----------------------------------------quote:Amerikaanse oud-president Biden heeft agressieve vorm van prostaatkanker
De Amerikaanse oud-president Biden lijdt aan een agressieve vorm van prostaatkanker. Dat heeft zijn kantoor bekendgemaakt.
De 82-jarige Biden werd afgelopen week onderzocht naar aanleiding van urinewegklachten. Vrijdag werd prostaatkanker vastgesteld, met uitzaaiingen naar het bot. Volgens het kantoor is de kanker gevoelig voor hormonen, wat betekent dat een behandeling mogelijk is.
Biden en zijn familie bekijken momenteel welke behandelopties er zijn.
https://nos.nl/artikel/25(...)m-van-prostaatkanker
Over de president van Frankrijk?quote:Op zondag 18 mei 2025 23:15 schreef JopieKlaassen het volgende:
Had dit bericht graag over een andere president gelezen.
Je kan er ook voor kiezen om niet te reageren natuurlijk.quote:
Ik wel over meer dan één andere. Inmiddels een hand vol welquote:Op zondag 18 mei 2025 23:15 schreef JopieKlaassen het volgende:
Had dit bericht graag over een andere president gelezen.
Dat maak ik zelf wel uit bijdehandquote:Op zondag 18 mei 2025 23:20 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Je kan er ook voor kiezen om niet te reageren natuurlijk.
Ach gossie, zeg dan gewoon wie je bedoeld kleuterquote:Op zondag 18 mei 2025 23:15 schreef JopieKlaassen het volgende:
Had dit bericht graag over een andere president gelezen.
Dat klopt ook.quote:
quote:
Gelukkig is dit een stuk volwassenerquote:
quote:Op zondag 18 mei 2025 23:04 schreef augurk2025 het volgende:
Dit gun je niemand behalve Sadam Hussein.
En ook nog eens een zeer ernstig als het in zijn botten zit. Ik begrijp alleen niet hoe het kan dat het zo laat is opgemerkt tenzij het men al eerder wist en dat ze het nu pas naar buiten brengen.quote:Op zondag 18 mei 2025 22:48 schreef capricia het volgende:
Er wordt hem weinig bespaard.
Vreselijk dit, kanker.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |