Of K.U.T..T.quote:Op zondag 1 juni 2025 14:35 schreef Nizno het volgende:
[..]
en de andere Kit(t) gebruikt David om in rond te rijden
waarom verbaast het me niet dat daar een versie van is gemaakt... en vooral dat jij die versie kentquote:
quote:Oekraïne heeft zondag met drones een 'grootschalige' operatie uitgevoerd op de luchtmacht in Rusland. Dat zegt een bron van de Oekraïense veiligheidsdiensten tegen onder meer persbureaus AFP en Reuters. Daarbij werd onder andere een basis in Oost-Siberië aangevallen, duizenden kilometers van Oekraïne verwijderd. Ook drie andere andere bases zouden zijn getroffen.
De krant Kyiv Independent citeert ook een bron bij de Oekraïense inlichtingendienst SBU, die zegt dat meer dan veertig Russische bommenwerpers getroffen zijn op militaire basissen 'tot diep in de Russische Federatie'. ,,Vijandige strategische bommenwerpers staan massaal in brand in Rusland. Het resultaat van een speciale operatie van de SBU", zegt de bron.
Maar jij weet niet eens waar de goede kit staat, kun je jezelf gelijk weer ontslaanquote:
Ik ben niet overtuigdquote:Op zondag 1 juni 2025 14:35 schreef LTVDK het volgende:
[..]
[..]
Ja weet dat dat een beetje eng is, maar soms is dat makkelijker
*sluiten ramen en deurenquote:Op zondag 1 juni 2025 14:38 schreef Recce het volgende:
[..]![]()
Eeuhm, als dit waar is, wordt Rusland wel een heel klein beetje heel boos. Veertig bommenwerpers is echt HUGE.
Volgens mij is de tijd tussen de Mastermovies versie en nu al langer dan er tussen de originele Knightrider en de Mastermovies versie zatquote:Op zondag 1 juni 2025 14:37 schreef Nizno het volgende:
[..]
waarom verbaast het me niet dat daar een versie van is gemaakt... en vooral dat jij die versie kent
Meeste mensen vinden mij aardig, behulpzaam en oplossingsgericht ja.quote:Op zondag 1 juni 2025 14:39 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Jij lijkt me echt een heel fijn mens in de omgang.
Als je met mensen praat krijg je eerder chocoladequote:
uhuh jaquote:Op zondag 1 juni 2025 14:41 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Volgens mij is de tijd tussen de Mastermovies versie en nu al langer dan er tussen de originele Knightrider en de Mastermovies versie zat
heb je nog rotte eieren?quote:Op zondag 1 juni 2025 14:42 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Meeste mensen vinden mij aardig, behulpzaam en oplossingsgericht ja.
quote:Op zondag 1 juni 2025 14:42 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Meeste mensen vinden mij aardig, behulpzaam en oplossingsgericht ja.
quote:
Sorry, wat?quote:Op zondag 1 juni 2025 14:42 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Als je met mensen praat krijg je eerder chocolade
Ik heb eigenlijk nooit eieren in huisquote:
Cho-co-la-dequote:
hmm, dan even ergens pfasjes scorenquote:Op zondag 1 juni 2025 14:43 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk nooit eieren in huis
quote:Op zondag 1 juni 2025 14:48 schreef Recce het volgende:
[ x ]
De drones kwamen opeens uit vrachtwagens vliegen.
[ x ]
versta er niets vanquote:Op zondag 1 juni 2025 14:48 schreef Recce het volgende:
[ x ]
De drones kwamen opeens uit vrachtwagens vliegen.
[ x ]
Maar je ziet wel opeens een drone uit die truck omhoog komen. De chauffeurs wisten zelf niet eens dat er drones in hun vrachtwagens zaten.quote:
ah okquote:Op zondag 1 juni 2025 14:50 schreef Recce het volgende:
[..]
Maar je ziet wel opeens een drone uit die truck omhoog komen. De chauffeurs wisten zelf niet eens dat er drones in hun vrachtwagens zaten.
Hopelijk komen ze niet in de problemenquote:Op zondag 1 juni 2025 14:50 schreef Recce het volgende:
[..]
Maar je ziet wel opeens een drone uit die truck omhoog komen. De chauffeurs wisten zelf niet eens dat er drones in hun vrachtwagens zaten.
Heel lief vragen?quote:
Ik denk dat die chauffeurs gewoon Russen waren en dat die van niets wisten. Er is er in ieder geval al één gewurgd, zag ik net.quote:Op zondag 1 juni 2025 14:51 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Hopelijk komen ze niet in de problemen
Oh.quote:Op zondag 1 juni 2025 14:53 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Meh, kwam even kijken en wist gelijk weer waarom ik weg was
Maar hoi Luctor
wat is er 1 gewurgdquote:Op zondag 1 juni 2025 14:53 schreef Recce het volgende:
[..]
Ik denk dat die chauffeurs gewoon Russen waren en dat die van niets wisten. Er is er in ieder geval al één gewurgd, zag ik net.
Verkeerde topicquote:
Die dingen zullen wel niet zijn onderhouden sinds de Koude Oorlog en ergens rond Moskou neerstortenquote:Op zondag 1 juni 2025 14:50 schreef Recce het volgende:
[..]
Maar je ziet wel opeens een drone uit die truck omhoog komen. De chauffeurs wisten zelf niet eens dat er drones in hun vrachtwagens zaten.
quote:
quote:The driver of one of the trucks which launched FPV drones has been strangled to death by civilians.⚠️As expected, the driver was an immigrant from Central Asia.
Maar er zitten toch nog wel leuke mensenquote:Op zondag 1 juni 2025 14:53 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Meh, kwam even kijken en wist gelijk weer waarom ik weg was
Maar hoi Luctor
dat had ik ook niet verstaanquote:Op zondag 1 juni 2025 14:56 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Zou wat zijn als er ineens plat Amsterdams werd gesproken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
Of gewoon eens een stuk land kopen om Foqueville werkelijkheid te laten wordenquote:Op zondag 1 juni 2025 14:57 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
We gaan gewoon een WhatsApp-groep oprichten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |