Toch wel bijzonder van sporters als Bol en Leerdamquote:
Het maakt werkelijk geen ene flikker uit wie de leider is van GL-PVDA. Zet één van die bovengenoemde namen op de plaats van Frans en de ongeëvenaarde haat- en propagandamachine van fascistisch rechts draait direct overuren. Dat je zie gebeuren bij elke leider van elke enigszins linkse partij over de hele wereld.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:09 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat effect hebben die andere 3 ook. Links is een vies woord geworden en geen enkele leider zal een groot deel van de bevolking achter zich krijgen.
Socrates haalde zich vroeger ook de woede op de hals van demense omdat hij de diepste overtuigingen van mensen aan het wankelen bracht. Ziekte van alle tijden.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:31 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het maakt werkelijk geen ene flikker uit wie de leider is van GL-PVDA. Zet één van die bovengenoemde namen op de plaats van Frans en de ongeëvenaarde haat- en propagandamachine van fascistisch rechts draait direct overuren. Dat je zie gebeuren bij elke leider van elke enigszins linkse partij over de hele wereld.
Ik vind het vooral opmerkelijk dat Femke Bol zich hiervoor laat lenen.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:15 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ik zie dat Jutta Leerdam of all places zich aangesloten heeft bij de actiegroep 'Voor Ons Nederland'
De actiegroep van de milde meerderheid.
Wat is daar precies opmerkelijk aan?quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:49 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik vind het vooral opmerkelijk dat Femke Bol zich hiervoor laat lenen.
Dilan gaat hier vermoeiend misbruik van maken om de gematigde liberale kiezer terug naar de VVD te lokken.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:24 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Los van de valse equivalentie van rechtse schreeuwers en woke is dat wel een initiatief wat we toe moeten juichen denk ik. Dilan zal er binnenkort dus wel afstand van nemen omdat het te links is.
Het is een man die enige kriebels oproept, maar vooral in de campagne. Het is een beetje de belichaming van het frame ‘elitair links’, in niks de gunfactor.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:07 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Frans schrikt te veel mensen af inderdaad.
quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:15 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ik zie dat Jutta Leerdam of all places zich aangesloten heeft bij de actiegroep 'Voor Ons Nederland'
De actiegroep van de milde meerderheid.
Matige research dan welquote:In een eerdere versie van dit verhaal stond dat schaatsster Jutta Leerdam betrokken is bij de actiegroep. Zij laat weten niet actief te zijn voor de club van Dijkhoff.
Zou Reiziger weten dat je een middenveld gewoon met middenvelders kunt samenstellen?quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:06 schreef Steven184 het volgende:
Het middenveld gaat 'wederom op de schop', zo is te lezen. Verwacht wordt dat Flamingo deze keer de rol van controlerende middenvelder moet vervullen. De PSV'er speelde de eerste twee EK-wedstrijden nog als centrale verdediger.
@:Alaphilippe_
Gekkie, natuurlijk niet.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:09 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Zou Reiziger weten dat je een middenveld gewoon met middenvelders kunt samenstellen?
Wie had ie mee moeten nemen?quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:09 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Haha oh wacht, hij heeft gewoon geen controlerende middenvelder meegenomen. Heel slim.
Zechiel of Lamare Bogarde?quote:
PSV heeft een overschot aan goede middenvelders en een tekort aan verdedigers gehad het hele seizoen, anders had Flamingo daar misschien wel gewoon gestaan net als bij Utrecht. Hij heeft in ieder geval meer ervaring op een hoog niveau dan Zechiël.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:13 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Zechiel of Lamare Bogarde?
Nu wil ik niet de interessante nerd uithangen en doen alsof ik ze wekelijks zie spelen, maar alles begint met een goed functionerend middenveld.
Ik vind dit een vrij apolitiek gezelschap. Mensen die aan willen geven dat ze normaal zijn en niet meegaan in de gekte. Ik associeer Willy van de Kerkhof ook niet met politiek.quote:
Ik had nog hoop dat er iets positiefs uit zou komen voor Iran, maar nu weet je zeker dat dat niet gaat gebeuren.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:44 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Murica gaat Israhel een handje helpen tegen Iran, gecondoleerd allen.
Alsof ze dat niet al vanaf dag één doen.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:44 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Murica gaat Israhel een handje helpen tegen Iran, gecondoleerd allen.
Maar wel met PSV'er Klaas Dijkhof. Hoe is Klaas bij Femke uitgekomen? Raadsels.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik vind dit een vrij apolitiek gezelschap. Mensen die aan willen geven dat ze normaal zijn en niet meegaan in de gekte. Ik associeer Willy van de Kerkhof ook niet met politiek.
Maar die is niet meer actief. Vergeet niet dat Femke echt wel groot merk is.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:40 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik vind dit een vrij apolitiek gezelschap. Mensen die aan willen geven dat ze normaal zijn en niet meegaan in de gekte. Ik associeer Willy van de Kerkhof ook niet met politiek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |