Nee, die zijn dat niet.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:11 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Waar het misgaat is dat mensen anti-semitisme direct linken aan de Tweede Wereldoorlog, maar etnisch zuiveren, mogelijke genocide en dergelijke niet. Als we niet kijken naar de geschiedenis herkennen we niet welke gevaren we nu lopen.
Anti-semitisme is daar zeker één van, absoluut een huidig gigantisch probleem, etnisch zuiveren en genocide zijn dat ook. Maar mensen die dat aankaarten worden door onze politici in het hoekje van anti-semitisme gedrukt.
https://nos.nl/artikel/23(...)g-oeigoeren-in-chinaquote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:08 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Er zijn geen banden met China verbroken om de Oeigoeren.
Jij vindt genocide geen probleem?quote:
Ohhh neee he. Ook jij denkt dat 'schuldgevoel' nog relevant is qua band met Israel.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:08 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Dat probeert de internationale samenleving ook. Sterker nog, er is gewoon een arrestatiebevel tegenover zowel Israëlische als Hamas kopstukken.
Alleen is Israël al een jarenlange bondgenoot, en hebben we vrij terecht een schuldgevoel, daar wringt de schoen.
Ok dus je moet echt met dit soort geneuk in de marge aankomen? Ik praat over substantieel diplomatiek niveau. Wat zullen ze in China hebben gebibberd zeg. Arnhem heeft de banden verbroken.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:13 schreef Fretwork het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/23(...)g-oeigoeren-in-china
De onterechte zelfverzekerdheid
In de Duitse volksaard echt nog wel.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:15 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ohhh neee he. Ook jij denkt dat 'schuldgevoel' nog relevant is qua band met Israel.
Echt, zo is het misschien 'begonnen'. Maar die band is terloops zich gaan uitdiepen. EU heeft erg sterke economische banden met Israel, en landen als Nederland, Duitsland, Engeland ook militair.
Dat zogenaamde 'schuldgevoel' is helemaal niet meer relevant.
Jij stelt dat het een huidig probleem is, maar van genocide is in deze oorlog helemaal geen sprake.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:14 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Jij vindt genocide geen probleem?
Of je vindt niet dat er momenteel in de wereld genocide plaatsvindt?
Of je vindt niet dat de Tweede Wereldoorlog een voorbeeld van genocide was?
Wat bedoel je?
Nee, hoor. Misschien bij de oude mensen. Maar daar beneden zijn de opinies heel divers. Van we moeten Israel blijven steunen want het is een sterke bondgenoot tot AFD isolationisten die zeggen: 'geen oorlogen meer voor Israel'.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
In de Duitse volksaard echt nog wel.
"Nee hoor". Je hebt niet echt een idee hoeveel schuldgevoel er nog is in Duitsland over WO2.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:20 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, hoor. Misschien bij de oude mensen. Maar daar beneden zijn de opinies heel divers. Van we moeten Israel blijven steunen want het is een sterke bondgenoot tot AFD isolationisten die zeggen: 'geen oorlogen meer voor Israel'.
En zelfs ALS dat wel zo is, dan is dat nog steeds niet de hoofdreden voor de huidige banden tussen Israel en Duitsland.
Ik geef net nog toe dat die er wel is. Maar jij spreekt erg vanuit je eigen generatie.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:24 schreef Richestorags het volgende:
[..]
"Nee hoor". Je hebt niet echt een idee hoeveel schuldgevoel er nog is in Duitsland over WO2.
Whatabout en zand in de ogen proberen te strooien.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 10:54 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Gisteren heb ik een recente video gepost waarin 10 ongewapende mensen in een ziekenhuis werden opgeblazen en in stukken langs de camera vlogen. Wat was het volgens fok knap dat de bom zo precies was!
De dubbele standaard is nogal stuitend.
Dat over die Oeigoeren is gelul tot en met. Ten eerste hebben we geen associatieverdrag met China. Ten tweede opeens nemen dezelfde users die in Gaza moeten wachten op een rechterlijke uitspraak om te geloven dat Israel genocidaal bezig is, met een rotsvast vertrouwen aan van organisaties als de VN en Amnesty aan dat het zo is. Nu het uitkomt voor hun argument geen scepticisme meer of wat die organisaties zeggen waar is.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:13 schreef Fretwork het volgende:
[..]
https://nos.nl/artikel/23(...)g-oeigoeren-in-china
De onterechte zelfverzekerdheid
Maar uiteraard gaan de hypocrietjes hier in geval van de Oeigoeren direct uit van een genocide. Maar tegen mij los als ik het gebeuren in Gaza een genocide noem. Ook al is er voor de genocide in Gaza, extreem veel meer bewijs. Dat bewijs doet er niet toe voor dit soort lui. Ze zien een mogelijkheid tot whataboutisme en gezien ze weinig nadenken vinden ze dat een heel sterk argument. In elk geval zie je in Nederland geen politicus zeggen dat China het recht heeft om de Oeigoeren te behandelen hoe ze willen. Dat zie je toch wel bij het conflict over Gaza. China zegt in geval van de Oeigoeren ook dat ze terrorisme bestrijden. Wat dat betreft kun je iedereen die over de Oeigoeren begint als afleiding direct een gigantische hypocriet noemen, wat ironisch is natuurlijk want die mensen probeerden andermans hypocrisie aan te tonen.quote:De drempel om genocide te bewijzen is erg hoog. Het moet gaan om handelingen die gericht zijn op fysieke of biologische vernietiging van een beschermde groep als zodanig. Amnesty International heeft op dit moment niet voldoende bewijsmateriaal uit Xinjiang verzameld dat het besluit kan rechtvaardigen dat de misdrijven en andere ernstige schendingen van de mensenrechten zijn begaan met ‘de bedoeling om een nationale, etnische, godsdienstige groep, dan wel een groep behorende tot een bepaald ras, geheel of gedeeltelijk als zodanig te vernietigen’.
quote:Nederland moet kritischer zijn op Israël, vinden 6 op de 10 mensen: 'Nu al te laat met ingrijpen'
Een meerderheid (62 procent) wil een krachtigere reactie van het kabinet op het handelen van Israël. Ondanks de aangescherpte houding van buitenlandminister Caspar Veldkamp. Ook een derde (31 procent) van de PVV-kiezers steunt een meer kritische koers.
Dat blijkt uit onderzoek van EenVandaag onder ongeveer 23.000 leden van het Opiniepanel. De Tweede Kamer debatteert vandaag over de houding van het kabinet ten opzichte van de situatie in het Midden-Oosten. Veruit de meeste kiezers (67 procent) noemen de acties van Israël in Gaza in deze peiling 'niet proportioneel'.
Leugens, heel Nederland staat achter Israel. De kritiek komt van geïndoctrineerde studenten en radicale moslims die in Nederland de Sharia willen uitroepen.quote:
Ik stel dat genocide en etnische zuivering inderdaad huidige problemen zijn, wat onomstotelijk is.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Jij stelt dat het een huidig probleem is, maar van genocide is in deze oorlog helemaal geen sprake.
Dit zegt toch juist onwijs weinig? begrijp nooit waarom sommige mensen vinden dat dit soort onderzoeken relevant zijn.quote:
Ja eens hoor, mede door de manier waarop China de pers in toom houdt is het een stuk moeilijker om informatie te vergaren dan in Gaza.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:45 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dat over die Oeigoeren is gelul tot en met. Ten eerste hebben we geen associatieverdrag met China. Ten tweede opeens nemen dezelfde users die in Gaza moeten wachten op een rechterlijke uitspraak om te geloven dat Israel genocidaal bezig is, met een rotsvast vertrouwen aan van organisaties als de VN en Amnesty aan dat het zo is. Nu het uitkomt voor hun argument geen scepticisme meer of wat die organisaties zeggen waar is.
Even kijken wat Amnesty vervolgens zegt over de Oeigoeren.
[..]
Maar uiteraard gaan de hypocrietjes hier in geval van de Oeigoeren direct uit van een genocide. Maar tegen mij los als ik het gebeuren in Gaza een genocide noem. Ook al is er voor de genocide in Gaza, extreem veel meer bewijs. Dat bewijs doet er niet toe voor dit soort lui. Ze zien een mogelijkheid tot whataboutisme en gezien ze weinig nadenken vinden ze dat een heel sterk argument. In elk geval zie je in Nederland geen politicus zeggen dat China het recht heeft om de Oeigoeren te behandelen hoe ze willen. Dat zie je toch wel bij het conflict over Gaza. China zegt in geval van de Oeigoeren ook dat ze terrorisme bestrijden. Wat dat betreft kun je iedereen die over de Oeigoeren begint als afleiding direct een gigantische hypocriet noemen, wat ironisch is natuurlijk want die mensen probeerden andermans hypocrisie aan te tonen.
Wat mijn landgenoten vinden vind ik wel vrij relevant.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:52 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dit zegt toch juist onwijs weinig? begrijp nooit waarom sommige mensen vinden dat dit soort onderzoeken relevant zijn.
Waarom? dit soort statistieken zeggen toch niets? wat is 'kritischer' en hoeveel procent van de mensen die vinden dat wij kritischer moeten zijn op Israel, nemen dat ook mee in het stemhokje?quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:53 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Wat mijn landgenoten vinden vind ik wel vrij relevant.
De SGP heeft ook nog wel wat schuldgevoel over de uitspraken van Kersten zo te zienquote:
Waarom zou het relevant moeten zijn voor het stemhokje?quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:54 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waarom? dit soort statistieken zeggen toch niets? wat is 'kritischer' en hoeveel procent van de mensen die vinden dat wij kritischer moeten zijn op Israel, nemen dat ook mee in het stemhokje?
Neuh. Ze geloven gewoon in de eindtijd theologie.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:55 schreef Fretwork het volgende:
[..]
De SGP heeft ook nog wel wat schuldgevoel over de uitspraken van Kersten zo te zien
Nou ik vind persoonlijk dat er wel interessante tendens is binnen de coalitie wat dat betreft. Zeker de achterban van de PVV is bijzonder te noemen gezien de reactie van Wilders op Veldkamp.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:54 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waarom? dit soort statistieken zeggen toch niets? wat is 'kritischer' en hoeveel procent van de mensen die vinden dat wij kritischer moeten zijn op Israel, nemen dat ook mee in het stemhokje?
Komt door de eenzijdige stroom van nieuws en de bijpassende beeldvorming.quote:
Waarom? zelfs in Amerika zie je al jaren die verandering. Maar zolang de meerderheid het niet belangrijk genoeg vindt om mee te nemen in het stemhokje, is het irrelevant.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 11:56 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Nou ik vind persoonlijk dat er wel interessante tendens is binnen de coalitie wat dat betreft. Zeker de achterban van de PVV is bijzonder te noemen gezien de reactie van Wilders op Veldkamp.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |