straks is trumpie dood en haat iedereen half amerika. En niemand die het voor ze op gaat nemen. Nee jammer sorry johquote:
Oeh welke allemaalquote:Op maandag 9 juni 2025 22:50 schreef DeZwabber het volgende:
@:Ltvdk Ik heb trouwens de afgelopen weken voor het eerst in tijden weer wat blu-rays besteld. De laatste ronde was in december zie ik nu.
Ik hoop dat ik binnenkort weer in alle rust een berg films kan kijken.
Het leger inzetten tegen je eigen volk terwijl de locale overheid zegt dat het niet nodig is. Vinden dat iedere overtreder de gevangenis in moet met maximale straffen terwijl je net alle bestormers van het capitool een pardon hebt gegeven.quote:
Klinkt als de meimarkt in Tilburgquote:Op maandag 9 juni 2025 22:51 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Het leger inzetten tegen je eigen volk terwijl de locale overheid zegt dat het niet nodig is. Vinden dat iedere overtreder de gevangenis in moet met maximale straffen terwijl je net alle bestormers van het capitool een pardon hebt gegeven.
Iemand heeft de slippery slope weer ingevet.
Had verwacht dat van de week met Musk de bom al zou barsten, maar het ettert maar doorquote:Op maandag 9 juni 2025 22:51 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Het leger inzetten tegen je eigen volk terwijl de locale overheid zegt dat het niet nodig is. Vinden dat iedere overtreder de gevangenis in moet met maximale straffen terwijl je net alle bestormers van het capitool een pardon hebt gegeven.
Iemand heeft de slippery slope weer ingevet.
Die lokale overheid is nog meer woke dan mijn tante op haar paarse fiets zonder zadel.quote:Op maandag 9 juni 2025 22:51 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Het leger inzetten tegen je eigen volk terwijl de locale overheid zegt dat het niet nodig is. Vinden dat iedere overtreder de gevangenis in moet met maximale straffen terwijl je net alle bestormers van het capitool een pardon hebt gegeven.
Iemand heeft de slippery slope weer ingevet.
Tja, je bent er ...quote:Op maandag 9 juni 2025 22:52 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
Klinkt als de meimarkt in Tilburg
quote:Tilburger (33) masturbeert voor vrouwelijke hulpofficier van justitie en spuugt naar agent
TILBURG - De politie had zondag 8 en maandag 9 juni 2025 haar handen vol aan een man met ‘zorgwekkend gedrag’. De 33-jarige Tilburger veroorzaakte zondag op meerdere plekken overlast in zijn woonplaats.
‘De man maakte tijdens de aanhouding onfatsoenlijke en seksueel getinte opmerkingen tegen een vrouwelijke politieagent’, laat de politie in een persbericht weten.
Later die middag werd zijn gedrag nog erger. Toen de man werd voorgeleid bij een vrouwelijke hulpofficier van justitie liet hij zijn geslachtsdeel zien en begon hij eraan te trekken.
Tijdens die beoordeling spuugde de verdachte een politieagent van het arrestantencomplex in zijn gezicht. De agent heeft aangifte gedaan.
Helaas heeft zijn opsluiting er niet toe geleid dat de man is gekalmeerd. Maandagochtend bleek namelijk dat hij zichzelf en de observatiecel waarin hij zit, heeft besmeurd met uitwerpselen.
https://www.bndestem.nl/t(...)naar-agent~ab6d3d6f/
De billetjes van vlinder petsenquote:
Benieuwd wat daar van overblijft als trump dood gaat.quote:Op maandag 9 juni 2025 22:52 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Had verwacht dat van de week met Musk de bom al zou barsten, maar het ettert maar door
Ik had ze in de UK besteld zoals gewoonlijk.quote:Op maandag 9 juni 2025 22:51 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Oeh welke allemaalKon in de 3 voor 20 blij Bol niet echt 3 films vinden die ik wilde of nog niet heb
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat pulp, een boxset met sci-fi films uit de 60s en 70s van een Oost Duitse productiestudio. En drie Tsjechoslowaakse New Wave films die ik wel al gezien heb maar graag nog eens wil kijken.
🐙
quote:Op maandag 9 juni 2025 22:58 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ik had ze in de UK besteld zoals gewoonlijk.Dit is wel allemaal ultra-niche hoor, geloof niet dat ik er ook maar 1 van kenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat pulp, een boxset met sci-fi films uit de 60s en 70s van een Oost Duitse productiestudio. En drie Tsjechoslowaakse New Wave films die ik wel al gezien heb maar graag nog eens wil kijken.
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
Ik zal het onthouden.quote:Op maandag 9 juni 2025 22:58 schreef mschol het volgende:
[..]
ik neem dr wel over hoor, als je van dr af moet
De Oostduitse films had ik ook nog nooit van gehoord maar ik ben er wel erg nieuwsgierig naar.quote:Op maandag 9 juni 2025 23:00 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dit is wel allemaal ultra-niche hoor, geloof niet dat ik er ook maar 1 van ken
Oost-Duitse scifi, dan zie ik gelijk een soort slapstick met slecht getimede grappen en low-budget decors en kostuums voor mequote:Op maandag 9 juni 2025 23:06 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
De Oostduitse films had ik ook nog nooit van gehoord maar ik ben er wel erg nieuwsgierig naar.
quote:Op maandag 9 juni 2025 23:05 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Mooi, even wat naaktslakken naar Emmen sturen
Kleine gele watjes daar ook allemaal.quote:Op maandag 9 juni 2025 23:04 schreef Lospedrosa het volgende:
Ws een beetje gedramatiseerd maar als we denken een zware dag te hebben dan moeten we even aan deze Jap denken haha.
https://www.instagram.com/reel/DFfH-H-SH1n/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |