Tja, welcome to America.quote:Op zondag 8 juni 2025 21:46 schreef epicbeardman het volgende:
[ x ]
Wat een figuur, je zal maar zo emotioneel kinderachtig dat je zo tekeergaat als volwassen vent.
Volgens mij is er geen Waymo auto meer over na gisteravond, al die antifa/boze anti-Trumpers gingen de Waymo auto's summonen zodat de auto naar de rellen kwamen en konden ze daar de Waymo auto's in de fik steken.quote:
Ja, Tesla's slopen is tegenwoordig heel normaal, daar kijkt niemand meer van op. Dat is geen nieuws. Een Waymo wel, dat gebeurt niet zo vaak.quote:Op maandag 9 juni 2025 13:41 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Volgens mij is er geen Waymo auto meer over na gisteravond, al die antifa/boze anti-Trumpers gingen de Waymo auto's summonen zodat de auto naar de rellen kwamen en konden ze daar de Waymo auto's in de fik steken.
Altijd zo vol met geweld die democraten, is het een keer niet een Tesla bekrassen of mensen intimideren dan moeten ze hele wagenparken van Waymo in de fik steken.
[ x ]
Altijd zo veel woede.
Denk jij echt dat iedereen op de wereld in een politiek kamp zit? dat iedereen zijn indentiteit en gedrag wordt bepaald door de kant van het politiek spectrum waar deze in zou zitten?quote:Op maandag 9 juni 2025 13:41 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
.
Altijd zo vol met geweld die democraten, is
Nee hoor, maar die 90 miljoen Amerikanen die niet hebben gestemd zie je hier ook niet steden terroriseren. Als types zoals HasanAbi live zijn vanuit dit soort gebieden moet je eigenlijk al genoeg weten.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:16 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Denk jij echt dat iedereen op de wereld in een politiek kamp zit? dat iedereen zijn indentiteit en gedrag wordt bepaald door de kant van het politiek spectrum waar deze in zou zitten?
Dat weet jij nietquote:Op maandag 9 juni 2025 14:17 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Nee hoor, maar die 90 miljoen Amerikanen die niet hebben gestemd zie je hier ook niet steden terroriseren.
En jij wel zeker, nee het zijn allemaal Texaaanse republikeinen die daar aan het rellen zijn om de ICE invallenquote:
Nee dat lijkt mij sterk. Mijn gevoel zegt dat dit vooral mensen zijn die zich niet zo veel met politiek bezighouden.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:25 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
En jij wel zeker, nee het zijn allemaal Texaaanse republikeinen die daar aan het rellen zijn om de ICE invallen![]()
Huh? dit is precies wat wij ook ten tijde van de vredevolle protesten zagen paar jaar geleden van BLM/Antifa waar steden in de fik vlogen, ondernemers hen panden, in de schulden kwamen kwijt raakten en ga zo maar door.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:27 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Nee dat lijkt mij sterk. Mijn gevoel zegt dat dit vooral mensen zijn die zich niet zo veel met politiek bezighouden.
En die stemmen op Kamalaquote:Op maandag 9 juni 2025 14:35 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Huh? dit is precies wat wij ook ten tijde van de vredevolle protesten zagen paar jaar geleden van BLM/Antifa waar steden in de fik vlogen, ondernemers hen panden, in de schulden kwamen kwijt raakten en ga zo maar door.
We zien het hier ook terug in Nederland, dezelfde types, de "anti-extremisten" noemen ze zichzelf, ondertussen belegeren ze hier universiteiten of kraken ze panden. Het zijn juist de mensen die de politiek te serieus nemen. Ze kunnen alleen geweld gebruiken, dreigen, slopen.
De Tesla fabrieken zag je het bij in Duitsland, de Tesla's die het moesten ontgelden, hakenkruizen op Tesla panden in Nederland. En allemaal politiek gedreven.
Die mensen in Cali wel ja als ik dit voor jou moet uitleggen.quote:
Het lijkt mij dat Antifa redelijk politiek gemotiveerd is. En die bebaarde loser die maar doorgaat over nazi’s, zonder kennelijk iets te weten van het Nationaal Socialisme, lijkt mij ook duidelijk politiek gemotiveerd.quote:Op maandag 9 juni 2025 14:27 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Nee dat lijkt mij sterk. Mijn gevoel zegt dat dit vooral mensen zijn die zich niet zo veel met politiek bezighouden.
D66 extreem linksquote:Op maandag 9 juni 2025 14:45 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Die mensen in Cali wel ja als ik dit voor jou moet uitleggen.
De mensen hier in NL die zelfde figuren zijn GL/D66 en andere extreem linkse partijen.
Jij weet net zo goed dat jij het hartstikke mooi had gevonden als i.p.v. de Waymo's het Teslacabs waren geweest, dan zat iedereen hier deze terroristen aan te juichen. Nu keur je het ook niet af dat je geliefde Waymo auto's door dems worden gesloopt.
Hoezo, zo werkt dat tegenwoordig toch?quote:
Bij jou kennelijk.quote:Op maandag 9 juni 2025 15:58 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Hoezo, zo werkt dat tegenwoordig toch?
Ik vind VVD zelfs links terwijl jij wellicht D66 als rechts beschouwt.. Die Jan van de Paternotte is precies diegene die extreem links steunde ten tijde van corona tijdperk bijvoorbeeld. Dat zegt genoeg.quote:Op maandag 9 juni 2025 16:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Bij jou kennelijk.
Niet in de grote mensen wereld.
Ik vind de VVD een vliegtuig...quote:
Nee, D66 is een centrum progressieve partij.quote:terwijl jij wellicht D66 als rechts beschouwt..
Wat exact heeft hij gesteund volgens jou?quote:Die Jan van de Paternotte is precies diegene die extreem links steunde ten tijde van corona tijdperk
. het is dus vooral je persoonlijke frustratie aan het woord.quote:)
Rutte was net zo'n kwakzalver, is altijd een marionet vanuit EU/WEF/Bilderberg gebleken, rechts lullen links vullen. VVD heeft nog maar paar rechtse standpunten, die ze vaak niet eens kunnen handhaven.
PVV is ook niets hoor daar niet van, zeker omdat daar ook mensen worden omgekocht door de EU lobby. Voor je het weet is Agema van anti vaccinatie plicht 360graden gedraaid en krijgt ze miljoenen binnen via louche bedrijfjes die weer gesponsord worden door de farmaceutische industrie en andere industrieėn.
Nee de NL politiek interesseert mij gewoon niet zo veel omdat ik toch weinig impact er van ondervind, het enige wat ik wil is minder belastingen en Nederland ook echt Nederland houden, maar dat lijkt zolang Nederland in de EU blijft niet realistisch.quote:Op maandag 9 juni 2025 16:18 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik vind de VVD een vliegtuig...
[..]
Nee, D66 is een centrum progressieve partij.
Jij noemt dat extreem links.
Dat mag natuurlijk, maar dat is enkel jouw mening.
Geen feit.
[..]
Wat exact heeft hij gesteund volgens jou?
Verder is 1 persoon geen partij (Wilders uitgezonderd).
[..]
. het is dus vooral je persoonlijke frustratie aan het woord.
Tja, je posts stralen frustratie uit.quote:Op maandag 9 juni 2025 16:56 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Nee de NL politiek interesseert mij gewoon niet zo veel omdat ik toch weinig impact er van ondervind, het enige wat ik wil is minder belastingen en Nederland ook echt Nederland houden, maar dat lijkt zolang Nederland in de EU blijft niet realistisch.
Over 20 jaar ken je Nederland niet meer of Europa. Dan is het Eurafrika. Tegen die tijd ben ik gelukkig al zelf met vervroegd pensioen (op 56ste oid) en zit ik lekker op Tenerife of ander Canarisch Eiland. (ja huehue is ook EU, maar deze eilanden leven van toerisme en zetten vrijwel alle asielzoekers naar vaste land)
Kijk ik heb de lekkerste baan die er is en verdien ook nog een goed, op juiste tijdstip zelf appartement kunnen kopen die bijna verdriedubbeld is qua prijs. Loon blijft natuurlijk ook stijgen plus sowieso nog baangarantie tot aan 2035 i.v.m. doelen die mijn werkgever heeft op lange termijn en vergrijzing binnen het vak.
Er is dan ook geen partij waarin ik mij echt kan vinden, wellicht toch FvD. Daarom zie je mij ook nooit in NL pol topics, heb een prima leven en iedereen die in Nederland iets wil opbouwen door te werken is hier welkom. Knappe expats natuurlijk ook. Maar mensen die hier komen omdat ze op TikTok hebben gelezen dat je hier 3500 netto per maand kan krijgen met 3 kinderen in de bijstand niet. Nederlandse cultuur gaat uiteindelijk verdwijnen, waar de blanke Hollander de minderheid is. Hoe we hier zijn terecht gekomen in het Tesla topic is weer een ander verhaal.
USA politiek is nog amusementvol en elke dag feestje, betere film krijg je denk ik niet. Of serie.
Waarom je continue frustratie er bij haalt zal wel iets van projectie zijn, zeker nu er nog maar 1 rijdende Waymo auto over is.![]()
[ x ]
Ja hoor, maar mijn doel is ook juist om te bouwen daar als investering, huisjes opknappen om te verhuren weer aan locals. Samen met mijn broer en paar vrienden. De spanjaarden klagen zelf wel wat begrijpelijk is, de canarische eilanden moet ook af van het massa toerisme en moet alleen mensen toestaan die willen investeren in het eiland. Op idealista staan genoeg bouwvallen waar de spanjaarden zelf ook niet eens wat mee trachten te proberen.quote:Op maandag 9 juni 2025 17:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, je posts stralen frustratie uit.
Zoals je sneer mbt de Waymo Taxis.
Ach, Canarische Eilanden.
Waar de Canarias demonstreren tegen al die buitenlanders die hun eilanden aan het overnemen zijn, met onder andere een huizencrisis als gevolg.
Komt je bekend voor?
quote:Google funneled millions into fighting border enforcement.
Funded the ACLU.
Backed DACA.
Protested ICE.
Now their Waymo robotaxis are getting torched by the very chaos they financed.
You paid for the invasion, and now you're watching it burn.
Daar ga je de mist in, ik ben geen Waymo fan.quote:Op maandag 9 juni 2025 17:31 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ja hoor, maar mijn doel is ook juist om te bouwen daar als investering, huisjes opknappen om te verhuren weer aan locals. Samen met mijn broer en paar vrienden. De spanjaarden klagen zelf wel wat begrijpelijk is, de canarische eilanden moet ook af van het massa toerisme en moet alleen mensen toestaan die willen investeren in het eiland. Op idealista staan genoeg bouwvallen waar de spanjaarden zelf ook niet eens wat mee trachten te proberen.
En het is geen sneer, het is een beetje plagen, ik ken je namelijk als een Waymo fan. Dit bevorderd Waymo's ontwikkeling natuurlijk niet. Hoe kijk jij tegen deze rellen aan van de anti-Trumpers?
https://x.com/realpeteyb123/status/1931897704705396753
[..]
Vale!quote:Op maandag 9 juni 2025 17:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Daar ga je de mist in, ik ben geen Waymo fan.
En relschoppers die auto's affikken hebben geen invloed op de ontwikkeling van die auto's.
Verder zie ik je graag bij Pol voor de rellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |