Leuk wel ja, ook omdat het je eigen herinneringen weer omhoog haalt.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 23:56 schreef Da_Sandman het volgende:
Die docu over '95. Had nog wel op wat meer materiaal van de eerdere wedstrijden gehoopt maar het stuk rondom de finale was prachtig. Veel bekende jonge koppies ook.
Foutje. Wel CL uiteraardquote:
Ja inderdaad. Weet het nog goed beetje schijten in de pamper.quote:Op zondag 25 mei 2025 09:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Leuk wel ja, ook omdat het je eigen herinneringen weer omhoog haalt.
quote:Op maandag 26 mei 2025 08:47 schreef Black-Death het volgende:
Hebben we al een nieuwe trainer? een persoon zo gek gevonden om in deze zeer precaire situatie te stappen?
Duurt nog wel eventjes denk ik.quote:
Gewoon Dickie vragen, die heeft wel zin in een nieuwe klus en ajax heeft hij nog niet gehad.quote:
Haal die manquote:Eriksen zoekt nieuwe club: 'Nu niets concreet'
Christian Eriksen nam gisteren na drie jaar afscheid van Manchester United. De transfervrije middenvelder zoekt nu naar een nieuwe club. "Ik weet niet of er veel te kiezen valt", zei de 33-jarige Deen, die een verleden bij Ajax heeft. "Na mijn vakantie gaan we kijken of er een goed voorstel komt. Het kan snel gaan in het voetbal, maar nu is er niets concreet." (Bron: TV3 Sport)
KROOOOOES ACTIE!!!!quote:
Ja jammer, maar was te verwachten. Is heel geschikt voor Duitsland denk ik, heeft daar een goed cv voor, en voor zijn eigen carrière ook een logischere stap.quote:Op maandag 26 mei 2025 12:18 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Erik ten Hag
https://nos.nl/artikel/25(...)lub-bayer-leverkusen
Hendo voorop. Alleen die verdiend zo achterlijk veel (net als een paar anderen) dat je daarom gaat twijfelen (ik dan)quote:Op maandag 26 mei 2025 12:45 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Die heb ik volgend jaar graag beiden in het team hoor
Ik sluit Pascal Jansen ook niet uitquote:Op maandag 26 mei 2025 14:09 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
JAAAAAA WELKOM TERUG MARCEL DE KEIZER !!!!!!
De typische 'zo goed als zijn materiaal-trainer' Worden we lekker 5de of 6degenot.quote:
De TD gaat er zelf zitten .quote:Op maandag 26 mei 2025 14:35 schreef onlogisch het volgende:
Wie moet de nieuwe coach van ajax worden boys?
Reiziger lijkt me in te zetten op een hele andere carrièreplanning en dat is de opvolger van Ronald Koeman worden. Denk niet dat die zozeer 'niet voor Ajax' kiest zoals Ten Hag dat ook niet doet, die was al eventjes bezig met Leverkusen.quote:Op maandag 26 mei 2025 14:17 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Steeds meer trainers begrijpen dat instappen in dit Ajax een zeer slecht idee is.
Lijkt me een slechte planning want ik denk dat Bosz de opvolger word van Koeman.quote:Op maandag 26 mei 2025 15:35 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Reiziger lijkt me in te zetten op een hele andere carrièreplanning en dat is de opvolger van Ronald Koeman worden. Denk niet dat die zozeer 'niet voor Ajax' kiest zoals Ten Hag dat ook niet doet, die was al eventjes bezig met Leverkusen.
Hoi Scorpie
quote:Met het wegvallen van Francesco Farioli, Peter Bosz, Erik ten Hag, Paul Simonis en Michael Reiziger als mogelijke hoofdtrainers voor Ajax in het seizoen 2025/2026, blijft de club met een beperkte lijst van potentiële kandidaten over. Technisch directeur Alex Kroes heeft aangegeven dat er gesprekken plaatsvinden met meerdere potentiële opvolgers, met als doel uiterlijk eind juni een nieuwe trainer aan te stellen .
Mogelijke kandidaten
1. Marcel Keizer
Was eerder hoofdtrainer van Ajax in 2017.
Heeft ervaring opgedaan bij clubs als Sporting CP en Al Shabab.
Volgens journalist Valentijn Driessen wordt Keizer gezien als een 'dark horse' kandidaat voor de functie .
2. Kjetil Knutsen
Huidige trainer van het Noorse Bodø/Glimt.
Bekend om zijn aanvallende speelstijl en successen in de Europese competities.
Volgens 'Vandaag Inside' staat Knutsen hoog op de lijst als nieuwe trainer voor Ajax .
3. Pascal Jansen
Voormalig trainer van AZ en momenteel actief bij New York City FC.
Ervaren in het ontwikkelen van jonge spelers en het implementeren van een aanvallende speelstijl.
Zijn beschikbaarheid kan echter een uitdaging zijn vanwege zijn huidige contract.
4. Marcelo Gallardo
Voormalig trainer van River Plate, bekend om zijn tactische flexibiliteit en successen in Zuid-Amerika.
Zou een frisse internationale benadering kunnen brengen.
Zijn ervaring met het ontwikkelen van talentvolle spelers sluit aan bij de Ajax-filosofie.
Conclusie
Gezien de huidige situatie lijkt Marcel Keizer een voor de hand liggende keuze vanwege zijn bekendheid met de club en eerdere ervaring als hoofdtrainer. Kjetil Knutsen biedt een innovatieve benadering met zijn aanvallende speelstijl, terwijl Pascal Jansen en Marcelo Gallardo interessante internationale opties zijn die een nieuwe impuls kunnen geven aan het team. De uiteindelijke beslissing zal afhangen van de visie van de clubleiding en de beschikbaarheid van de kandidaten.
Reiziger was een beetje beledigd toen ze Heitinga naar voren schoven, dat zal eerder de reden zijn dan z'n carrièreplanning, als bondscoach van jong oranje bouw je niet echt een serieus CV op.quote:Op maandag 26 mei 2025 15:35 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Reiziger lijkt me in te zetten op een hele andere carrièreplanning en dat is de opvolger van Ronald Koeman worden. Denk niet dat die zozeer 'niet voor Ajax' kiest zoals Ten Hag dat ook niet doet, die was al eventjes bezig met Leverkusen.
Hoi Scorpie
Vraag me sterk af of hij überhaupt benaderd is. Maar ik denk dat ze bij de KNVB in hem wel een opvolger van Koeman zien. Heeft toch wel een andere status dan een Erwin van der Looi of een Art Langeler.quote:Op maandag 26 mei 2025 16:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
Reiziger was een beetje beledigd toen ze Heitinga naar voren schoven, dat zal eerder de reden zijn dan z'n carrièreplanning, als bondscoach van jong oranje bouw je niet echt een serieus CV op.
Denk het ook niet, sowieso zijn er denk ik weinig benaderd van de namen die je hier voorbij ziet komen, Ten Hag geloof ik nog wel, dat is een trainer waar je als Ajax TD altijd contact mee onderhoudt.quote:Op maandag 26 mei 2025 16:52 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Vraag me sterk af of hij überhaupt benaderd is. Maar ik denk dat ze bij de KNVB in hem wel een opvolger van Koeman zien. Heeft toch wel een andere status dan een Erwin van der Looi of een Art Langeler.
Ja, jammer hoe dat is gelopen.quote:Op maandag 26 mei 2025 16:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
Reiziger was een beetje beledigd toen ze Heitinga naar voren schoven, dat zal eerder de reden zijn dan z'n carrièreplanning, als bondscoach van jong oranje bouw je niet echt een serieus CV op.
Ja dat is moeilijk te bepalen, dat hij ooit een keer kampioen werd met jong Ajax, zegt meer over de eerste divisie dan zijn kwaliteiten.quote:Op maandag 26 mei 2025 17:35 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ja, jammer hoe dat is gelopen.
Al heb ik ook geen hoge pet op van Reiziger.
Catenaccio in optima formaquote:Op maandag 26 mei 2025 19:18 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Farioli terughalen en carte blanche geven nog een optie?
Het is daarna nooit meer stabiel geworden of geweest daarentegen. En als je de Jong selectie van 17/18 bekijkt was het ook weer geen geweldige lichting.quote:Op maandag 26 mei 2025 17:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ja dat is moeilijk te bepalen, dat hij ooit een keer kampioen werd met jong Ajax, zegt meer over de eerste divisie dan zijn kwaliteiten.
Reiziger als bondscoach van het grote Oranje zie ik eerlijk gezegd ook nog niet echt voor me. Zou niet mijn keuze zijn in elk geval.quote:Op maandag 26 mei 2025 16:01 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Lijkt me een slechte planning want ik denk dat Bosz de opvolger word van Koeman.
Nummer 2 heeft al jaren veel succes en toch is er geen club met wat faam erin geslaagd om hem te verleiden om de poolcirkel te verlaten . Zal wel de harde eis van hem zijn dat die 10% krijgt bij elke transfer.quote:
Marcelo Gallardo klinkt echt als een buitenlandse optie omdat er een buitenlandse optie erbij moest.quote:
Het wordt dus Ron Jansquote:
Debieltje van de Telegraaf helemaal hip doen met buitenlandse namen maar zodra er een buitenlander zit gaat ie vol tegen hem in omdat er niet meer naar hem gelekt wordtquote:Op maandag 26 mei 2025 20:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Marcelo Gallardo klinkt echt als een buitenlandse optie omdat er een buitenlandse optie erbij moest.
Kjetil Knutsen, oud Hollandse naam.quote:Op maandag 26 mei 2025 20:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Marcelo Gallardo klinkt echt als een buitenlandse optie omdat er een buitenlandse optie erbij moest.
Die wordt natuurlijk al een jaar of 2 genoemd. Gallardo is wel echt out of the blue.quote:
Zal wel een vriendje zijn van Valentijn dan. Erg mooi.quote:Op maandag 26 mei 2025 20:16 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Debieltje van de Telegraaf helemaal hip doen met buitenlandse namen maar zodra er een buitenlander zit gaat ie vol tegen hem in omdat er niet meer naar hem gelekt wordt
Kan mij voornamelijk niet voorstellen dat een Argentijn van zijn statuur net terug bij River Plate na zijn zakken gevuld te hebben de telefoon zal opnemen voor Ajaxquote:Op maandag 26 mei 2025 20:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Die wordt natuurlijk al een jaar of 2 genoemd. Gallardo is wel echt out of the blue.
[..]
Zal wel een vriendje zijn van Valentijn dan. Erg mooi.
Of overperformer M Steijn die in de 2e seizoenshelft opnieuw heeft laten zien een uitstekende trainer te zijn!quote:Op maandag 26 mei 2025 19:18 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Farioli terughalen en carte blanche geven nog een optie?
Zou erg grappig zijn.quote:Op maandag 26 mei 2025 20:31 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Of overperformer M Steijn die in de 2e seizoenshelft opnieuw heeft laten zien een uitstekende trainer te zijn!
Niet alles gaat om geld, want dan zou het ook af te kopen zijn, lijkt me niet zo heel moeilijk om te zien wat 10% van het gemiddelde aan uitgaande transfers daar de afgelopen 10 jaar was.quote:Op maandag 26 mei 2025 20:09 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nummer 2 heeft al jaren veel succes en toch is er geen club met wat faam erin geslaagd om hem te verleiden om de poolcirkel te verlaten . Zal wel de harde eis van hem zijn dat die 10% krijgt bij elke transfer.
Dan nog blijft het vreemd dat die daar nog steeds zit .quote:Op maandag 26 mei 2025 20:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Niet alles gaat om geld, want dan zou het ook af te kopen zijn, lijkt me niet zo heel moeilijk om te zien wat 10% van het gemiddelde aan uitgaande transfers daar de afgelopen 10 jaar was.
Wat een kansloos niveau van journalistiek. De roddels op het schoolplein van mijn 5-jarige kleuter zijn nog betrouwbaarder.quote:Op maandag 26 mei 2025 21:33 schreef Bofjijff het volgende:
https://www.voetbalzone.n(...)/blt5ce29a165956e101
ED leest hier mee zeker
quote:“Gerucht: Van Bommel bovenaan shortlist Ajax”, aldus Jansen in zijn post op X. Op de vraag of het om AZ-speler Ruben of zijn vader Mark gaat, antwoordt de journalist: “Mark”.
quote:Volgens transferexpert Matteo Moretto ziet Ajax in Christian Chivu een mogelijke opvolger van de vorige week vertrokken Francesco Farioli. De Roemeense oud-Ajacied behoedde dit seizoen het roemruchte Parma voor degradatie. Nu duidelijk is geworden dat Erik ten Hag bij Leverkusen heeft getekend en ook Michael Reiziger heeft verlengd bij Jong Oranje, moet Ajax zijn pijlen richten op overige kandidaten.
Daardoor zingt ook de naam van Chivu inmiddels rond in Amsterdam. De voormalige back van Ajax heeft ee rijk verleden in Amsterdam. De Roemeen speelde tussen 1999 en 2003 al voor Ajax en kwam destijds tot honderdzeven wedstrijden in de Eredivisie. Hij verliet de club na vier jaar als absolute publiekslieveling en is dan ook nog altijd een graag geziene gast in de Johan Cruijff ArenA.
Hij begon zijn trainerscarrière in de jeugd van Internazionale. In februari dit jaar begon Chivu vervolgens aan zijn eerste uitdaging als hoofdtrainer. Op het moment dat Chivu instapte bij Parme, stond de club nog op de achttiende plek in de Serie A, een plek die degradatie zou hebben betekend. Sinds zijn entree bij de Italiaanse club steeg Parma enkele plekken, waarna ze zich uiteindelijk richting het einde van het seizoen hebben veiliggespeeld. De club eindigde de Serie A dit seizoen als zestiende.
Chivu beschikt bij Parma nog over een contract voor een jaar. De club zal hem dan ook niet zomaar willen laten gaan. Gialloblu wil volgens Moretto graag met Chivu door. De naam van Chivu viel vorig jaar in april ook al bij Ajax. Toen was de voormalige Ajacied in beeld om toe te treden tot de technische staf van Graham Porter. De Engelsman kwam er echter niet uit met Ajax en is inmiddels manager bij West Ham United in Engeland.
Aangezien jij het gepost hebt hoop ik jij.quote:Op maandag 26 mei 2025 21:56 schreef Vjenne12345 het volgende:
Ik had op Twitter gepost dat van Hanegem ook op het lijstje staat. Weet iemand daar meer over?
Had ik het toch goed gezien vorige weekquote:
quote:Op maandag 26 mei 2025 21:56 schreef Vjenne12345 het volgende:
Ik had op Twitter gepost dat van Hanegem ook op het lijstje staat. Weet iemand daar meer over?
Jeugtrainer inter en coach Parma. Lijkt mij niet dat die echt hele aanvallende opvattingen heeft? Of zit ik hiermee mis?quote:
Enne? Wie zou m kopen dan?quote:Op dinsdag 27 mei 2025 13:07 schreef Houniet het volgende:
Nou de verkoop van van den Boomen gaat ook niet door.
quote:Jordan Henderson 'wants to leave' Ajax with two huge clubs interested in signing the 34-year-old
The former Liverpool midfielder could be set for another move this summer.
Jordan Henderson wants to leave Ajax in the summer transfer window, according to reports, with two clubs said to be interested in the former Liverpool and Sunderland midfielder.
The 34-year-old, who joined Ajax in January last year following a short-lived spell in the Saudi Pro League with Al Ettifaq, made 43 appearances in all competitions for the Eredivisie side this season.
He played regular first-team minutes under Francesco Farioli, but after the manager resigned from his post after one of the most dramatic title-race collapses in recent memory, Henderson looks set to follow him out of the door.
So, which clubs are interested? Scottish Premiership side Rangers are keen, according to De Telegraaf journalist Mike Verweij, who claims Steven Gerrard would like to add Henderson to his ranks again if he makes a return to Ibrox.
"Steven Gerrard is said to be the new manager there and he would like to bring Henderson over there," said Verweij, as per Voetbal Zone.
Die Britten weten niet dat Voetbalzone bestaat uit wat acné-pubers op een zolderkamerquote:
De oerconservatieve buitenwacht pleasen, die voorlopig het 'jaartje bij Arne Slot mee kunnen kijken!' kunnen hanteren.. We gaan nooit meer kampioen worden.quote:Op woensdag 28 mei 2025 00:00 schreef PowerLoungen het volgende:
[ x ]
Populist Kroes heeft nu een zondebok voor zijn zwakke bord-op-schoot beleid.
STRIJD EN PASSIE VOOR DE TELEGRAAF!!
''De spelers van Liverpool zijn lovend over hem en Ajax-DNA ''quote:Op woensdag 28 mei 2025 00:34 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
De oerconservatieve buitenwacht pleasen, die voorlopig het 'jaartje bij Arne Slot mee kunnen kijken!' kunnen hanteren.. We gaan nooit meer kampioen worden.
Laffe teringhonden die hun comfortabele plekje in de ArenA en op De Toekomst in gevaar zagen komen, omdat een Italiaan aanschouwde hoe prehistorisch de standaardfaciliteiten waren.quote:Op woensdag 28 mei 2025 00:39 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
''De spelers van Liverpool zijn lovend over hem en Ajax-DNA ''
Tadic terug , Bergwijn , Sjakie Wolfs ook maar terug samen met Bobby Haarms .
Doodzieke kutclub
quote:Op woensdag 28 mei 2025 00:43 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Laffe teringhonden die hun comfortabele plekje in de ArenA en op De Toekomst in gevaar zagen komen, omdat een Italiaan aanschouwde hoe prehistorisch de standaardfaciliteiten waren.
Meevaller dat dit nieuws ruim na Neerlands bedtijd bekend is geworden. Kunnen we nog even goed slapen, en ons mentaal voorbereiden op de woordkots die we de komende dagen gaan lezen.quote:Op woensdag 28 mei 2025 00:46 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Na de rondotje een ossenworst. Daarna een feestje op de Toekomst waar Ron Brandsteder (rip) van de tafel aflazert.
Er gaat inderdaad heel geforceerd gezocht worden naar redenen waarom dit goed zou zijn . Mijn hemel.quote:Op woensdag 28 mei 2025 00:49 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Meevaller dat dit nieuws ruim na Neerlands bedtijd bekend is geworden. Kunnen we nog even goed slapen, en ons mentaal voorbereiden op de woordkots die we de komende dagen gaan lezen.
De Telegraaf twee jaar geleden --> https://x.com/JimmyDriessen/status/1650369803163508736quote:Op woensdag 28 mei 2025 00:55 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Er gaat inderdaad heel geforceerd gezocht worden naar redenen waarom dit goed zou zijn . Mijn hemel.
Voorbijgaand aan zijn capaciteiten die niet verder reiken dan die van Gullit.quote:Op woensdag 28 mei 2025 00:57 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
De Telegraaf twee jaar geleden --> https://x.com/JimmyDriessen/status/1650369803163508736
quote:Op woensdag 28 mei 2025 01:02 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Voorbijgaand aan zijn capaciteiten die niet verder reiken dan die van Gullit.
Kroes gaat nu mokertjehard op de schouders daar.
En oude krakkemikkige Logo terug, waarschijnlijk door een amateur overgetrokken uit een geschiedenisboek in bibliotheek.quote:Op woensdag 28 mei 2025 00:39 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
''De spelers van Liverpool zijn lovend over hem en Ajax-DNA ''
Tadic terug , Bergwijn , Sjakie Wolfs ook maar terug samen met Bobby Haarms .
Doodzieke kutclub
Die flyby over Museumplein was echt gaafquote:Op zaterdag 24 mei 2025 08:42 schreef Tarado het volgende:
[ x ]
30 geleden jaar alweer, ik was er gelukkig ook bij![]()
[ x ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |