SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar meiOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
tegen de tijd dat dit topic vol is, heeft iedereen gegeten
Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Zaterdag 38 graden in deze regio.
Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B![]()
ja ik ben er nu al bang voor
ik heb een sauna geboektHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Heb je die dan nog nodig?quote:Op zondag 8 juni 2025 17:39 schreef loveislikeakiss het volgende:
ja ik ben er nu al bang voor
ik heb een sauna geboekt
Gelukkig geeft de knmi app 28 graden aan. Schilt gelukkig maar een klein beetje.
Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B![]()
Morgen als de action open is nog even kijken of ze een hondenzwembad en schaduwdoek hebbenTrotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+![]()
we wachten gewoon af tot we dichterbij de dag des doom zijnHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Koelmat. Graag gedaan.quote:Op zondag 8 juni 2025 17:40 schreef ieniminimuis het volgende:
Morgen als de action open is nog even kijken of ze een hondenzwembad en schaduwdoek hebbenOp dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B![]()
Iedere dag weer.quote:Op zondag 8 juni 2025 17:41 schreef loveislikeakiss het volgende:
we wachten gewoon af tot we dichterbij de dag des doom zijn![]()
ja ik zat te denken voor de kat zo'n zwembad dingetje te halen waar ze op kunnen liggen maar dat er dan plastic visjes in zittenquote:Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
koelmat heb je alquote:Op zondag 8 juni 2025 17:40 schreef ieniminimuis het volgende:
Morgen als de action open is nog even kijken of ze een hondenzwembad en schaduwdoek hebben![]()
![]()
Schaduwdoek is ook wel lekker, want anders is het balkon een soort van oven die aanblijft staanTrotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+![]()
woah ben je met mschol op pad?quote:Op zondag 8 juni 2025 18:04 schreef greysbones het volgende:
Uit eten en aan @:Stevenhyde denken
[ afbeelding ]Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
geen waterfiets?quote:Op zondag 8 juni 2025 18:04 schreef greysbones het volgende:
Uit eten en aan @:Stevenhyde denken
[ afbeelding ]![]()
![]()
Ik zou mij goed kunnen vermaken met dit toetjesmenuquote:Op zondag 8 juni 2025 18:04 schreef greysbones het volgende:
Uit eten en aan @:Stevenhyde denken
[ afbeelding ]Trotste mama van Ambar
Het officiële liefje van @Monitor O+![]()
Zoiets had ik laatst ook op de wc.quote:Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B![]()
oh Aeque is nog niet klaar, ik dacht dat het zou lukken maar denkvermogen en fantasie zijn nog op 4/5 level dus misschien morgenHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
dat is handig als het volgende week 40 graden wordtquote:Op zondag 8 juni 2025 18:22 schreef Monsterkoekie het volgende:
Ik had zin in ijs dus heb mezelf een nieuwe jas gekochtHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Je duurt toch 14 dagen met verzenden dus dat is niet ergquote:Op zondag 8 juni 2025 18:23 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
dat is handig als het volgende week 40 graden wordt![]()
![]()
quote:Op zondag 8 juni 2025 18:12 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik zou mij goed kunnen vermaken met dit toetjesmenu![]()
![]()
![]()
Thinking is difficult, that’s why most people judge![]()
ER WAS NOG MEERquote:
wat is een boerenwijsheid? ik gok dat het van die rum rozijnen heeft
90 en 91 erbij voor mij aubHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*
Forum Opties Forumhop: Hop naar: