Alle vorige deelnemers staan hier https://www.tvgids.nl/nie(...)s-van-de-bondgenotenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Haaien: Albert, Demi, Floris, Senna
Vossen: Brijan, Maurice, Serena, Rocky
Gieren: Bruce, Annet, Jason, Jesse
Slangen: El Che, Moraima, Rami, Sylvia
De bondjes van cyclus 11![]()
Vossen: Jason, Diederik, Britt, Annet
Slangen: Albert, Floris, Chi, Brijan
Gieren: Celine, Serena, Maurice, Rocky
Haaien: Senna, Demi, Johan, Bruce
Overzicht van alle deelnemers die de loods verlaten hebben
De nieuwe bondgenoten van cyclus 10:
Cap van 5thencounter.
Gieren: Sam, Floris, Britt, Bo
Haaien: Albert, Fatima, Bruce, Chi
Slangen: Beau, Rowena, Max, Serena
Vossen: Robert, Celine, Jason, Diederik
Met dank aan KinKiJan
Vossen: Bo, Chelsea, Rick, Robert
Gieren: Erik, Serena, Max, Wendy
Haaien: Beau, Sam, Diederik, Rowena
Slangen: Bruce, Fatima, Bradley, Rob
Winnaar van deze ronde was Rick
De Gieren hebben verloren en Erik is naar huis gestemd
Uitzichzelf vertrokken zijn Bo en Wendy
Thnx KinKiJanCap van Spapaars
Maand 6
Haaien: Nick, Sam, Beau, Lodewijk
Vossen: Robert, Eduardo, Rick, John
Slangen: Chelsea, Davey, Kaine, Bo
Gieren: Mary, Serena, Gerrit, Denise
Vorige bondgenoten (Maand 5)]
Slangen: Beau, Bo, Lodewijk, Erik
Vossen: Kim, Eduardo, Robert, Melanie
Gieren: Serena, Sam, Nick, Mary
Haaien: Danielle, Davey, Kaine, Wesley
Vertrokken:
Danielle vertrok met gezondheidsklachten
Erik won van Lodewijk in de finale
Wesley werd door zijn bondje weggestemd (was anders zelf gegaan)
Melanie en Kim vertrokken na deze cyclus vrijwillig
Gieren: Nick, Kaine, Rick, Wendy
Haaien: Denise, Bo, Chelsea, Serena
Slangen: Beau, Sam, Lodewijk, Rowena
Vossen: Eduardo, Robert, Gerrit, Erik
Met dank aan Spapaars
Vossen: Robert, Chelsea, Max, Rowena
Haaien: Beau, Sam, Diederik, Floris
Slangen: Bruce, Fatima, Jason, Serena
Gieren: Beau/Bo, Bradley, Chi, Rob
je bedoelt Robert?quote:Op woensdag 14 mei 2025 19:47 schreef KinKiJan het volgende:
Zouden er meer moeten doen, finale verliezen en dan meteen naar huis...
Je weet wie ik bedoel, maar zal 'm nog wel een keer postenquote:Op woensdag 14 mei 2025 19:47 schreef greysbones het volgende:
[..]
je bedoelt Robert?
of degene die zo terug komt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."In the quiet words of the Virgin Mary… come again?"
haar bestiequote:Op woensdag 14 mei 2025 19:48 schreef Whuzz het volgende:
lol, gaat dr nou een buiten zitten janken omdat er (geheel volgens verwachting) iemand weggaat
Hey Whuzziequote:Op woensdag 14 mei 2025 19:48 schreef Whuzz het volgende:
lol, gaat dr nou een buiten zitten janken omdat er (geheel volgens verwachting) iemand weggaat
quote:Op woensdag 14 mei 2025 19:49 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Je weet wie ik bedoel, maar zal 'm nog wel een keer postenlekker jong heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thinking is difficult, that’s why most people judge
omg! Whuzzquote:
Z e t r e k t h e t e c h t n i e t h o o rquote:Op woensdag 14 mei 2025 19:49 schreef greysbones het volgende:
[..]
haar bestie
die ze echt al wel 30 dagen kent
ik hoor gewoon haar stem hierbijquote:Op woensdag 14 mei 2025 19:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Z e t r e k t h e t e c h t n i e t h o o r
El Che biedt zich vast wel weer aanquote:Op woensdag 14 mei 2025 19:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Z e t r e k t h e t e c h t n i e t h o o r
no cap.quote:Op woensdag 14 mei 2025 19:50 schreef greysbones het volgende:
[..]
omg! Whuzz
ga je mond spoelen
echt niet sigma dit
Dat was ook de bedoeling.quote:
quote:Op woensdag 14 mei 2025 19:49 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Je weet wie ik bedoel, maar zal 'm nog wel een keer postenAls hij moet vertrekken, komt dat door de pensioenleeftijd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze ontvangt hem met open benen 🤣quote:
Dat is lang geleden.quote:
Ze hebben allemaal een Stichtng Jaapquote:Op woensdag 14 mei 2025 19:54 schreef spapaars het volgende:
Wat hebben ze toch altijd goede doelen mochten ze die ton winnen.
Als ik als goed doel genoemd werd door zo'n kandidaat, dan zou ik, als die later wint, meteen een social media post maken met "We zien de donatie tegemoed!".quote:Op woensdag 14 mei 2025 19:54 schreef spapaars het volgende:
Wat hebben ze toch altijd goede doelen mochten ze die ton winnen.
Ik vermoed dat de seksvraag gesteld werd omdat men wist dat hij dat feitje had. Alleen had Floris tegen verwachting in niet genoteerd hoe lang de seks duurt met voor- en naspel.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:11 schreef freaky40 het volgende:
Ik sluit het gewoon niet uit, ook gezien wat er vanavond allemaal weer te zien was en gisteren. Het is te gestaged.
En altijd van papa en mama gehoord: je kan alles jongen!quote:Op woensdag 14 mei 2025 11:38 schreef freaky40 het volgende:
Het is een verongelijkte kleuter en ik denk ultra verwend als kind.
Dit inderdaad. Hij is veel meer dan alleen maar fanatiek. En niet in positieve zin. Hij heeft Emma aangevallen, hij heeft hoe-heet-ze-alweer dreigend uitgekafferd. Die jongen spoort niet. Hij is lief in de basis, maar een gevaarlijk agressieve vent als het erop aankomt. Dat zie je vaak bij mannen die hun vrouw slaan.quote:Op woensdag 14 mei 2025 12:19 schreef KinKiJan het volgende:
Dat stalkerige gedram toen Floris met Sam en Britt in een bondje zat is ie bij mij niet meer te boven gekomen. Zij wilde gewoon met anderen buiten het bondje socializen in plaats van met hem op die kamer te blijven plakken. Kokend van woede stond ie jankend te stampvoeten. 'Gewoon fanatiek' .. Ja m'n bolle reet (zoals Robert zou zeggen).
Dat gedrag komt steeds terug als het niet gaat zoals hij voor ogen heeft. Toen El Che laatst niet met 'm wilde praten zat ie 'm letterlijk dreigend op de huid. Of toen Jason eens wat over Senna zei dat 'm niet beviel; stond ie daar als een Temu Bokito. En zo zijn er talloze voorbeelden te noemen. Nee, dat opgefokte gedoe steeds maken die traantjes die hij zo nu en dan laat als een ander vertrekt of het moeilijk heeft echt niet goed
Emma aangevallenquote:Op woensdag 14 mei 2025 19:56 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Ik vermoed dat de seksvraag gesteld werd omdat men wist dat hij dat feitje had. Alleen had Floris tegen verwachting in niet genoteerd hoe lang de seks duurt met voor- en naspel.![]()
Vraag 3 was vast ook een bij hem bekend geitje geweest. Net als vorige cyclus. Toen zaten er meerdere vragen tussen waarvan hij het exacte antwoord wist.
Missie niet geslaagd. Jammer joh.
[..]
En altijd van papa en mama gehoord: je kan alles jongen!
[..]
Dit inderdaad. Hij is veel meer dan alleen maar fanatiek. En niet in positieve zin. Hij heeft Emma aangevallen, hij heeft hoe-heet-ze-alweer dreigend uitgekafferd. Die jongen spoort niet. Hij is lief in de basis, maar een gevaarlijk agressieve vent als het erop aankomt. Dat zie je vaak bij mannen die hun vrouw slaan.
doet een man zijn eigen wasquote:
Dat dusquote:Op woensdag 14 mei 2025 20:07 schreef spapaars het volgende:
Wat is het toch een nare arrogante gozer die Floortje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |