Sportschool, gamen, ESF kijken.quote:
ja zit ik niet eerst uren alleen achter de pcquote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:03 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ja, dat zal je wel gemist hebben.
quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:02 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja ga er denk ik nu aan beginnen
maaaaaar kan ook een flap nemen voor ontbijt
ik ga naar mijn nicht. Spelen met haar dochter. Die is nu 7 maanden. Heb haar donderdag nadat ik was geland even voor het eerst gezien en ze is echt super cutequote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:03 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Sportschool, gamen, ESF kijken.
En jij?
crackers met hagelslag?quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:04 schreef Recce het volgende:
[..]Maar wat moet je dan voor de lunch eten?
Is de Thaise FOK! niets aan?quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:04 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja zit ik niet eerst uren alleen achter de pc
Goede vraag.quote:
heb mij gisteren al laten gaan reccequote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:05 schreef Recce het volgende:
[..]
Ah, dat kan ook natuurlijk! En dan later ergens naar de snackbar?
ja maar dan nog weet ik niet wat het woord betekendquote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:06 schreef Recce het volgende:
[..]
Je kunt een deel van de letters al wel lezen toch?
johquote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:06 schreef aeque het volgende:
[..]
Goede vraag.
Begin het vermoeden te hebben dat ik tegenwoordig iets minder goed tegen zuivel kan.
Maar goed beetje vezels erin straks en het komt wel weer goed.
quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:07 schreef bitterbal het volgende:
[..]
heb mij gisteren al laten gaan recce
Nee sushi heb ik alzoveel gegeten in thailandquote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:09 schreef Recce het volgende:
[..]Denk je dat je vandaag wel sushi gaat bestellen?
Maar jij komt dan ook uit een land vandaan waar onze tere europeaanse maagjes daar sowieso snel last van krijgen.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:07 schreef bitterbal het volgende:
[..]
johheel toevallig probeer ik de laatste week ook minder zuivel te eten vanwege de gerriederrie en het lijkt alsof het idd verschil maakt
Nah, zo belangrijk is dat niet. Waarschijnlijk is het toch steeds hetzelfde. Je herkent de Thaise UitStraling vrij snel, lijkt me.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:07 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja maar dan nog weet ik niet wat het woord betekend
ja klopt maar had al veel voordat ik vertrok.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:09 schreef aeque het volgende:
[..]
Maar jij komt dan ook uit een land vandaan waar onze tere europeaanse maagjes daar sowieso snel last van krijgen.
quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:10 schreef Recce het volgende:
[..]
Nah, zo belangrijk is dat niet. Waarschijnlijk is het toch steeds hetzelfde. Je herkent de Thaise UitStraling vrij snel, lijkt me.
quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:09 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Nee sushi heb ik alzoveel gegeten in thailand![]()
ook nog op het vliegveld als ontbijt
Doen ze daar wel aan hoofdletters?quote:Op zaterdag 17 mei 2025 08:10 schreef bitterbal het volgende:
[..]![]()
Dat daar precies dezelfde karakters zitten als hier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |