Ik bedoel ook na haar ministerschap. Als haar persoonlijke financien echt een motief waren geweest om naar de VVD te gaan, dan zou ze denk ik alweer uit Den Haag weg zijn.quote:Op donderdag 31 juli 2025 10:22 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Bij welk bedrijf zou Dilan haar zakken hebben kunnen vullen? Na haar ministerschap ongetwijfeld, maar was ze daar niet beland dan was ze nu HR-medewerkster.
De SP is dan niet handig. Maar ook genoeg PvdA of D66-lui die dat soort banen hebben.quote:Op donderdag 31 juli 2025 10:24 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Kan natuurlijk ook zijn dat ze al bezig is met wat ze na de politiek gaat doen. Denk dat je als ex-politicus van een rechtse partij interessanter bent voor het bedrijfsleven dan een van een linkse partij, het gaat in dat soort functies vaak toch vooral om wie je kent en minder om wat je kunt.
Ik bedoel meer dat als de VVD keuze puur om haar persoonlijke inkomen zou gaan, ze daar een ander carrierepad zou hebben gehad.quote:En zo bekend was ze toch helemaal niet voordat ze bij de VVD zat, dus waarom zou ze dan interessant zijn geweest voor het bedrijfsleven?
Denk dat een rol als vals secreet in GTST Dilan ook wel goed af was gegaan.quote:Op donderdag 31 juli 2025 10:22 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Bij welk bedrijf zou Dilan haar zakken hebben kunnen vullen? Na haar ministerschap ongetwijfeld, maar was ze daar niet beland dan was ze nu HR-medewerkster.
Mwah, als je haar intern bezig ziet, zoals hier:quote:Op donderdag 31 juli 2025 11:02 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Yesilgoz een van de grootste stokers in onze politiek als HR medewerker? Dan heeft iedereen na de eerste klacht direct nóg een klacht over de HR medewerker.
van archiefzakenquote:Op donderdag 31 juli 2025 10:22 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Bij welk bedrijf zou Dilan haar zakken hebben kunnen vullen? Na haar ministerschap ongetwijfeld, maar was ze daar niet beland dan was ze nu HR-medewerkster.
Als ik dat hoor past ze beter bij marketing. Lekker de shakeweight verkopen ofzo, werkt geweldig!quote:Op donderdag 31 juli 2025 11:07 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mwah, als je haar intern bezig ziet, zoals hier:
Bekijk deze YouTube-video
Komt ze best goed over.
Nareizigers zou een groot probleem zijn. VVD is voor een open grenzen beleid wat betreft migranten. Kom maar door goedkope werkenmersquote:Op donderdag 31 juli 2025 11:26 schreef phpmystyle het volgende:
In 15 jaar tijd zijn er vele, vele honderdduizenden asielzoekers bijgekomen. Wat is hier de leugen precies?
https://www.volkskrant.nl(...)dsmigratie~b924b765/quote:Op donderdag 31 juli 2025 11:58 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nareizigers zou een groot probleem zijn. VVD is voor een open grenzen beleid wat betreft migranten. Kom maar door goedkope werkenmers
Precies, dan vraag je jezelf toch af waarom ze dat niet in de Kamer en het publieke debat brengt in plaats van telkens die jij-bak stijl. Komt ze een stuk normaler over.quote:Op donderdag 31 juli 2025 11:07 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mwah, als je haar intern bezig ziet, zoals hier:
Bekijk deze YouTube-video
Komt ze best goed over.
Theater tussen haar eigen Harry Mens-vriendjes: geselecteerde vragen, van tevoren afgekaarte 'debatjes', en de wijn smaakt steevast 'heerlijk'.quote:Op donderdag 31 juli 2025 12:10 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
Precies, dan vraag je jezelf toch af waarom ze dat niet in de Kamer en het publieke debat brengt in plaats van telkens die jij-bak stijl. Komt ze een stuk normaler over.
Dat laatste lijkt het geval. Ze heeft het toegelicht in een interview met Art Rooijakkers van BNR. 'Dilan Yeşilgöz ging van SP naar VVD: 'Ik was helemaal klaar met links'quote:Op donderdag 31 juli 2025 10:13 schreef Hexagon het volgende:
Ik vraag me sterk af of het bij Yesilgoz met haar eigen inkomen te maken heeft dat ze naar de VVD is geschoven. Dan was ze al lang ergens haar zakken gaan vullen in het bedrijfsleven.
Je ziet ook nog wel eens van die types die eerst zeer idealistisch links zijn, en de hele wereld op hun schouders willen nemen. Maar op een of andere manier teleurgesteld raken omdat het niet zo gaat als ze willen, en dan maar zuur en egocentrisch rechts worden. Dat lijkt me meer bij haar passen.
Dat is mijn probleem ook niet met de VVD. Wel dat ze erover liegen. Nederland zou er een stuk beter voorstaan als VVD gewoon zou vertellen hoe belangrijk ze migratie voor Nederland vinden. In plaats van om extra stemmen te winnen te doen alsof het een gigantisch probleem is voor ze.quote:Op donderdag 31 juli 2025 12:04 schreef Mathijsco het volgende:
[..]
https://www.volkskrant.nl(...)dsmigratie~b924b765/
Bij de SP moet je toch ook een deel van je salaris aan de partijtop storten ofzo.quote:Op donderdag 31 juli 2025 12:46 schreef Havermout2 het volgende:
[..]
Dat laatste lijkt het geval. Ze heeft het toegelicht in een interview met Art Rooijakkers van BNR. 'Dilan Yeşilgöz ging van SP naar VVD: 'Ik was helemaal klaar met links'
Ze vond dat ze niet als gelijke werd geaccepteerd en in een slachtofferrol werd gedrukt in haar tijd in Amsterdam.
'Ja, maar wat als hij nou niet zou liegen ? '.quote:Op donderdag 31 juli 2025 14:34 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dat is mijn probleem ook niet met de VVD. Wel dat ze erover liegen. Nederland zou er een stuk beter voorstaan als VVD gewoon zou vertellen hoe belangrijk ze migratie voor Nederland vinden. In plaats van om extra stemmen te winnen te doen alsof het een gigantisch probleem is voor ze.
Ik denk ook wel eens aan haar.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, en?quote:Op donderdag 31 juli 2025 14:35 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Bij de SP moet je toch ook een deel van je salaris aan de partijtop storten ofzo.
Steeds meer een Michael Scott. Alleen dan minder grappigquote:Op donderdag 31 juli 2025 11:50 schreef Hexagon het volgende:
Yesilgoz is echt een soort Frank Underwood. Goed in allerlei machtspel.
Maar volstrekt visieloos en niemand vind hem leuk.
quote:Op donderdag 31 juli 2025 03:30 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Als mensen verstand krijgen gaan ze realistisch stemmen, dus VVD.
[..]
Onderbouwen s.v.p.quote:Op woensdag 4 juni 2025 20:56 schreef TAmaru het volgende:
Is gewoon waar dat er jaarlijks meer dan 10.000 nareizigers het land in komen. Feit is dat vrijwel al die mensen waarschijnlijk ook blijven. En dat er dan nog meer nareizigers volgen.
Maar dan had ze het ook bij de buren van Groenlinks of PvdA kunnen proberen. Naar de VVD is wel een hele verre ommezwaai om dat enkel voor het geld te doen.quote:Op donderdag 31 juli 2025 14:35 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Bij de SP moet je toch ook een deel van je salaris aan de partijtop storten ofzo.
Naja heel simpel toch? Als persoon A op basis van verschillende voorwaarden nareizigers B en C kan laten komen en B en C voldoen aan diezelfde voorwaarden, kunnen ook zij nareizigers laten komen.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |