Misschien toch eens met de politie pratenquote:Op maandag 23 juni 2025 10:34 schreef Cupfighter het volgende:
Gisteren maar weer een briefje van K ongelezen bij het oud papier gedaan, ik moet dat maar gewoon weer hervatten alsof er niets is voorgevallen , ik weet dat het wat lomp is maar het is gewoon naar mijn idee het beste wat ik doen kan
Het volgende kan ik ook weinig aan doen denk ik maar ik erger me wel aan, mijn gevoeligheid met films en muziek, ik ben nogal vlot emotioneel en van de week merkte ik dat wederom tijdens de film Straw op Netflix.
Ik zal dit volgende week eens met therapie overleggen, mijn actie van vorige week heeft natuurlijk niet echt geholpen en haar aangemoedigdquote:Op woensdag 25 juni 2025 12:11 schreef greysbones het volgende:
[..]
Misschien toch eens met de politie praten
Zodat ze een stopgesprek kunnen voeren
Had dit nog niet gelezenquote:Op woensdag 25 juni 2025 14:02 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik zal dit volgende week eens met therapie overleggen, mijn actie van vorige week heeft natuurlijk niet echt geholpen en haar aangemoedigd
Ik heb de weg gelukkig wel weer gevonden want ze staat weer op negeerquote:Op woensdag 25 juni 2025 15:16 schreef greysbones het volgende:
[..]
Had dit nog niet gelezen
Verdorie wat jammer
Heb je enig idee ( vlees is zwak vind ik persoonlijk wat makkelijk) waarom je hiervoor koos?
Knap dat je het hier toch neerplempt
En ik hoop dat je de goede weg weer hebt gevonden
Ik denk dat uiteindelijk het antwoord heel simpel is, ik vind haar gewoon leuk en aantrekkelijk meestal lukt het me wel om dat niet te laten blijken maar toen niet dusquote:Op woensdag 25 juni 2025 15:16 schreef greysbones het volgende:
[..]
Had dit nog niet gelezen
Verdorie wat jammer
Heb je enig idee ( vlees is zwak vind ik persoonlijk wat makkelijk) waarom je hiervoor koos?
Knap dat je het hier toch neerplempt
En ik hoop dat je de goede weg weer hebt gevonden
Maar dat moet toch niet de afweging zijn ?quote:Op vrijdag 27 juni 2025 18:12 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik denk dat uiteindelijk het antwoord heel simpel is, ik vind haar gewoon leuk en aantrekkelijk meestal lukt het me wel om dat niet te laten blijken maar toen niet dus
Het is lastig uit te leggen, soort strijd tussen verstand en gevoel waar gevoel dus de laatste keer won, als ik 100 procent mijn gevoel ga volgen zouden we weer een relatie hebben maar mijn verstand blokt ditquote:Op vrijdag 27 juni 2025 21:49 schreef greysbones het volgende:
[..]
Maar dat moet toch niet de afweging zijn ?
Nee je mag je gevoel niet laten winnen.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 10:01 schreef Cupfighter het volgende:
Ik ben nu even hard op aan het nadenken over K, moet ik mijn gevoel laten winnen?
Veroorzaakt dat minder problemen in mijn hoofd dan dat ik er me er tegen blijf verzetten?
Maar dan krijg ik er weer andere problemen voor terug, of kan ik die assertiever is geworden de grilligheid van K nu wel aan
Het leeftijdsverschil veranderd in ieder geval niet en dat is toch ook wel een punt, mijn spierziekte kan opeens hard achterruit gaan en de vraag is of ik toekomstige partner, los van K, het moet aan doen , dan wordt ze naast partner ook indirect verzorgende en de vraag is of dat kan werken samen
Doe dit nou niet, je weet dat het jezelf alleen maar dieper in de ellende stort, misschien al meteen, dan wel later.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 10:01 schreef Cupfighter het volgende:
Ik ben nu even hard op aan het nadenken over K, moet ik mijn gevoel laten winnen?
Veroorzaakt dat minder problemen in mijn hoofd dan dat ik er me er tegen blijf verzetten?
Maar dan krijg ik er weer andere problemen voor terug, of kan ik die assertiever is geworden de grilligheid van K nu wel aan
Het leeftijdsverschil veranderd in ieder geval niet en dat is toch ook wel een punt, mijn spierziekte kan opeens hard achterruit gaan en de vraag is of ik toekomstige partner, los van K, het moet aan doen , dan wordt ze naast partner ook indirect verzorgende en de vraag is of dat kan werken samen
Dit alles zegt genoeg over deze TS.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 10:12 schreef nostra het volgende:
[..]
Doe dit nou niet, je weet dat het jezelf alleen maar dieper in de ellende stort, misschien al meteen, dan wel later.
Je hebt gelijk, ik zit even in een fase dat ik soms het vechten moe ben en denk wat als ik het gevoel nu gewoon laat winnen?quote:Op zaterdag 28 juni 2025 10:07 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nee je mag je gevoel niet laten winnen.
Het is al eens flink mis gegaan met haar en zij is niet goed voor je, en al helemaal niet voor je huidige vooruitgang. Ook dat ze zegt dat jij haar M mag noemen is niet ok en gaat je weer dissociaties geven.
Met haar verder gaan is een hoop stappen achteruit zetten om uiteindelijk toch weer als vrijgezel over te blijven met een extra rugzak aan ellende die ook weer verwerkt moet worden.
Waarschijnlijk is je eenzaamheid, lust of whatever nu aan het spreken. En laat dat geen goede raadgevers zijn.
Ik ga het ook niet doen, maar de gedachte zijn er soms welquote:Op zaterdag 28 juni 2025 10:12 schreef nostra het volgende:
[..]
Doe dit nou niet, je weet dat het jezelf alleen maar dieper in de ellende stort, misschien al meteen, dan wel later.
Wat heeft dit met geloofwaardigheid te maken, ik schrijf dat ik even hardop denk, wil niet zeggen dat ik het gelijk doe, of mag denken ook al niet meer, ik weet dat je mijn laatste verhaal over K niet gelooft, daar kan ik niks aan veranderen dat is jou oordeel en dat mag je hebben maar je hoeft me niet helemaal af te kraken nu omdat je iets niet gelooft, ik vind je tof en je ziet vaak dingen scherp en goed maar dit vind ik erg jammer en onnodig.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 10:55 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Dit alles zegt genoeg over deze TS.
Totaal ongeloofwaardig. helaas.
Ik snap serieus even niet waarom het überhaupt een overweging waard zou zijnquote:Op zaterdag 28 juni 2025 11:11 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik ga het ook niet doen, maar de gedachte zijn er soms wel
Dat is gewoon ziek.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 11:10 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
ze wil haar zin krijgen en gaat zover inderdaad dat ze schrijft dat ik haar Melanie mag noemen
Verstandelijk weet ik dat ook wel dus daarom doe ik het nietquote:Op zaterdag 28 juni 2025 12:56 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ik snap serieus even niet waarom het überhaupt een overweging waard zou zijn
Alsof je jezelf terugtrekt uit je vooruit gang
Je weet nou wel door het eerder voorval dat je hier nog zwak instaat en dat weet K nu al helemaal. Ik denk dat je jezelf stevig onder controle moet gaan houden en totaal geen ruimte aan de dwalende gedachten mag gaan geven.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 14:34 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Verstandelijk weet ik dat ook wel dus daarom doe ik het niet
Klopt daarom probeer ik nu ook de plekken te ontwijken waar ik K regelmatig tegen kwam, want ik sta hierin inderdaad te zwakquote:Op zaterdag 28 juni 2025 15:50 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Je weet nou wel door het eerder voorval dat je hier nog zwak instaat en dat weet K nu al helemaal. Ik denk dat je jezelf stevig onder controle moet gaan houden en totaal geen ruimte aan de dwalende gedachten mag gaan geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |