En weer een crosser!quote:Op vrijdag 9 mei 2025 16:24 schreef Dale__Cooper het volgende:
Weer een tiener die gelijk levert, Sparfel.
quote:
Ja.quote:Op zondag 29 december 2024 14:52 schreef Koffieplanter het volgende:
Sparfel heeft echt reuzensprongen gemaakt deze winter, verwacht er veel van dit aanstaande kalenderjaar.
Vandaag had ze geen idee wie de Groupama was die aanviel in de laatste kilometer, terwijl je toch heel erg je best moet doen om Askey niet te herkennen.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 05:37 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ze wist zelfs niet meer waar de finishlijn was![]()
Dan betaal je voor HBO Max en krijg je zo'n gillende keukenmeid die wat aan het hobbyen is als verslaggeefster.
Een Waal, dus vlak Lotto en Intermarche niet uit.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 18:32 schreef wimderon het volgende:
Johan Meens is druk bezig een langjarig Cofidis-contract bij elkaar te fietsen.
Gouden kans voor Lan....quote:Op zaterdag 10 mei 2025 10:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
De Spanjaarden gaan dit jaar op hun nationaal kampioenschap een klimtijdrit naar de Sierra Nevada afwerken.
Wegrit in en rond Granada, dus dat zal ook flink zwaar worden.
Scheelt dat hij de trui toch niet wil.quote:
Hier in Nederland wordt je gruwelijk nat van het zweet als je beweegtquote:
Total gaat in principe nog minimaal een jaar door met waarschijnlijk een dochteronderneming van Total.quote:Op zondag 11 mei 2025 13:27 schreef Marcoss het volgende:
[ x ]
Als dan Total zelf stopt en ook Arkea stopt, blijft er weinig over.. (kans wel groter op een wildcard voor Tietema in de Tour)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |