Inderdaad hoor, blijkt die leuke regendouche ineens een motterbuitje, hahahahaquote:Op maandag 26 mei 2025 23:14 schreef __Fokker__ het volgende:
Sowieso gaat je waterdruk toch flink omlaag als je tegelijk gaat douchen? Tenminste, ik heb een CW5 ketel en merk het meteen als iets anders water vraagt, druk word een stuk minder en dus ook minder fijn. Lijkt allemaal leuk op papier.
Geknipt en geschoren. Het geld was al uitgegevenquote:Op maandag 26 mei 2025 23:14 schreef Arcee het volgende:
De badkamer van de zussen.Leuk dat ze gewonnen hebben.
Naomi en Vic stonden al helemaal klaar om de overwinning in ontvangst te nemen.
Er zat wel een lift in, ik weet niet of die gesloopt is of dat die bij de openbare ruimtes hoort.quote:Op maandag 26 mei 2025 23:15 schreef d.k. het volgende:
Meneer de makelaar komt uit Heerhugowaard. Dat is niet bepaald in de buurt van Grave. Dus wat weet hij over de lokale markt? Algemeen gezien: dat pand heeft trapjes naar de ingang en geen lift, daar komen dus geen senioren. Daarom is het ook zo jammer dat ze niet zelf een indeling mochten maken, dan had je je daarmee kunnen onderscheiden en dus voor een luxe ensuite kunnen kiezen en geen tweede slaapkamer maar bijvoorbeeld een grote inloopkast. Nu ligt alles vast, best saai.
Overigens, Victor heeft op zijn minst meegeholpen met tegelen, dat hebben ze laten zien.
Die makelaar is hier mijn grootste ergernis al, wat een naja..vulmaarin. En voor Victor vond ik het best sneu, goede bouwvakker met verstand van zaken, alleen dat wijf, he, pfffft.quote:Op maandag 26 mei 2025 23:15 schreef d.k. het volgende:
Meneer de makelaar komt uit Heerhugowaard. Dat is niet bepaald in de buurt van Grave. Dus wat weet hij over de lokale markt? Algemeen gezien: dat pand heeft trapjes naar de ingang en geen lift, daar komen dus geen senioren. Daarom is het ook zo jammer dat ze niet zelf een indeling mochten maken, dan had je je daarmee kunnen onderscheiden en dus voor een luxe ensuite kunnen kiezen en geen tweede slaapkamer maar bijvoorbeeld een grote inloopkast. Nu ligt alles vast, best saai.
Overigens, Victor heeft op zijn minst meegeholpen met tegelen, dat hebben ze laten zien.
Ik vind Victor net zo erg soms, dat nare zelfingenomen lachen omdat zij beter zijn. En ze gaan ze wel een poepie laten ruiken. Ja iddquote:Op maandag 26 mei 2025 23:18 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Die makelaar is hier mijn grootste ergernis al, wat een naja..vulmaarin. En voor Victor vond ik het best sneu, goede bouwvakker met verstand van zaken, alleen dat wijf, he, pfffft.
Ja, vind ik ook. Ik zou het logischer vinden in een programma als dit dat je je hele karkas zelf invult.quote:Op maandag 26 mei 2025 23:15 schreef d.k. het volgende:
Daarom is het ook zo jammer dat ze niet zelf een indeling mochten maken, dan had je je daarmee kunnen onderscheiden en dus voor een luxe ensuite kunnen kiezen en geen tweede slaapkamer maar bijvoorbeeld een grote inloopkast. Nu ligt alles vast, best saai.
Omdat HIJ zichzelf beter vindt, klopt, toch was Victor niet te beroerd om anderen advies te geven of te helpen.quote:Op maandag 26 mei 2025 23:20 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik vind Victor net zo erg soms, dat nare zelfingenomen lachen omdat zij beter zijn. En ze gaan ze wel een poepie laten ruiken. Ja idd
Dat was week één en twee, toen waren ze nog mild tegenover elkaar op de camping.quote:Op maandag 26 mei 2025 23:23 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Omdat HIJ zichzelf beter vindt, klopt, toch was Victor niet te beroerd om anderen advies te geven of te helpen.
Oja, is ook zo. Vorig jaar zat er ook zo'n soort stel in "Een eigen huis." Die hadden de kinderen al ingeschreven op de lokale school, zo overtuigd waren ze van de overwinning. (Ja, sorry, ben verslaafd aan dit soort programma's, haha) Nu ja, zou mij ook echt niet storen als V&N uiteindelijk wel winnen.quote:Op maandag 26 mei 2025 23:24 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat was week één en twee, toen waren ze nog mild tegenover elkaar op de camping.
Ja klopt die hadden al een school uitgezocht. Ik kijk ook alles wat dit betreft hoor. Ik moet wel zeggen dat zo'n topic op fok het 10x leuker maakt.quote:Op maandag 26 mei 2025 23:29 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Oja, is ook zo. Vorig jaar zat er ook zo'n soort stel in "Een eigen huis." Die hadden de kinderen al ingeschreven op de lokale school, zo overtuigd waren ze van de overwinning. (Ja, sorry, ben verslaafd aan dit soort programma's, haha) Nu ja, zou mij ook echt niet storen als V&N uiteindelijk wel winnen.
Precies! Ik ken die plastic eethoek nou wel....quote:Op maandag 26 mei 2025 23:20 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik vind Victor net zo erg soms, dat nare zelfingenomen lachen omdat zij beter zijn. En ze gaan ze wel een poepie laten ruiken. Ja idd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo
Ik ga eens een kijken wat ik kan doenquote:Op maandag 26 mei 2025 19:20 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Oke, eh het hoofd van Mark op een teletubbie.
Dat is lievquote:Op maandag 26 mei 2025 23:37 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Ik ga eens een kijken wat ik kan doen
Ik snap wel een beetje wat je bedoelt, maar ik weet niet of het echt zo erg is als jij beschrijft. Zal er eens op letten, al blijf ik Marit wel een bikkel vinden.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 11:37 schreef ChildoftheStars het volgende:
Die zusjes mag ik echt niet zo
Ik weet dat ze populair zijn, alleen ik erger me dood
Dat gezeik tegen Heide en Mark (maar niet tegen Victor en Naomi, want ze hen nog hebben). Ze gebruiken mensen. Niet tof
Brrrrr...
Oh ach... het is hoe ik het beleef he, niet de absolute waarheid.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 11:57 schreef V. het volgende:
[..]
Ik snap wel een beetje wat je bedoelt, maar ik weet niet of het echt zo erg is als jij beschrijft. Zal er eens op letten, al blijf ik Marit wel een bikkel vinden.
Oh wat balen!quote:Op dinsdag 27 mei 2025 17:18 schreef Boca_Raton het volgende:
Vanavond kan ik even geen commentaar geven aangezien mijn smartfoon gecrashed is. Maar morgen hoop ik weer wel.
Meen je niet! Naja, geen verstand van, maar het schijnt dat botox of fillers om de zoveel tijd weer aangevuld moet worden. Af en toe even je gezicht weer laten bijpompen.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 20:37 schreef Soury het volgende:
Naomi heeft ook dus op haar (met de kinderen doorbrengen) vrije zondag nog een extra spuit in haar lippen laten zetten. Het wordt steeds erger.
Hoef je geen verstand van te hebben dat zie je toch? Die lip zit nu tegen haar neus aan. Wat een naar wijf is het ook om zo te doen tegen die zusjesquote:Op dinsdag 27 mei 2025 20:48 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Meen je niet! Naja, geen verstand van, maar het schijnt dat botox om de zoveel tijd weer aangevuld moet worden. Af en toe even je gezicht weer laten bijpompen.
HAHAHAHA, ik zie dat niet direct.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 20:50 schreef Soury het volgende:
[..]
Hoef je geen verstand van te hebben dat zie je toch? Die lip zit nu tegen haar neus aan. Wat een naar wijf is het ook om zo te doen tegen die zusjes
Ik las ergens dat als je boos bent omdat je partner onrecht wordt aangedaan, dat die botox dan uitzet.... Ik weet ff niet waar ik dat heb gelezen...quote:Op dinsdag 27 mei 2025 20:37 schreef Soury het volgende:
Naomi heeft ook dus op haar (met de kinderen doorbrengen) vrije zondag nog een extra spuit in haar lippen laten zetten. Het wordt steeds erger.
Lig hier dubbelquote:Op dinsdag 27 mei 2025 20:56 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Ik las ergens dat als je boos bent omdat je partner onrecht wordt aangedaan, dat die botox dan uitzet.... Ik weet ff niet waar ik dat heb gelezen...
Anoek is achterbaks, en die vent van haar ook. Die badkamer heeft terecht gewonnen omdat die voor de verkoop het meest aantrekkelijk is.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 20:54 schreef RobertoCarlos het volgende:
Ze is er iig niet aardiger op geworden..... gadver... wat een vervelende figuren zeg! Vooral Anouk is geniepig![]()
![]()
(van Naomi weten het wel, die is gewoon dom en gewend om haar zin door te drammen)
En die arrogante houding van 'Noek' en 'Mau'... alsof zij alles zelf gedaan hebben!
Vraag mij steeds af, was het nou hun eigen gehuurde bakwagen die aan gort was gereden of die van het programma?quote:Op dinsdag 27 mei 2025 21:00 schreef TaMieke het volgende:
Faisel die alweer op en neer naar Almere ging om spullen te kopen…. Lijkt me echt onlogisch dat het daar zoveel beter/goedkoper is dan in de buurt van Grave. En als t nu een hele bakwagen vol was…
Is ook niet nodig, ik denk dat hij daar een buitenvrouw heeftquote:Op dinsdag 27 mei 2025 21:00 schreef TaMieke het volgende:
Faisel die alweer op en neer naar Almere ging om spullen te kopen…. Lijkt me echt onlogisch dat het daar zoveel beter/goedkoper is dan in de buurt van Grave. En als t nu een hele bakwagen vol was…
Ik denk zn eigen. Maar weet het niet zeker.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 21:02 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Vraag mij steeds af, was het nou hun eigen gehuurde bakwagen die aan gort was gereden of die van het programma?
Ja want waarom wist hij niet dat Chris pas om half 9 wakker was. Waar was hij?quote:Op dinsdag 27 mei 2025 21:02 schreef Soury het volgende:
[..]
Is ook niet nodig, ik denk dat hij daar een buitenvrouw heeft
Je bent inmiddels al spuit 11quote:Op dinsdag 27 mei 2025 21:10 schreef V. het volgende:
Volgens mijn teerbeminde heeft Naomi bij haar dagje thuis ook meteen haar lippen nog extra laten opspuiten.
Het is nu wel extra Michelin, zeg maar.
Even teruglezen is er niet bij hier, gaat ook zo hardquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |