SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI Buienradar
• KNMI Pluim
---
• Klimaateffectatlas
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree om erop toegevoegd te worden of meld je aan in dit topic:
GC / FOK!users kaart (Google Maps) Nieuwe kaart, nieuwe kansen (update) #7
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
Beste sneeuwherinnering is van 15 jan 2013 toen ik met mevrouw Perrin en ieniemienie Perrin junior door ~15 cm sneeuw te voet naar het dagverblijf ploeterde. Het was een ware Herculische onderneming.quote:Op dinsdag 29 april 2025 22:05 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
40 cm sneeuw in Nederland. Die chaos maak ik graag mee. Genot
Behalve voor hulpdiensten en co.
Jawel joh. Al die mensen die denken ergens heen te 'moeten' die schade rijden of een halve dag in de file staan.quote:Op dinsdag 29 april 2025 22:10 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
40 is idd toch beter niet te hopen.
Mooi manquote:Op dinsdag 29 april 2025 22:11 schreef Perrin het volgende:
[..]
Beste sneeuwherinnering is van 15 jan 2013 toen ik met mevrouw Perrin en ieniemienie Perrin junior door ~15 cm sneeuw te voet naar het dagverblijf ploeterde. Het was een ware Herculische onderneming.
Een week operaties uit moeten stellen is niet zo leuk.quote:Op dinsdag 29 april 2025 22:20 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Jawel joh. Al die mensen die denken ergens heen te 'moeten' die schade rijden of een halve dag in de file staan.
Blijf lekker thuis en ga ff wandelen of geniet vanachter je raam. Vind je het niks, sluit de gordijnen dan maar![]()
Oneindig genieten van al dat kinderplezier bij een grote berg sneeuw
Ik ben voor.
Daarom zei ik in mijn vorige post dat het voor 'hulpdiensten en co' niet tof is. Maar bij 95% van de banen kan de baas toch de tering krijgen als het dusdanig gevaarlijk is op de weg.quote:Op dinsdag 29 april 2025 22:22 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Een week operaties uit moeten stellen is niet zo leuk.En zo zijn er wel meer belangrijke beroepen.
Dit is eigenlijk ideaal zomerweer. Nacht en vroege ochtend 10-12 graden en in de middag 24-26. Beter ga je niet krijgen.quote:Op woensdag 30 april 2025 07:43 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
12 graden, nu prima buiten
Vanmiddag uit de zon blijven
Teken ik voor, een betere deal sleep ik er toch niet uitquote:Op woensdag 30 april 2025 08:24 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Dit is eigenlijk ideaal zomerweer. Nacht en vroege ochtend 10-12 graden en in de middag 24-26. Beter ga je niet krijgen.
Doe maar tot half oktober. Soms een bui met wat onweer en water. Perfectoquote:Op woensdag 30 april 2025 09:18 schreef bloodymary1 het volgende:
Zo heerlijk dit. Spijkerboek en shirt aan, blote voeten op kantoor (aan huis). Schuifpui en dakramen open. Koffietje er bij. Vanmiddag met het paard het bos in. Wat een leven.
Ja dit! hier ga ik echt zo goed opquote:Op woensdag 30 april 2025 08:24 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Dit is eigenlijk ideaal zomerweer. Nacht en vroege ochtend 10-12 graden en in de middag 24-26. Beter ga je niet krijgen.
Niemand verplicht je ook om in de zon te gaan zitten. In de schaduw is het bijzonder goed te doen en aangenaamquote:Op woensdag 30 april 2025 11:50 schreef Geschiedkundige het volgende:
Mokerheet alweer. Ik ga de komende uurtjes uit de zon blijven.
Alle schaduw was bezet dus ik was snel verbrandquote:Op woensdag 30 april 2025 11:59 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Niemand verplicht je ook om in de zon te gaan zitten. In de schaduw is het bijzonder goed te doen en aangenaam
Klopt, maar moestuin is niet in de schaduw. Nadeel is dat ik daar vaker dan ik wil in de zon ben. Stomme moestuinquote:Op woensdag 30 april 2025 11:59 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Niemand verplicht je ook om in de zon te gaan zitten. In de schaduw is het bijzonder goed te doen en aangenaam
Goede bron en detail kaarten.quote:Op woensdag 30 april 2025 12:45 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Hier niet hoor. Waarom post jij steeds die Duitser...?
Kom maar door. Zondag hopelijk een graad of 10, ideaal om te voetballenquote:Op woensdag 30 april 2025 12:11 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Ohh duitsland en belgie.. (misschien wel bij @:Geschiedkundige ) bij mij niet (you never know)
Komt wel mooi uit ..hoop opruim dingen te doenquote:Op woensdag 30 april 2025 13:12 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Kom maar door. Zondag hopelijk een graad of 10, ideaal om te voetballen
Heb je al zo’n uv werende pet?quote:Op woensdag 30 april 2025 11:50 schreef Geschiedkundige het volgende:
Mokerheet alweer. Ik ga de komende uurtjes uit de zon blijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |