Maar goed dat was mij punt niet. Die halve gare moderator moet gewoon het goede voorbeeld geven en een fatsoenlijk argument er aan hangen als hij een mening heeft.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:29 schreef fetX het volgende:
[..]
13 wedstrijden (waarvan 6 basis), 5 goals, 2 assists. Zo slecht is dat ook weer niet.
Rustig makker. Het is de dag des Heeren.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:42 schreef Wotte het volgende:
[..]
Maar goed dat was mij punt niet. Die halve gare moderator moet gewoon het goede voorbeeld geven en een fatsoenlijk argument er aan hangen als hij een mening heeft.
Of ik Brobbey nou/wel geweldig vindt is niet echt relevant.
Je krijgt het in ieder geval niet terug door het niet te zoeken. Of gaat Farioli ineens voorbij aan zijn eigen speelstijl en plotseling aanvallend en dominant voetbal spelen?quote:Op zondag 18 mei 2025 19:38 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
je zou zeggen dat er een middenweg is. Farioli lijkt het cattenaccio te willen voortzetten, bestuur wil het aanvallende van de gloriejaren terug. Dat laatste wil iedereen maar gaat nou eenmaal niet zo snel
Nergens bewezen.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:49 schreef GwaiLow het volgende:
Farioli kan en wil ook best aanvallend en mooi voetbal gaan spelen, maar hij moet eerst een selectie hebben die dat goed kan uitvoeren.
Tsja wat is dan de middenweg?quote:Op zondag 18 mei 2025 19:38 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
je zou zeggen dat er een middenweg is. Farioli lijkt het cattenaccio te willen voortzetten, bestuur wil het aanvallende van de gloriejaren terug. Dat laatste wil iedereen maar gaat nou eenmaal niet zo snel
Deze opmerking geeft wel aan hoe laag de lat kennelijk is komen te liggen de laatste 2 seizoenen.quote:
wat dat betreft moet je het ook zoeken, dan rijst de vraag of farioli dan de juiste persoon is voor de job.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:46 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Je krijgt het in ieder geval niet terug door het niet te zoeken. Of gaat Farioli ineens voorbij aan zijn eigen speelstijl en plotseling aanvallend en dominant voetbal spelen?
Het hypocriete is natuurlijk dat vrijwel elke Ajacied die ik ken al jaren loopt te schreeuwen dat ze 'nooit kampioen zouden willen worden op de manier waarop PSV dat wordt'. Diezelfde Ajacieden liepen tot 3 wedstrijden geleden de polonaise met het grootste afbraakvoetbal wat ik ooit heb gezien.
Je moet voorin en op het middenveld gaan investeren in meer scorend vermogen en creativiteit. De controlerende spelopvatting van Farioli is het probleem niet zo als je voldoende mensen bij de voorste 5 hebt lopen die individueel het verschil kunnen maken. Die had je dit seizoen te weinig, en dan is een tegengoal ook meteen een probleem.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:34 schreef Black-Death het volgende:
Tadic moeten we toch niet meer willen man..
Farioli mag prima blijven maar wel wat aanvallender spelen aub. Moet ie er wel de spelers voor krijgen
Kan prima maar daar word je geen kampioen mee. Denk dat als de verhalen kloppen dat Kroes/Farioli niet op èèn lijn zitten schijnbaar. Je wellicht beter afscheid kan nemen.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:49 schreef GwaiLow het volgende:
Farioli kan en wil ook best aanvallend en mooi voetbal gaan spelen, maar hij moet eerst een selectie hebben die dat goed kan uitvoeren.
Die oppermachtige kampioen daar is 2 x weggespeeld door AZ.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:05 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
In de ren je rot competitie wordt überhaupt niet naar tactiek gekeken.
Als Kroes echt hard bezig is om Tadic terug te halen dan moeten er wel wat gesprekken plaats vinden, want dat moeten we niet willen. Daarnaast moet er op heel veel andere plekken reparaties plaats vinden, die zouden prioriteit moeten hebben.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:25 schreef Wotte het volgende:
Heb sowieso wat twijfels bij Kroes zijn functioneren. Begint al bij die aanstelling en die aandelensoap. De rommelige transferwindows en de Henderson soap. Zijn wel wat verzachtende omstandigheden natuurlijk maar goed. Nu weer verhalen dat er schijnbaar door toedoen van Kroes onvrede in de selectie groeit.
Open het topic zou ik zeggen. Mooi polletje erin.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:36 schreef GGMM het volgende:
Is er al een Kroes moet ontslagen worden topic?
Had ons in dit seizoen kampioen gemaaktquote:Op zondag 18 mei 2025 20:21 schreef WheeledWarrior het volgende:
TadicDat is toch niet meer de toekomst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |