Ja soms ook stiekem geile shit in haar drankje gedaan in de hoop om haar te kunnen neuken maar ok dan zegt ze toch nee en gaat naar huis fietsen maar is dan zombie aan het slaapfietsen?quote:Op dinsdag 15 juli 2025 18:40 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Vooropgesteld dat deze hele zaak verschrikkelijk is en de schuld volledig bij deze 4 lowlifes ligt. Vind ik dit ook wel bijzonder ja. Je gaat toch een bepaald risico aan met dit soort figuren. Ik was er met een grote boog omheen gefietst.
Ja ik kreeg dit soort "levenslessen" al in 1990 toen ik als jonge knaap in cafe stond voor eerste keer,quote:
Ik vraag me ook wel af of het precies zo is gegaan. Kan ook zijn dat ze het pad blokkeerden om haar even goed te kunnen 'helpen'. Van de journalistiek van tegenwoordig hoef je niet te veel te verwachten.quote:Op dinsdag 15 juli 2025 18:40 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Vooropgesteld dat deze hele zaak verschrikkelijk is en de schuld volledig bij deze 4 lowlifes ligt. Vind ik dit ook wel bijzonder ja. Je gaat toch een bepaald risico aan met dit soort figuren. Ik was er met een grote boog omheen gefietst.
Ehm beetje makkelijk gezegd. Zo'n groep is hartstikke intimiderend en kan mij voorstellen dat je maar tegen je wil ingaat op het voorstel om zo erger te voorkomen (denk/hoop je dan).quote:Op dinsdag 15 juli 2025 18:40 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Vooropgesteld dat deze hele zaak verschrikkelijk is en de schuld volledig bij deze 4 lowlifes ligt. Vind ik dit ook wel bijzonder ja. Je gaat toch een bepaald risico aan met dit soort figuren. Ik was er met een grote boog omheen gefietst.
quote:Op dinsdag 15 juli 2025 18:09 schreef RamboDirk het volgende:
[ afbeelding ]Foei Diederik-Jan en Roderik van studentenvereniging TragosSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Smerige types.
quote:Op dinsdag 15 juli 2025 18:09 schreef RamboDirk het volgende:
[ afbeelding ]NWS / Schatting: per jaar plegen 20.000 Nederlandse mannen kindermisbruikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Smerige types.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je wilt diversiteit en veel import-tuig in onze samenleving trekken. Maar je wilt ook dat vrouwen 'snachts alleen veilig over straat kunnen lopen. Je zult dan toch een keuze moeten gaan maken. Eén van de twee.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 19:15 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Mijn wereldbeeld is gelukkig niet vrouwen adviseren binnen te blijven om 21.00.
Saaie boel wordt het dan.
Het is toch ook niet uit te leggen dat er zes maanden zitten tussen het misdrijf en het tonen van beelden van de verdachten. Dan verkracht je gewoon doodleuk op 9 mei nog een 15 jarig meisje....quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 14:00 schreef Kim-Holland het volgende:
Verkrachting Maastricht: 19-jarige man verdacht van meerdere zedenfeiten.
Een verdachte van een verkrachting in Maastricht wordt van nog meer zedenfeiten verdacht. Dat bleek dinsdag in de rechtbank van Maastricht.
Het gaat om een 19-jarige Syriėr.
Hij wordt ervan verdacht samen met twee andere Syriėrs een 18-jarig meisje te hebben verkracht. Dat zou in oktober vorig jaar zijn gebeurd in het centrum van Maastricht. Het slachtoffer zou van haar fiets zijn getrokken en naar een pand zijn geleid. Daar zou ze door twee mannen zijn verkracht.
Aangifte
Het slachtoffer deed direct aangifte, maar de politie wist aanvankelijk de zaak niet op te lossen. Pas na het vrijgeven van beelden, in mei van dit jaar, met daarop vier mannen, kwam er een doorbraak. Twee mannen meldden zichzelf bij de politie, maar werden niet direct aangehouden. Dat gebeurde pas maanden later, in juli van dit jaar.
Zedenfeiten
Tijdens een niet-inhoudelijke zitting dinsdag bleek dat de 19-jarige Ibrahim I. van nog twee zedenfeiten wordt verdacht. Op 9 mei zou hij in Maastricht een 15-jarig meisje hebben verkracht en op 1 juni zou hij in Sittard een vrouw hebben aangerand. Volgens het Openbaar Ministerie (OM) worden die zaken nog onderzocht. Het 15-jarige slachtoffer was wel tijdens de zitting met haar ouders aanwezig.
De andere verdachten zijn Mohammad A. (22) en Achmed El A. (24). De eerste wordt ook verdacht van een geweldsincident, maar het is nog niet bekend of hij daarvoor wordt vervolgd.
Azc's
De verdachten zaten op het moment van de verkrachting allemaal in verschillende azc's. Onduidelijk is of het asielzoekers zijn of dat het om statushouders gaat. Volgens het OM waren ze op 29 oktober 2024 alle vier in Maastricht en hebben ze het 18-jarige slachtoffer in een huis verkracht. Het slachtoffer was volgens de politie onder invloed van alcohol. "Verdachten hebben dan ook misbruik gemaakt van de kwetsbare situatie van dit slachtoffer. Met dwang, geweld en onder bedreiging is ze verkracht", aldus de officier van justitie.
Studeren
Het meisje komt oorspronkelijk niet uit Limburg, maar zat in het eerste jaar van haar studie in Maastricht. Wanneer de zaak inhoudelijk wordt behandeld is nog niet bekend.
WHOLLAH!!
Allemaal welkom.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 14:04 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Het is toch ook niet uit te leggen dat er zes maanden zitten tussen het misdrijf en het tonen van beelden van de verdachten. Dan verkracht je gewoon doodleuk op 9 mei nog een 15 jarig meisje....
Wij eisen de nacht op!quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 14:00 schreef Kim-Holland het volgende:
Verkrachting Maastricht: 19-jarige man verdacht van meerdere zedenfeiten.
WHOLLAH!!
Dezelfde dader blijkbaar.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 15:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat is deze toch?
O nee, deze is van oktober.
Die kon duidelijk niet op tijd wegkomen voor ze geholpen werd.quote:Op woensdag 16 juli 2025 12:47 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Foei Diederik-Jan en Roderik van studentenvereniging Tragos
Dat volk kan niet eens Nederlands lezenquote:Op dinsdag 14 oktober 2025 14:13 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Toen stonden die bordjes er natuurlijk nog niet, dat had zeer zeker verschil gemaakt
Niet alleen hippie types, onze hele overheid zit met de vingers in de oren.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 15:17 schreef matspontius het volgende:
Je wordt hier toch helemaal schijtziek van - elke keer weer hetzelfde riedeltje en nog steeds blijven van die hippie types beweren dat hier geen patroon herkenbaar is en blijven ze halsstarrig ontkennen dat dit geen enorm probleem aan het worden is in dit land. Voor dit soort schorem moeten de grenzen potdicht en al dat stront wat hier al rond loopt retour zandbak. Optiefen met dat gajes
Je hebt volkomen gelijk - dit land heeft een zichzelf aangepraat minderwaardigheidscomplex en probeert op deze wijze deugzaam te zijn. Dat je daarmee het land in de afgrond stort is daar blijkbaar ondergeschikt aanquote:Op dinsdag 14 oktober 2025 15:20 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Niet alleen hippie types, onze hele overheid zit met de vingers in de oren.
Niet, gewoon vingers in de oren dan verdwijnt het vanzelf.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 15:28 schreef DefKu het volgende:
Benieuwd hoe links dit weer gaat goedpraten
is dit wat ze bedoelen met de spreidingswet? kutvolkquote:De verdachten zaten op het moment van de verkrachting allemaal in verschillende azc's. Onduidelijk is of het asielzoekers zijn of dat het om statushouders gaat. Volgens het OM waren ze op 29 oktober 2024 alle vier in Maastricht en hebben ze het 18-jarige slachtoffer in een huis verkracht.
Zijn wellicht overmatig vaak horse?quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 15:41 schreef LaDaDiDa het volgende:
Wat zijn Syriėrs voor volk zeg? Hoe vaak deze groep terugkomt..
ze hebben iig een vreemde manier van dankbaar zijn voor het opvangen van die lui gedurende die oorlog van zequote:Op dinsdag 14 oktober 2025 15:55 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zijn wellicht overmatig vaak horse?
Nou, qua timing speelt dit Wilders behoorlijk in de kaart, lijkt me.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 14:11 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Ja, of zouden ze zo lang wachten om Wilders niet in de kaart te spelen
Lees: waarschijnlijk moeten ze nog wat fatbikes jatten.quote:Syrische verkrachters vragen vrijlating wegens 'noodzaak geld te verdienen voor familie in Syriė'
quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 16:14 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dit krijg je als je in veel te grote aantallen deze groepen binnenhaalt en nauwelijks aan screening doet.
Deze lieve jongens gaan straks onze konten wassen.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 15:28 schreef DefKu het volgende:
Benieuwd hoe links dit weer gaat goedpraten
Nadat die flink uitgewoond zijn.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 16:26 schreef matthijst het volgende:
[..]
Deze lieve jongens gaan straks onze konten wassen.
Ze mogen prima wat geld verdienen voor die hoerenfamilie van ze, maar wel lekker in Syriė. En na hun verdiende straf.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 16:13 schreef Haags het volgende:
[..]
Lees: waarschijnlijk moeten ze nog wat fatbikes jatten.
Zoiets vraagt om ontslag op staande voet vanwege complete incompetentie.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 16:22 schreef DefKu het volgende:
Ibrahim al I. (19) meldde zich na het vrijgeven van de beelden van de verdachten van de verkrachting van een studente op 29 oktober vorig jaar vrijwillig samen met een ander bij de politie, maar werd weggestuurd, zei zijn advocaat Stijn van Merm.
Dat was een fout van de politie, reageerde de officier van justitie. Daarna, op 1 juni, zou hij nog iemand hebben aangerand in Sittard. Daarna heeft de politie volgens de officier om tactische redenen de mannen niet aangehouden. Dat gebeurde pas in augustus, toen ook de twee anderen in beeld waren gekomen.
On-ge-kend.
Veelpleger dus. Onmiddelijk retour aub, komt nooit meer goed met dat soort gasten.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 16:31 schreef Kim-Holland het volgende:
Ibrahim al I. wordt ook verdacht van verkrachting van een 15-jarig meisje tijdens de kermis op 9 mei op het Vrijthof in Maastricht
NWS / Verkrachting Servaasklooster op Burgernet
Ironische is dat Syriė gok ik nooit stabiliteit en vrede zal kennen maar dat komt door de bevolking zelf. En daardoor worden wij maar gedwongen Syriėrs op te nemen. En gaan ze hier verder met geweld aan te richten.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 16:25 schreef matthijst het volgende:
zon bericht waar je aan de titel al weet om wat voor verdachte het gaat.
Syriė, mooi land, is veilig toch?
Nederlandse politiequote:Op dinsdag 14 oktober 2025 17:00 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zoiets vraagt om ontslag op staande voet vanwege complete incompetentie.
Precies, dit is toch kansloos? Maar gebeurt natuurlijk niet, deze dader is nog jong en zal nu ongetwijfeld een traject inrollen waarbij er met heel veel tijd, geld en moeite wordt gepoogd hem het brave pad op te krijgen. Resources die we beter kunnen besteden aan mensen die wel willen.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 17:00 schreef Hathor het volgende:
[..]
Veelpleger dus. Onmiddelijk retour aub, komt nooit meer goed met dat soort gasten.
Uiteraard. En zo loopt het hele systeem verder vast met mensen die er eigenlijk ook niks in te zoeken hebben.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 17:19 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Precies, dit is toch kansloos? Maar gebeurt natuurlijk niet, deze dader is nog jong en zal nu ongetwijfeld een traject inrollen waarbij er met heel veel tijd, geld en moeite wordt gepoogd hem het brave pad op te krijgen. Resources die we beter kunnen besteden aan mensen die wel willen.
Nee Flip, niet mee eens. De mensen werken zich een slag in de rondte!quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 17:10 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nederlandse politie![]()
grootste kneuzen die er zijn
quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 18:05 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Nee Flip, niet mee eens. De mensen werken zich een slag in de rondte!
Waarschijnlijk jeugdstrafrecht, minder toerekeningsvatbaar, fout in procedures, rechter durft niks. Dit wordt een flopstraf voel je nu al aankomen.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 17:19 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Precies, dit is toch kansloos? Maar gebeurt natuurlijk niet, deze dader is nog jong en zal nu ongetwijfeld een traject inrollen waarbij er met heel veel tijd, geld en moeite wordt gepoogd hem het brave pad op te krijgen. Resources die we beter kunnen besteden aan mensen die wel willen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |