, hadden ze dat maar gedaan, dan had ik voor de rechter mijn verhaal kunnen vertellen."

'Pure pesterij en machtsmisbruik'
Beers is een fervente vierdaagse-loper. Vorig jaar deed hij voor de 35e keer mee. En zoals altijd liep hij in alle vroegte vooraan, samen met nog enkele snelle lopers. Sinds 2023 rijdt er voor de eerste wandelaars een zogeheten safetycar. Die is bedoeld om ervoor te zorgen dat het parcours veilig is. Lopers mogen die wagen niet voorbij, omdat dan het parcours nog niet gecontroleerd is. Jos Beers: "Ze hebben dit gewoon bedacht om de vroege wandelaars te pesten. Het is pure pesterij, bedrog en machtsmisbruik. En het is ook nog eens discriminatie. Alle lopers mogen zo hard lopen als ze willen, ieder in zijn eigen tempo. Waarom wij dan ook niet!"

De commissie mobiliteit is bij de stichting 4Daagse verantwoordelijk voor de safetycar. Walter Rietvelt legt desgevraagd uit wat er vorig jaar is gebeurd: "De safetycar rijdt voorop en is bedoeld voor de veiligheid van de lopers. Daar mag niemand voorbij, want pas als de safetycar voorbij is, is de weg gecontroleerd en is het veilig. Op dag 1, halverwege de Oosterhoutsedijk, is het bord dat achterop de auto hangt, waar opstaat dat je de auto niet mag passeren, omgeklapt. De controleurs hebben het toen in de auto gelegd en zijn zachtjes verder gereden. Toen troffen die een groepje van een man of zes die harder dan acht kilometer liepen en dus niet veilig waren. Daar zijn ze op aangesproken." Volgens Rietvelt sloeg toen direct de vlam in de pan.

De safety car van de 4Daagse en waarom die nodig is
Jos Beers was bij dat groepje en werd later bij de finish verteld dat hij zich moest melden bij het hoofdkantoor van de 4Daagse. Toen het daar verder uit de hand liep, is later die avond besloten dat hij gediskwalificeerd werd. Beers baalt er nog steeds van hoe het allemaal is gelopen: "Kijk, ik wist meteen wel dat ik fout zat toen ik zei dat ik de volgende keer een pistool mee zou nemen. Ik heb gelijk excuses gemaakt aan die controleur. Maar het achterbakse is dat hij het daarna toch heeft gemeld en toen zijn er maatregelen genomen."
'Ik hoop dat het universum met ze afrekent'

Beers heeft zelfs niet overwogen om zich toch in te schrijven voor de Vierdaagse van Nijmegen. "Nee hoor, ik doe zeker niet mee. Stel dat ik me toch had aangemeld en ze zouden me dan weigeren. Die kans wil ik ze niet eens gunnen." Volgens marsleider Henny Sackers had Beers zich gewoon aan mogen melden en is het zijn eigen keuze dat hij dat niet heeft gedaan.

De loper uit Nibbixwoud kan nog steeds niet verkroppen wat er vorig jaar is gebeurd. "Ik hoop dat het universum met ze afrekent," aldus Jos Beers. Wat hij in de week van de Vierdaagse gaat doen, weet hij nog niet. "Gewoon een beetje mijn gang gaan, ik ga in ieder geval niet naar Nijmegen, nooit meer."





Is Jos een broer van Dave? Wat een sneue vent _O-

Thuis een pipa gaan halen om de organisatie van een wandelclubje te gaan poppen :')
  dinsdag 24 juni 2025 @ 08:59:11 #2
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_218028961
quote:
"Ik hoop dat het universum met ze afrekent," aldus Jos Beers.
Deze man heeft issues :')
pi_218028990
Wat een gek joh. Lijkt wel een wielrenner.
pi_218029008
Tsja, wat verwacht je als je mensen met de dood bedreigd.

Maar ook, een safetycar voor een wandeling.. De rubbertegel maatschappij is wel erg door aan het slaan.
  dinsdag 24 juni 2025 @ 09:03:33 #5
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_218029013
Ik mag hopen dat zijn wc ook aardig is ondergezeken na een dreiging met een vuurwapen.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_218029020
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 08:55 schreef Moonversion het volgende:
https://www.gld.nl/nieuws(...)rsum-met-ze-afrekent
[..]
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Is Jos een broer van Dave? Wat een sneue vent _O-

Thuis een pipa gaan halen om de organisatie van een wandelclubje te gaan poppen :')
Heeft eerder dezelfde blik als Volkert van de Graaf.

Maar ja wat een triest figuur, zo los gaan omdat je je niet aan de regels wilt houden en dan meteen met de dood bedreigen.
Die leeft in zijn eigen wereldje, geen rechter had hem aangehoord en hem gelijk gegeven.

"Nee inderdaad Meneer Beers, de organisatie heeft geen enkel recht om u regels op te leggen, daarbij heeft u gewoon helemaal gelijk en mag u een pistool meenemen de volgende keer."
pi_218029021
quote:
toen ik zei dat ik de volgende keer een pistool mee zou nemen.
Erg kinderachtig om hem daarom te diskwalificeren.
pi_218029038
Ik dacht dat Jos B al vastzat
  dinsdag 24 juni 2025 @ 09:06:23 #9
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_218029039
Dit ook _O-

quote:
Sinds 2023 rijdt er voor de eerste wandelaars een zogeheten safetycar. Die is bedoeld om ervoor te zorgen dat het parcours veilig is. Lopers mogen die wagen niet voorbij, omdat dan het parcours nog niet gecontroleerd is. Jos Beers: "Ze hebben dit gewoon bedacht om de vroege wandelaars te pesten. Het is pure pesterij, bedrog en machtsmisbruik. En het is ook nog eens discriminatie."
Inderdaad, Jos. De veiligheid van de route waarborgen is puur gedaan om jou te pesten. Wat een discriminatie.
pi_218029045
ik las bolle Jos
  dinsdag 24 juni 2025 @ 09:07:23 #11
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_218029049
Arme Jos.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  Miss 200.000.000! dinsdag 24 juni 2025 @ 09:07:24 #12
367000 roos94
pi_218029050
Altijd weer die Jos B. figuren
  dinsdag 24 juni 2025 @ 09:07:36 #13
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_218029052
Mooi. Opzouten met Jos, opzouten met die snelwandelaars én opzouten met die safetycar.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
  dinsdag 24 juni 2025 @ 09:08:57 #14
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_218029066
Een safetycar :')

Zullen we het hele parcours ook maat vol leggen met rubber tegels.
pi_218029077
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:03 schreef Luckyseven het volgende:

Maar ook, een safetycar voor een wandeling.. De rubbertegel maatschappij is wel erg door aan het slaan.
Maakt het uit waar dat ding voor is? Dit zijn de regels die een organisatie stelt, wil je jezelf daar niet aan houden dan doe je maar aan een ander evenement mee.
pi_218029079
Blijf maar lekker weg Jos,zulk volk moeten wij hier niet in Nijmegen
pi_218029121
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:08 schreef Hexagon het volgende:
Een safetycar :')

Zullen we het hele parcours ook maat vol leggen met rubber tegels.
Safetycar snap ik nog wel, dat er niet in de nacht mensen hebben zitten klooien of barricades hebben weggehaald.
pi_218029126
quote:
"Kijk, ik wist meteen wel dat ik fout zat toen ik zei dat ik de volgende keer een pistool mee zou nemen. Ik heb gelijk excuses gemaakt aan die controleur. Maar het achterbakse is dat hij het daarna toch heeft gemeld en toen zijn er maatregelen genomen."
Echt heel raar man, doodsbedreigingen moet je gewoon vrijelijk kunnen uiten mits je daarna sorry zegt.
  dinsdag 24 juni 2025 @ 09:19:40 #19
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_218029172
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 08:55 schreef Moonversion het volgende:
Beers baalt er nog steeds van hoe het allemaal is gelopen
_O_
pi_218029206
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:13 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Safetycar snap ik nog wel, dat er niet in de nacht mensen hebben zitten klooien of barricades hebben weggehaald.
Ja stel je voor de wandelaars uit de bocht vliegen :') :') :')
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_218029212
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:13 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Safetycar snap ik nog wel, dat er niet in de nacht mensen hebben zitten klooien of barricades hebben weggehaald.
Dit zijn die sneuneuzen die elke Vierdaagse dag als eerst binnen willen zijn. Die hebben ook allemaal een sillywalk.

Dertig jaar geleden deed er ineens een rolstoeler mee om als eerste binnen te zijn. Toen kwam die groep ook in protest want niet eerlijk, _O-

Het gevaar is dus dat de wegen niet afgesloten zijn zo vroeg.
  dinsdag 24 juni 2025 @ 09:24:59 #22
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_218029220
quote:
Beers baalt er nog steeds van hoe het allemaal is gelopen
Hij baalt van de gevolgen van zijn actie, niet van zijn actie zelf.
pi_218029253
Jos is de klos.
Leuk hé? Helemaal zelf verzonnen! O-)
pi_218029267
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:24 schreef Momo het volgende:

[..]
Hij baalt van de gevolgen van zijn actie, niet van zijn actie zelf.
En dan ook nog een jaar later de publiciteit gaan opzoeken. Zeer sneue aandachtstrekker.
pi_218029286
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:22 schreef raptorix het volgende:

[..]
Ja stel je voor de wandelaars uit de bocht vliegen :') :') :')
Als je het mij vraagt, is Jos behoorlijk uit de bocht gevlogen. :') :') :')
pi_218029301
Jos is een rare vent.
pi_218029344
Jos lijkt me ook typisch zo een boosmans die niet snapt dat het geen wedstrijd is.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_218029387
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:06 schreef Tijn het volgende:
Dit ook _O-
[..]
Inderdaad, Jos. De veiligheid van de route waarborgen is puur gedaan om jou te pesten. Wat een discriminatie.
Ook nog als argument dat iedereen zo hard mag lopen als hij zelf wil.
Klopt natuurlijk ook niet, erg is ook gewoon een tijdstip waarop je binnen moet staan en anders mag je ook niet meer meedoen.
  dinsdag 24 juni 2025 @ 09:45:53 #29
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_218029388
kerel het is maar een wandeltochtje :') :')
pi_218029395
Ach, Jos Brech.
pi_218029428
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:45 schreef Twiitch het volgende:
kerel het is maar een wandeltochtje :') :')
Mensen die zichzelf serieus nemen. :')
pi_218029432
Niet de eerste Jos trouwens die moeite heeft op de aangewezen baan te blijven.
pi_218029457
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:23 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Dit zijn die sneuneuzen die elke Vierdaagse dag als eerst binnen willen zijn. Die hebben ook allemaal een sillywalk.

Dertig jaar geleden deed er ineens een rolstoeler mee om als eerste binnen te zijn. Toen kwam die groep ook in protest want niet eerlijk, _O-

Het gevaar is dus dat de wegen niet afgesloten zijn zo vroeg.
Was dat niet op tv dat Pieter Storms of Willibrord Frequin zich inzetten voor die mensen omdat het schandalig was dat zij niet mee mochten doen
  dinsdag 24 juni 2025 @ 10:01:13 #34
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_218029472
Jos lijkt me typisch iemand die geboren is voor drama en in ieder aspect van zijn leven tegen conflict 'aanloopt'.
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
pi_218029475
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:23 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Dit zijn die sneuneuzen die elke Vierdaagse dag als eerst binnen willen zijn. Die hebben ook allemaal een sillywalk.

Dertig jaar geleden deed er ineens een rolstoeler mee om als eerste binnen te zijn. Toen kwam die groep ook in protest want niet eerlijk, _O-

Het gevaar is dus dat de wegen niet afgesloten zijn zo vroeg.
Ik geloof dat er elk jaar een Engelsman is die eerste is, en niet eens heel erg hoeft in te spannen, meestal is hij zelfs te vroeg omdat de Finish dan nog niet open is, en dan gaat ie eerst nog even boodschappen doen bij de Appie :)
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_218029480
Gekke Jos toch :')
Ook in moeilijke tijden.
pi_218029536
Wandelen is goed voor je mentale gezondheid zeggen ze
pi_218029551
Als dit de safetycar is...



Via
pi_218029583
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:51 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Niet de eerste Jos trouwens die moeite heeft op de aangewezen baan te blijven.
O ja. Hoe ging dat ook al weer. Was dat niet iets waar ook een parodie van was in een reclamespotje?
  dinsdag 24 juni 2025 @ 10:12:05 #40
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_218029587
Is dit niet gewoon exact hetzelfde nieuwsbericht als vorig jaar?
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_218029593
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:58 schreef DrDentz het volgende:

[..]
Was dat niet op tv dat Pieter Storms of Willibrord Frequin zich inzetten voor die mensen omdat het schandalig was dat zij niet mee mochten doen
:Y
Die hadden volgens mij zo’n rolstoel met voorop een fietsmechanisme. Dus leek meer op een fiets en zijn nu de regels zo dat dat verboden is.

Was een hele rel toen.
pi_218029596
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 10:12 schreef Caland het volgende:
Is dit niet gewoon exact hetzelfde nieuwsbericht als vorig jaar?
Nee, het nieuws nu is dat die vent nog steeds boos is. _O-
  dinsdag 24 juni 2025 @ 10:14:37 #43
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_218029602
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 10:13 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Nee, het nieuws nu is dat die vent nog steeds boos is. _O-
Oja, ik lees het nu

Wat mij betreft verbieden ze sowieso dat die kansloze snelwandelaars meedoen. Ziet er ook niet uit.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_218029603
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 10:13 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Nee, het nieuws nu is dat die vent nog steeds boos is. _O-
Zo een vent is natuurlijk een goudmijn voor de pers, je hoeft maar 1 vraag te stellen: Vind u niet beetje overtrokken dat u maar 8 KM per uur mag lopen?
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_218029616
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 10:14 schreef Caland het volgende:

[..]
Oja, ik lees het nu

Wat mij betreft verbieden ze sowieso dat die kansloze snelwandelaars meedoen. Ziet er ook niet uit.
En dan "verliezen" ze ook nog meestal van deze gast die gewoon flink door stapt:

https://nos.nl/video/2119(...)egen-op-via-gladiola

Overigens zag ik dat hij ook al eens een Marathon liep in 2:32, wat gewoon bizar snel is ;)
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  dinsdag 24 juni 2025 @ 10:20:24 #46
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_218029637
Er lopen 45000 man mee die het wel snappen, maar die 15 sneuneuzen die niet begrepen hebben dat de Vierdaagse geen wedstrijd is krijgen ieder jaar opnieuw weer de aandacht. Echt, hoe dan?
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_218029805
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 10:20 schreef Janneke141 het volgende:
Er lopen 45000 man mee die het wel snappen, maar die 15 sneuneuzen die niet begrepen hebben dat de Vierdaagse geen wedstrijd is krijgen ieder jaar opnieuw weer de aandacht. Echt, hoe dan?
Hoe is dit anders dan bijvoorbeeld XR of KOZP? daar heb je een heel klein groepje van +/- 100~200 demonstranten menen het te moeten bepalen voor de grotere groep (of zelfs minder, gister waren er 27 demonstranten die de a44 op wilde lopen om te protesteren tegen de NAVO)
pi_218029816
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 10:09 schreef Nober het volgende:
Als dit de safetycar is...

[ afbeelding ]

Via
[ afbeelding ]
Wat heeft die rechtse snol op haar rug? Litteken of tattoo?
  dinsdag 24 juni 2025 @ 10:46:05 #49
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_218029822
Boze Jos klinkt als een pleonasme
  dinsdag 24 juni 2025 @ 10:47:53 #50
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_218029831
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 10:41 schreef Moonversion het volgende:

[..]
Hoe is dit anders dan bijvoorbeeld XR of KOZP? daar heb je een heel klein groepje van +/- 100~200 demonstranten menen het te moeten bepalen voor de grotere groep (of zelfs minder, gister waren er 27 demonstranten die de a44 op wilde lopen om te protesteren tegen de NAVO)
Dat is het punt helemaal niet. Die snelwandelaars willen anderen helemaal niks opleggen, die zijn alleen maar met zichzelf bezig. Maar de media besteden op de een of andere manier ieder jaar weer aandacht aan die gasten. Gewoon niet doen. Laat ze lekker voor het zooitje uitrennen als ze dat leuk vinden, maar stop met de suggestie dat dit onderdeel van de wandelvierdaagse hoort te zijn.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
  dinsdag 24 juni 2025 @ 10:58:23 #51
33189 RM-rf
1/998001
pi_218029900
quote:
Beers baalt er nog steeds van hoe het allemaal is gelopen
quote:
Toen het daar verder uit de hand liep
quote:
"Gewoon een beetje mijn gang gaan ...
quote:
De zaak is voor mij gelopen
quote:
Zij moeten nu de eerste stap zetten
quote:
Ik zet mijn voet dwars
quote:
Ze lopen achter de feiten aan
Artikel had nog erg veel meer potentie om er een lopend geheel van te maken.
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
pi_218032065
Ik ben blij niet zo permanent boos als Jos te zijn.
  dinsdag 24 juni 2025 @ 15:28:16 #53
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_218032272
Vroeger stak Jos waarschijnlijk zijn vinger ook niet op in de klas, maar begon hij gelijk te roepen.

Jos is (ver)zuur(d).
pi_218032299
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:01 schreef Pizzakoppo het volgende:
Wat een gek joh. Lijkt wel een wielrenner.
Bedankt, daar gaat mijn koffie..
_O-
  dinsdag 24 juni 2025 @ 18:36:58 #55
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_218033930
quote:
Volgens marsleider Henny Sackers had Beers zich gewoon aan mogen melden en is het zijn eigen keuze dat hij dat niet heeft gedaan.
Hij had zelfs gewoon weer mee kunnen doen, kiest ervoor om dat niet te doen en is daar dus ook nog boos over _O- Leuke man wel, kun je lekker mee relativeren. Wat zullen ze hem missen.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
  dinsdag 24 juni 2025 @ 18:59:23 #56
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_218034083
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:03 schreef Luckyseven het volgende:
Tsja, wat verwacht je als je mensen met de dood bedreigd.

Maar ook, een safetycar voor een wandeling.. De rubbertegel maatschappij is wel erg door aan het slaan.
Zucht. :N
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_218034184
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 18:59 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Zucht. :N
Tja, die safety car rijdt blijkbaar sinds 2023. Ik neem aan dat daarvoor met enige regelmaat een deelnemer is platgereden.
pi_218034336
Bolle Jos doet ook al niet mee. En Jos Brink is dood. 't Is toch wat met die Josjes.
pi_218034358
Loop naar de maan.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  Moderator / FOK!Fotograaf dinsdag 24 juni 2025 @ 20:06:46 #60
11389 crew  qltel
Meneer Rewimo
pi_218034950
Daar heeft Jos vooral zichzelf mee..

Gelukkig kan er zo weer een debutant meer meedoen. Goed bezig, Jos.
pi_218035056
Heb ook de 4daagse gelopen, én uitgelopen, en daar waren 's morgens ook altijd dezelfde figuren die zichzelf naar voren wurmden om maar als 1ste starten en zo snel mogelijk te finishen...
Daar zal Jos ook wel bij hebben gezeten..

Terwijl het leukste aan de 4 daagse het lopen door de dorpen is en te genieten van de mensen en alles erom heen...
  dinsdag 24 juni 2025 @ 21:44:41 #62
300862 Nebelwerfer
Werfs Nebel !
pi_218036068
Klinkt als een echte winnaar die Jos..
  dinsdag 24 juni 2025 @ 22:54:36 #63
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_218036632
Wees geen Jos.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_218037091
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 juni 2025 09:13 schreef Zoddie het volgende:
barricades hebben weggehaald.
in deze tijden denk ik eerder aan barricades opwerpen ipv weghalen


nog een tip voor Jos stop met dat knullige wandelen ga een marathon lopen, dan mag je net zo snel gaan als je kunt
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')