Volgens mij kan je hem ook prima uitleggen als rood dus ik vind die vrijspraak maar vreemdquote:Op dinsdag 13 mei 2025 14:21 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, maar als je het besluit van de tuchtcommissie leest dan trekken ze in dit geval zelfs in twijfel of er überhaupt een overtreding werd gemaakt. Dan kun je wel stellen dat rood dus ook dubieus was, al blijft het besluit van de scheids natuurlijk staan ook al omdat de VAR het geen overduidelijke fout vond van Makkelie.
Commissie had wat mij betreft mogen concluderen dat het een overtreding was, maar de zwaarte een verdere schorsing overbodig maakt. En dan in het midden laten of rood wel of niet terecht was.
Vind je? Ik vond hem erg zwaar bestraft. Lullig moment, absoluut een overtreding. Maar doorgebroken speler? Mwaa.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 14:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Volgens mij kan je hem ook prima uitleggen als rood dus ik vind die vrijspraak maar vreemd
Nouja als je dit niet als doorgebroken ziet dan heb ik geen flauw idee in welke situatie dat dan wel zo isquote:Op dinsdag 13 mei 2025 14:40 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Vind je? Ik vond hem erg zwaar bestraft. Lullig moment, absoluut een overtreding. Maar doorgebroken speler? Mwaa.
Juist de overtreding acht de tuchtcommissie dus niet bewezen:quote:Op dinsdag 13 mei 2025 14:40 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Vind je? Ik vond hem erg zwaar bestraft. Lullig moment, absoluut een overtreding. Maar doorgebroken speler? Mwaa.
Was dat wel het geval geweest was het een 100% doorgebroken speler situatie geweest.quote:De tuchtcommissie is "op grond van de tv-beelden onvoldoende overtuigd dat er sprake is geweest van een door Read gemaakte overtreding",
Ik snap dit niet, maar ik vind het erg fijn dat het in ons voordeel uitpaktquote:Op dinsdag 13 mei 2025 14:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Juist de overtreding acht de tuchtcommissie dus niet bewezen:
[..]
Was dat wel het geval geweest was het een 100% doorgebroken speler situatie geweest.
Misschien moeten die clowns zich ook kunnen herrinneren al die fouten van wedstrijden van 020 tegen feyenoord...quote:Op dinsdag 13 mei 2025 13:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Martin Jol doet ook een duit in het zakje.
quote:Op dinsdag 13 mei 2025 15:47 schreef yvette1982 het volgende:
Niet dat heel veel mensen het erg zullen vinden maar Ivanusec is ook al zwaar geblesseerd aan zijn knie. Ook hij blijkt zijn kruis/kniebanden afgescheurd te hebben. Dat is dacht ik de 6e dit seizoen.
Die zal deze zomer niet verkocht kunnen worden denk ik.
contract ontbinden en aju de parapluquote:Op dinsdag 13 mei 2025 15:47 schreef yvette1982 het volgende:
Niet dat heel veel mensen het erg zullen vinden maar Ivanusec is ook al zwaar geblesseerd aan zijn knie. Ook hij blijkt zijn kruis/kniebanden afgescheurd te hebben. Dat is dacht ik de 6e dit seizoen.
Die zal deze zomer niet verkocht kunnen worden denk ik.
Dat lijkt me wel logisch eigenlijkquote:Soap rondom Givairo Read duurt voort: aanklager in beroep tegen vrijspraak
Givairo Read werd vanmorgen door de tuchtcommissie vrijgesproken voor zijn rode kaart tegen PSV van afgelopen weekend. De aanklager betaald voetbal is het echter niet eens met de uitspraak van de tuchtcommissie en heeft besloten in beroep te gaan tegen de uitspraak.
De KNVB bracht vanmiddag onderstaand statement naar buiten:
Naar aanleiding van de op 13 mei 2025 gedane uitspraak van de tuchtcommissie betaald voetbal inzake de rode kaart van Feyenoord-speler Givairo Read tijdens de op 11 mei 2025 gespeelde wedstrijd Feyenoord - PSV, heeft de aanklager betaald voetbal besloten in beroep te gaan tegen deze uitspraak van de tuchtcommissie.
De aanklager stelt beroep in omdat hij van mening is dat de tuchtcommissie de beschuldigde, Givairo Read, ten onrechte heeft vrijgesproken van het tenlastegelegde feit.
Wanneer de uitspraak van het beroep plaatsvindt, is nog onduidelijk. Zeker lijkt dat Read morgen in actie kan komen tegen RKC Waalwijk.
keihard gelachenquote:Aanklager in beroep tegen vrijspraak Feyenoorder Givairo Read na rode kaart tegen PSV
De aanklager betaald voetbal gaat in beroep tegen de vrijspraak van Givairo Read. De rode kaart van de Feyenoorder zondag tegen PSV werd eerder vandaag gespenoord door de tuchtcommissie. ‘Ten onrechte’, zo vindt de aanklager.
Sportredactie 13-05-25, 15:43
Read kreeg dinsdag te horen dat hij toch niet wordt geschorst voor zijn rode kaart in de topper tegen PSV. De rechtsback werd in de slotfase door scheidsrechter Danny Makkelie van het veld gestuurd omdat hij een doorgebroken tegenstander onderuit gehaald zou hebben.
‘De tuchtcommissie is op grond van de tv-beelden onvoldoende overtuigd dat sprake is geweest van een door Read gemaakte overtreding’, meldt de KNVB. ‘Daarom komt de tuchtcommissie niet toe aan de beoordeling of er sprake is van het ontnemen van een duidelijke scoringskans.’
De aanklager betaald voetbal had een schikkingsvoorstel van één wedstrijd schorsing gedaan, maar daar ging Feyenoord niet mee akkoord. De Rotterdammers kunnen nu woensdag thuis tegen RKC Waalwijk alsnog beschikken over de 18-jarige verdediger.
Ach nee, dat is wel heel zuur voor hem (en ons). Als je al zo lang op een zijspoor staat en er gepraat wordt over een verkoop zodat je weer lekker kunt spelen dan komt dit natuurlijk extra hard aan.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 15:47 schreef yvette1982 het volgende:
Niet dat heel veel mensen het erg zullen vinden maar Ivanusec is ook al zwaar geblesseerd aan zijn knie. Ook hij blijkt zijn kruis/kniebanden afgescheurd te hebben. Dat is dacht ik de 6e dit seizoen.
Die zal deze zomer niet verkocht kunnen worden denk ik.
Volgens de tuchtcommissie (die daar over gaat) dus niet.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:14 schreef GGMM het volgende:
Wel logisch natuurlijk die rode kaart was gewoon terecht
Het was niet licht het was überhaupt geen overtreding.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:17 schreef Makamba_ het volgende:
Als je dit soort rode kaarten gaat terugdraaien is het einde ook wel zoek.
Licht of niet, de spelregels eisen hier gewoon rood voor.
Dat is natuurlijk altijd het ding. Door de jaren heen geloof ik niet dat de ene club substantieel meer voordeel heeft dan de ander, althans niet binnen hetzelfde niveau. Tot op zekere hoogte hoort die frustratie ook wel een beetje bij de sportquote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:22 schreef Elan het volgende:
[..]
Volgens de tuchtcommissie (die daar over gaat) dus niet.
Al is er verder niks aan te doen, je hebt soms mazzel met de arbitrage en soms niet.
Vorig seizoen voor de beker zat het op zijn zachtst gezegd niet tegen in het duel tegen PSV
Precies, het is natuurlijk wel extra zuur omdat die voorzet juist vanaf die kant komt en je de wedstrijd verliest maar verder is er niks aan te doen. In die fase zakten we toch al compleet door de ondergrens voetballend daar kunnen we beter op focussen.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:27 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk altijd het ding. Door de jaren heen geloof ik niet dat de ene club substantieel meer voordeel heeft dan de ander, althans niet binnen hetzelfde niveau. Tot op zekere hoogte hoort die frustratie ook wel een beetje bij de sport
Dat topclubs wat vaker bevoordeeld worden boven laagvliegers, dat geloof ik wel direct.
https://x.com/JeroenKapte(...)_YuINInsjT3HIdA&s=19quote:Op dinsdag 13 mei 2025 16:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Het was niet licht het was überhaupt geen overtreding.
Het acteerwerk van Lang heeft Read de das om gedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |