Goed punt, er ligt al flink wat plat daar inmiddels.quote:Op donderdag 8 mei 2025 15:36 schreef gianni61 het volgende:
[..]
nee hoor, alleen de mensen die daar wonen
Is hun werk hoor.quote:Op donderdag 8 mei 2025 15:37 schreef Nizno het volgende:
[..]
kan prima.
maar was een prima afleiding tijdens het rond hobbelen op de lege zaal (geen idee waarom maar ik was alleen met het verplegend personeel). gewoon een beetje jullie dwars zitten zodat het personeel niet gillend gek van me werd
Dit was het :quote:Op donderdag 8 mei 2025 15:36 schreef gianni61 het volgende:
[..]
nee hoor, alleen de mensen die daar wonen
quote:Israëlische minister Smotrich: 'Gaza wordt volledig verwoest'
"Gaza zal volledig worden verwoest", heeft de extreemrechtse minister van Financiën Bezalel Smotrich gezegd op een persconferentie over Joodse nederzettingen. Hij deelde daar zijn visie op Gaza, schrijft Times of Israel.
"Ze zullen volkomen wanhopig zijn, omdat ze beseffen dat er geen hoop is en niets te verwachten valt in Gaza. Ze zullen op zoek gaan naar een nieuw onderkomen om ergens anders een nieuw leven te beginnen", zei Smotrich. De minister is een fervent voorstander van de bouw van nieuwe Joodse nederzettingen in Gaza.
Smotrich stelt dat de Palestijnen binnen een halfjaar beperkt zijn tot een slechts een smalle strook land, terwijl de rest van de enclave "volledig verwoest" zou zijn. "Over nog eens zes maanden zal Hamas niet meer als functionerende entiteit bestaan." Ook zegt hij dat de Westelijke Jordaanoever binnen de termijn van de huidige regering - die in oktober 2026 afloopt - geannexeerd zal worden.
Op de Westelijke Jordaanoever wonen zo'n drie miljoen Palestijnen, in verschillende delen met een beperkte mate van zelfbestuur. Daarnaast wonen er intussen ruim 600.000 Israëlische kolonisten. Volgens internationaal recht zijn de nederzettingen in Palestijns gebied illegaal.
Kolonist
Smotrich, zelf ook een kolonist, doet geregeld gewelddadige uitspraken over Gaza en de Palestijnen. Smotrich' invloed op de huidige regering is groot, zijn Religieus Zionistische Partij is met zeven zetels een belangrijke speler in het kabinet van premier Netanyahu.
Netanyahu kondigde maandag een uitbreiding van de aanvallen op Gaza aan. De Israëlische regering gaf groen licht voor uitbreiding van de oorlog tegen Hamas in de Gazastrook. Het is duidelijk dat Israël meer gebied zal bezetten in de Palestijnse enclave, maar Netanyahu zegt niet hoeveel. Smotrich sprak toen al openlijk van een permanente bezetting van de Gazastrook.
weet ik, maar ik gun ze wel een beetje rust als ik de enige op zaal ben. zullen genoeg dagen zijn dat er meer mensen op de zaal zijn en dat ze de bespaarde energie goed kunnen gebruikenquote:
Ja precies. Zachtjes vloekende kardinalen als ze wéér een platte bal uit een envelop vissen.quote:Op donderdag 8 mei 2025 15:36 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Lol, MI van een lading geplette bitterballen over de vloer daar.
quote:Op donderdag 8 mei 2025 15:38 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ja precies. Zachtjes vloekende kardinalen als ze wéér een platte bal uit een envelop vissen.
Bij een ziekenhuis opname heb ik op 3 verschillende zalen gelegen omdat ik de andere patiënten gewoon wegjaagde.quote:Op donderdag 8 mei 2025 15:38 schreef Nizno het volgende:
[..]
weet ik, maar ik gun ze wel een beetje rust als ik de enige op zaal ben. zullen genoeg dagen zijn dat er meer mensen op de zaal zijn en dat ze de bespaarde energie goed kunnen gebruiken
dat doe je goedquote:Op donderdag 8 mei 2025 15:46 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Bij een ziekenhuis opname heb ik op 3 verschillende zalen gelegen omdat ik de andere patiënten gewoon wegjaagde.
hoe doe je dat?quote:Op donderdag 8 mei 2025 15:46 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Bij een ziekenhuis opname heb ik op 3 verschillende zalen gelegen omdat ik de andere patiënten gewoon wegjaagde.
oh waarom niet, paar uur is al snel lang als je niks boeiend bij je hebtquote:Op donderdag 8 mei 2025 15:33 schreef Nizno het volgende:
[..]
ja ik vind mobiel op FOK! rondhangen helemaal niets.
Maar ja had natuurlijk mn laptop niet mee naar het ziekenhuis voor een paar uurtjes dagopname
Waarom moest jij dan steeds naar een andere zaal?quote:Op donderdag 8 mei 2025 15:46 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Bij een ziekenhuis opname heb ik op 3 verschillende zalen gelegen omdat ik de andere patiënten gewoon wegjaagde.
Bij mijn eerste opnames kreeg ik gewoon telkens een privékamerquote:Op donderdag 8 mei 2025 15:46 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Bij een ziekenhuis opname heb ik op 3 verschillende zalen gelegen omdat ik de andere patiënten gewoon wegjaagde.
omdat zij het probleem was, denk ikquote:Op donderdag 8 mei 2025 15:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Waarom moest jij dan steeds naar een andere zaal?
waarom scheld je me al voor de tweede keer vandaag uit voor kut?quote:Op donderdag 8 mei 2025 15:48 schreef Crack_ het volgende:
[..]
oh waarom niet, paar uur is al snel lang als je niks boeiend bij je hebt
nouja, achteraf boeit het niet meer natuurlijk
en kut ja STA OP CRACK
zo tonen ze liefdequote:
je bent zelf een ziekenhuisbacteriequote:Op donderdag 8 mei 2025 15:49 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Bij mijn eerste opnames kreeg ik gewoon telkens een privékamerOmdat ik een of andere ziekenhuisbacterie had
sinds wanneer vind je dat een scheldwoord en geen complimentquote:Op donderdag 8 mei 2025 15:52 schreef Nizno het volgende:
[..]
waarom scheld je me al voor de tweede keer vandaag uit voor kut?
?quote:
meeste mensen doen het ook niet voor hun plezierquote:Op donderdag 8 mei 2025 15:52 schreef bitterbal het volgende:
lijkt mij echt helemaal niets om in zo'n kamer te moeten slapen met andere zieke mensen
kan best gezellig zijn. na een colonoscopie ruikt het ook erg lekker naar roosjesquote:Op donderdag 8 mei 2025 15:52 schreef bitterbal het volgende:
lijkt mij echt helemaal niets om in zo'n kamer te moeten slapen met andere zieke mensen
ze zouden van die stokjes moeten hebben in het ziekenhuisquote:Op donderdag 8 mei 2025 15:53 schreef Nizno het volgende:
[..]
kan best gezellig zijn. na een colonoscopie ruikt het ook erg lekker naar roosjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |