Kom sprintje trekken danquote:
			
			
			
			Sanne die gaat twerken met malikquote:Op donderdag 15 mei 2025 15:13 schreef PSVCL het volgende:
[ afbeelding ]
Wij willen Perisic op de platte kar zienEn Karsdorp.
Nog 1 battle te gaan
			
			
			
			Malik (koning in het Arabisch) verdiend een twerk sessie van Sanne op de platte kar.quote:
			
			
			
			Mooi shirt ..quote:
			
			
			
			
			
			
			
			De selectie waarmee Ajax dit seizoen speelt is zelfs subtopper onwaardig. Veel spelers waarmee Ajax vaak een wedstrijd start zouden bij Almere, RKC en Willem II op de bank beginnen.quote:Op donderdag 15 mei 2025 08:42 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Wat een onzin. PSV speelde echt niet op 30% maar het vertrouwen was gewoon compleet uit de ploeg.
En vanuit Amsterdam mogen ze ook wel eens stoppen met 'het is al een wonder dat Ajax 2de wordt met deze ploeg'. Jeetje, wat is dat een kleine club geworden zeg met zulke teksten continue. Feyenoord is het hele seizoen überhaupt nog niet in beeld geweest en daaronder komen de G-elftallen al langzaam maar zeker in beeld, dan wordt je toch gewoon 2de als je een beetje normaal speelt? PSV had het in eerste instantie nooit mogen weggeven, maar Ajax met 6 wedstrijden te gaan 9 punten voor natuurlijk ook niet. Dat geleuter van '2de is ook heel knap' is echt zo droevig.
			
			
			
			Wat een onzin. Op papier heeft alleen Feyenoord echt ontzettend hard gefaald, die moeten zich echt de ogen uit de kop schamen voor dit seizoen. Verder heeft Ajax 'gewoon' een beter team dan Twente, AZ en Utrecht.quote:Op donderdag 15 mei 2025 23:10 schreef Shreyas het volgende:
[..]
De selectie waarmee Ajax dit seizoen speelt is zelfs subtopper onwaardig. Veel spelers waarmee Ajax vaak een wedstrijd start zouden bij Almere, RKC en Willem II op de bank beginnen.
			
			
			
			Zoals wie dan?quote:Op donderdag 15 mei 2025 23:10 schreef Shreyas het volgende:
[..]
De selectie waarmee Ajax dit seizoen speelt is zelfs subtopper onwaardig. Veel spelers waarmee Ajax vaak een wedstrijd start zouden bij Almere, RKC en Willem II op de bank beginnen.
			
			
			
			Maar Rugani is ook geen basisspeler. Misschien Gaaei nog, al heeft die nog wel zijn momentjes.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Ligt toch ook aan de manier van spelen was gewoon een domme gokquote:Op vrijdag 16 mei 2025 09:08 schreef Halcon het volgende:
Wie zou er meer pakken, Rugani of elf die bij RKC op het veld staan?
Hoe matig die het bij Ajax ook heeft gedaan, die zou wel spelen bij RKC en Almere.
			
			
			
			Waarvan akte.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 09:08 schreef Halcon het volgende:
Wie zou er meer pakken, Rugani of elf die bij RKC op het veld staan?
Hoe matig die het bij Ajax ook heeft gedaan, die zou wel spelen bij RKC en Almere.
			
			
			
			
			
			
			
			Het is een kampioenswedstrijd, Klaas. Dat zijn voor mijn gevoel standaard draken van wedstrijden. Vorig jaar kwam Sparta nota bene in Eindhoven nog met 0-1 voor en toen waren ze nog drie klassen slechter dan nu.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:48 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik denk dat ajax niet eens van twente gaat winnen
Het zou een schande zijn als je dit nog laat lopen
sparta is gewoon een hele matige ploeg
020 media gaat nu nog even doen dat sparta het zo goed doet de laatste weken
keihard gelachen
			
			
			
			Jetro aan de bedelstaf.quote:Op donderdag 15 mei 2025 15:11 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Moet die niet meer voetballen. Zo zonde die carrière van ‘m. Uit als een nachtkaars.
			
			
			
			quote:Een kampioenstattoo zal Lang desondanks niet laten zetten. "Ik heb geen enkele kampioenstattoo. Maar als ik er ooit eentje laat zetten, is dat er een van Club Brugge. Ik heb daar wel leuke jaren meegemaakt."
			
			
			
			Het is best denkbaar dat Ajax en PSV allebei niet winnen en dat PSV dan dus kampioen wordt.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 17:51 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Het is een kampioenswedstrijd, Klaas. Dat zijn voor mijn gevoel standaard draken van wedstrijden. Vorig jaar kwam Sparta nota bene in Eindhoven nog met 0-1 voor en toen waren ze nog drie klassen slechter dan nu.
			
			
			
			Waar baseer je dit precies op?quote:Op vrijdag 16 mei 2025 08:17 schreef Solispolar het volgende:
Verder heeft Ajax 'gewoon' een beter team dan Twente, AZ en Utrecht.
Rugani, Gaaei, Kaplan, Gorter, Fitz-Jim, Mokio, Regeer en van den Boomen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |