Dan denk ik 'o hoef alleen nog maar dit te doen en dan kan ik gaan en ben ik echt netjes op tijd vertrokken' en dan trek ik m'n schoenen aan en ineens ben ik een kwartier te laat.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:53 schreef Crack_ het volgende:
[..]
je was op tijd op de meet
toch
ohnee
hahahahahaha
Deze sc is wel food motivated.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:53 schreef CherryLips het volgende:
Als ik nou een keertje naar de dierenwinkel ga kan ik bij de AHXL froyo halen.
Ik heb ook zo mijn onzekerheden.quote:
Bij mij overheerst de drang om op tijd te komen, dus compenseer ik door eigenlijk altijd een kwartier te vroeg te zijn.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:52 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Jij bent altijd drie uur te vroeg.
Ik ben AL-TIJD te laat. Ik kan geen tijd inschatten.
Hij is een beetje een elastiekje ofzo.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:54 schreef Crack_ het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Ligt het aan mij of beweegt/doet/weet ik veel die zanger bijzonder? Kan er uren naar kijkenniet op de 'hnggg' manier maar gewoon op de 'hmmmm interesting' manier
quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:54 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dan denk ik 'o hoef alleen nog maar dit te doen en dan kan ik gaan en ben ik echt netjes op tijd vertrokken' en dan trek ik m'n schoenen aan en ineens ben ik een kwartier te laat.
Zo even spieken.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:54 schreef Crack_ het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Ligt het aan mij of beweegt/doet/weet ik veel die zanger bijzonder? Kan er uren naar kijkenniet op de 'hnggg' manier maar gewoon op de 'hmmmm interesting' manier
Nee maar zo spreken anderen wel met me afquote:Op donderdag 12 juni 2025 15:56 schreef Crack_ het volgende:
[..]oke maar jouw brein is nog niet zo ver dat je tegenwoordig 15 min eerder vertrekt en dan ben je 15 minuten te laat ne dan ben je op tijd?
oh, ja vandaag is weer niet mijn dagquote:Op donderdag 12 juni 2025 15:55 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ik heb ook zo mijn onzekerheden.Maar niet vandaag.
een elastiekje!!!!quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:56 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Hij is een beetje een elastiekje ofzo.Wel erg leuk om live te zien daardoor.
Welnee, het is nu heerlie de peerliequote:Op donderdag 12 juni 2025 15:45 schreef bitterbal het volgende:
gaan jullie allemaal dood van de hitte?
Misschien is het ook de zware rugzak, maar ik zweet wel als een gek als ik in de zon loop nu.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Welnee, het is nu heerlie de peerlie
Dat klinkt gezond.quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:00 schreef CherryLips het volgende:
O ja, over dat te laat komen, daar ergert zich iedereen altijd dood aan. Snap ik, ik doe het niet expres, echt niet. Ik doe echt m'n bestMaar ik had dus een vriendin die het zo zat was dat ze zelf een keertje twee uur te laat kwam met het idee 'jij bent ook altijd te laat'.
Sta je raar te kijken als het ineens geen probleem is.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:58 schreef Ama het volgende:
Twee kinderen voor het huis over mijn kat.. oh leuk we gaan poesje aaien.
Nou succes met dat.
Dat mag er zijn. Hopelijk voel je je snel weer oké.quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:59 schreef Crack_ het volgende:
[..]
oh, ja vandaag is weer niet mijn dagmisschien volgende keer
Die kinderen zijn veel te druk voor haar.quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:01 schreef aeque het volgende:
[..]
Sta je raar te kijken als het ineens geen probleem is.
Mja, dat is wel begrijpelijk denk ik? Dat mensen zich daar aan storen bedoel ikquote:Op donderdag 12 juni 2025 16:00 schreef CherryLips het volgende:
O ja, over dat te laat komen, daar ergert zich iedereen altijd dood aan. Snap ik, ik doe het niet expres, echt niet. Ik doe echt m'n bestMaar ik had dus een vriendin die het zo zat was dat ze zelf een keertje twee uur te laat kwam met het idee 'jij bent ook altijd te laat'.
Ja snap ik ook wel, ik word ook niet kwaad als ze er wat van zeggen. Alleen op mezelfquote:Op donderdag 12 juni 2025 16:04 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Mja, dat is wel begrijpelijk denk ik? Dat mensen zich daar aan storen bedoel ik
mja, dat is ook jammerquote:Op donderdag 12 juni 2025 16:04 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja snap ik ook wel, ik word ook niet kwaad als ze er wat van zeggen. Alleen op mezelf
En nu volhouden.quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:05 schreef CherryLips het volgende:
Afgelopen zondag had ik met m'n zus afgesproken op het station en toen was ik tien minuten eerder, dus ik kan het wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |