Dat is ook de Europese aanbestedingswet die dit doet. Publieke aangelegenheden moeten Europees aanbesteedt worden, en er zijn steeds meer (tussen) partijen in bv Polen, Bulgarije die die klussen scoren in NL en mensen uit armere gebieden hier laten werken die met een goed loon weer terug gaan.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 11:03 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Dus, omdat iedereen dat kan, hebben ze geen recht op een fatsoenlijk salaris? Zij hoeven er niet van te leven? En anders trek je gewoon een nieuw blikje buitenlanders open?
Maar dat is wel het resultaat. En een heleboel daarvan komen hier op de straat terecht, als ze afgedankt worden.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 11:08 schreef Lospedrosa het volgende:
Niemand denkt, we gaan eens lekker wat buitenlanders uitbuiten.
Ja dat is dat open beleid.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 11:09 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Maar dat is wel het resultaat. En een heleboel daarvan komen hier op de straat terecht, als ze afgedankt worden.
De EU is voor een groot deel ook afhankelijk voor het afbreken van onze sociale maatschappij. Het politieke beleid wordt voor een groot deel bepaald door het bedrijfsleven en die hebben die winstmaximalisatie in het wetboek gekregen. Dat hebben ze verkocht onder het motto dat we als EU meer samen moeten werken. Dat is ook 1 van de redenen achter de globalisatie: als je handel drijft, ga je geen oorlog voeren.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 11:12 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja dat is dat open beleid.
Nu zeg je eigenlijk wat Trump zegt. We doen het met eigen mensen, zeggen alle dure shit op en betalen ze goed. Maar we laten het niet door buitenlanders meer doen.
Nou lijkt het me helemaal niet verkeerd als meer werkloze jongeren of wajongers, uit hun bunker gaan en op een Minikraantje of straten gaan opentrekken, weerstand en werk ethiek opbouwen.
Zeker wel. Het hoe en waarom.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 11:33 schreef Bargehassus het volgende:
Dit topic gaat totaal niet meer over het oorspronkelijke onderwerp.
In het geval van een beperking nee, daar kan best rekening mee worden gehouden. Een goede kandidaat die toevallig in een rolstoel zit kan prima worden gefaciliteerd door een bedrijf. Maar huidskleur, seksualiteit, geslacht mogen nooit een rol spelen.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 01:17 schreef ricky3 het volgende:
Tja opzich is het belachelijk om mensen voorrang te geven op basis van sekse/huidskleur/handicap, dat is net zo goed discriminatie
Dat komt omdat het meteen een horde progressieve en linkse users trekt, die driftig beginnen af te geven op alles en iedereen die het met deze beslissing eens is.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 11:33 schreef Bargehassus het volgende:
Dit topic gaat totaal niet meer over het oorspronkelijke onderwerp.
Ja, ok, ik laat jullie lekker verder schelden.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 11:36 schreef HowardRoark het volgende:
Dat komt omdat het meteen een horde progressieve en linkse users trekt, die driftig beginnen af te geven op alles en iedereen die het met deze beslissing eens is.
Oh jee, gaat een land zonder progressieve identiteitspolitiek en openlijke discriminatie op de werkvloer meteen ten onder?quote:
boeie. Gewoon terug naar huis.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 09:59 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Het verpauperen pak je niet aan door de armste mensen te deporteren, dat pak je aan door de armoede te bestrijden. We krijgen al ruim 30 jaar minder loonsverhoging dan de inflatie. Dat willen we zelf, want we hebben geleerd dat de inflatie anders nog sneller toeneemt. We worden allemaal steeds armer. Vroeger kon je van 1 salaris een gezin onderhouden, tegenwoordig moet je al allebei gaan werken om je woonlasten te kunnen betalen. We hebben nu ook voedselbanken, waar een half miljoen mensen gebruik van mogen maken, omdat ze anders verhongeren. En zolang we rechts blijven stemmen, zal dat alleen maar erger worden.
Het grootste deel van de buitenlanders die hier terecht komen, worden binnengehaald om voor een hongerloontje te komen werken. Het zijn geen asielzoekers, het zijn mensen die hier kwamen werken, ondergebracht waren in een door hun baas betaald onderkomen waar ze op elkaar gepropt leefden. En toen hun baas ze niet meer nodig had, hadden ze ineens geen geld en geen onderdak meer.
Communisme werkte niet.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 11:04 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Waarom niet? Je kunt er ook allemaal weer ambtenaren van maken.
Tja, als jij je graag wilt laten nemen door het bedrijfsleven, die je dan achter je rug uitlachen, dan moet je dat doen. Maar jij wordt ook steeds armer. Jouw salaris blijft de inflatie ook niet voor.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 14:07 schreef Apotheose het volgende:
[..]
boeie. Gewoon terug naar huis.Janken doen ze daar maar. Armste mensen gaat het niet om. Het gaat om dat volk wat hier niet hoort, arm of rijk. Die meot je eruit trappen. Niet de Nederlander die arm is. Die help je. Of ze helpen zidhzelf eerder door te kijken hoe ze niet arm kunnen zijn. Hoe ze toch kunnen werken
Inderdaad. Vier verdienmodellen, die er allemaal een leuk centje aan over houden. En daar moet jij voor betalen.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 14:17 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Communisme werkte niet.
In jou systeem ontneem je de mogelijkheid tot concurrentie en hierdoor verdwijnt innovatie. deze competitie is er volgens jou betoog nu op 4 verschillende lagen.
ik ben bekend met de term inflatie. Maar er zijn genoeg mensen die sowieso niet met geld om kunnen gaan en dan piepen dat ze arm zijn. Tsja...quote:Op zaterdag 10 mei 2025 14:17 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Tja, als jij je graag wilt laten nemen door het bedrijfsleven, die je dan achter je rug uitlachen, dan moet je dat doen. Maar jij wordt ook steeds armer. Jouw salaris blijft de inflatie ook niet voor.
Ah, andere mensen zijn het probleem, maar Geert gaat het allemaal oplossen. Maar daar wordt jij niet rijker van.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 14:23 schreef Apotheose het volgende:
[..]
ik ben bekend met de term inflatie. Maar er zijn genoeg mensen die sowieso niet met geld om kunnen gaan en dan piepen dat ze arm zijn. Tsja...
Prima dat hij dat in de VS doet waar hij gekozen is. Maar hij moet zich niet bemoeien met andere landen.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 06:09 schreef Bassie48 het volgende:
Trump is een rare vent maar hij doet goed werk om het doorgeslagen diversiteitsdenken terug te draaien.
72 verschillende genders.
De VS heeft nooit anders gedaan. Het is al generaties lang beleid om de wereld te vormen naar hun smaak en interesses.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 02:41 schreef gwn_een_user het volgende:
ik vind dei ook maar stom, maar ik snap niet waarom deze gast andere landen afdwingt zijn beleid te volgen
geert lost ook niks op nee. Teveel gejank eromheen om iets te kunnen aanpassen. Ik had het puur over dat veel mensen niet om kunnen gaan met geld en dan janken dat ze arm zijn. Thats it. Gat in hun hand. Veel te duur huis kopen wat ze niet konden betalen maar ach, we moeten wel laten zien hoe goed we het hebben. Dat volk.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 14:25 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ah, andere mensen zijn het probleem, maar Geert gaat het allemaal oplossen. Maar daar wordt jij niet rijker van.
die mensen die hier niet horen moet je er altjid uit schoppen.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 14:29 schreef SymbolicFrank het volgende:
Ok, dan toch nog wat uitleg. De economie is niet zero-sum. Als je 25% van de mensen er uit schopt, betekent dat niet dat je nu 25% meer kan verdelen. Het betekent gewoon, dat er ruim 30% minder te verdelen is. Minder mensen betekent een kleinere economie.
"Ja, maar, die mensen leveren niets op! Die leven van mijn centen!" Maar die geven een veel groter deel van hun geld ook weer uit. Dus dat is beter voor de economie dan de rijke mensen die maar een paar procent van hun inkomsten uitgeven.
Maar daardoor verbetert jouw koopkracht niet. Die blijft langzaam teruglopen, met of zonder die mensen. Want die veroorzaken dat niet. Dat komt door de bedrijven die aan winstmaximalisatie doen en de rijke mensen die hun geld niet uitgeven, maar beleggen in aandelen en woningen die daardoor duurder worden En die ook allebei steeds meer belastingvoordelen krijgen.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 14:53 schreef Apotheose het volgende:
[..]
die mensen die hier niet horen moet je er altjid uit schoppen.
Niet zo belachelijk als grootste 'democratie' te eisen dat andere landen jouw contract ondertekenen.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 01:17 schreef ricky3 het volgende:
Tja opzich is het belachelijk om mensen voorrang te geven op basis van sekse/huidskleur/handicap, dat is net zo goed discriminatie
OK, dus de dino's zijn ook nooit helemaal uitgestorven, ten slotte zijn er nog vogelsquote:Op zaterdag 10 mei 2025 08:18 schreef Akkerdjie het volgende:
[..]
Niet helemaal, de gemiddelde homo sapiens (jij dus ook) draagt 1-6% neanderthalergenen met zich mee <3
Behalve dat ze waarschijnlijk om zijn gekomen doorr ziekten van homo sapiens is er ook veel “ander” contact geweest.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |