SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In Memoriam:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar MaartOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
De film was wel leuk om te kijkenquote:Op vrijdag 18 april 2025 21:30 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Zit even terug te lezen in het topic. Maar benieuwd of dit uiteindelijk wat is. Dus mocht je klaar zijn met kijken, dan hoor ik graag je mening
"Rust is voor batterijen, niet voor dromers."💕![]()
Ben je chagrijnig of zoWat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Schijnbaar niet in plaatjes, ik weet ook niet anders dan wat mijn hoofd doetquote:Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Kan me dat niet voorstellenquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:36 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
Schijnbaar niet in plaatjes, ik weet ook niet anders dan wat mijn hoofd doetWat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Nee ik vroeg het en hij houdt niet van mijquote:
Als mizzezamy het nou vroeg...Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Wat is dat nou weerquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:37 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
Nee ik vroeg het en hij houdt niet van mij
Als mizzezamy het nou vroeg...
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
En het is nog niet eens Pasen
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Is het dan maandag paasdoordeweeksquote:Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Oh gelukkigquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:39 schreef Lovely het volgende:
[..]
Goed, beter dan gisteren
Hoe is t met jou?
Hier gaat ie lekker![]()
![]()
2e Paasdagquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:40 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Is het dan maandag paasdoordeweeks![]()
![]()
Dat vroeg ik nietquote:Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Allang gedaan maar ik dacht het is weekend, laat ik lilak het eens niet melden.quote:
Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B![]()
Afwijkendquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:41 schreef aeque het volgende:
[..]
Allang gedaan maar ik dacht het is weekend, laat ik lilak het eens niet melden.Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
quote:Jaquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:40 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Is het dan maandag paasdoordeweeks![]()
quote:Op zaterdag 19 april 2025 09:41 schreef loveislikeakiss het volgende:
Jezus net dood
Iedereen verdrietig
JustinK be like![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Alleen weet je natuurlijk wel wat er op het eind gebeurd..quote:Op zaterdag 19 april 2025 09:42 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ik ben halverwege maar tot nu toe leuk ja."Rust is voor batterijen, niet voor dromers."💕![]()
Ja dudje zei net zullen we maandag dan samen paasbrunch doen
Maar we hebben morgen al brunch
Hij denkt ook vreetfestijn![]()
![]()
Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Was op het nieuws hequote:Op zaterdag 19 april 2025 09:43 schreef Lovely het volgende:
[..]
Alleen weet je natuurlijk wel wat er op het eind gebeurd..![]()
![]()
Justin is met z’n verkeerde paasei uit bed gestaptWat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Huh!?quote:Op zaterdag 19 april 2025 09:43 schreef Moeraskat het volgende:
Justin is met z’n verkeerde paasei uit bed gestapt![]()
Ja 3 jaar geleden al weer, gisteren even opgezochtquote:"Rust is voor batterijen, niet voor dromers."💕![]()
quote:Op zaterdag 19 april 2025 09:43 schreef Moeraskat het volgende:
Justin is met z’n verkeerde paasei uit bed gestapt
Werewolf![]()
Time fliesquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:44 schreef Lovely het volgende:
[..]
Ja 3 jaar geleden al weer, gisteren even opgezocht![]()
Ja geef maar gewoon toequote:Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Damindeniequote:Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Brand new information![]()
![]()
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Hazen hebben geen cloaka, dus uit welk gat komen de paaseieren?Hey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Zie je. Chagrjjstinnetjequote:Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Steek je nu echt je middelvingers naar mij op?quote:Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Ja heerlijk
Na sporten douchen en dan naar de IKEA voor een picknick tafelHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
dit is correctquote:Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.![]()
Twee zelfsquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:46 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Steek je nu echt je middelvingers naar mij op?![]()
![]()
paasweekend naar de ikea is hier een no goquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:46 schreef loveislikeakiss het volgende:
Ja heerlijk
Na sporten douchen en dan naar de IKEA voor een picknick tafel
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.![]()
MiddelvingerS schreef ik. Hoeveel heb je er? 17?quote:Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
Ik hoef alleen bij het magazijn te zijn, ga niet de winkel doorquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:47 schreef gianni61 het volgende:
[..]
paasweekend naar de ikea is hier een no goHey there sunshine lift my heart
*Lust geen koffie*![]()
Op bolkbaneilandquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:47 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
Weet je waar je die mag laten?Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.![]()
ja, heb de trui nog aanquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:47 schreef Lovely het volgende:
[..]
13 graden maar.. Dat is wel weer minderReaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.![]()
Ohja nog niet helemaal wakkerquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:47 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
MiddelvingerS schreef ik. Hoeveel heb je er? 17?![]()
![]()
Och. Dacht wel dat je voor mij zou opkomenquote:Op zaterdag 19 april 2025 09:47 schreef Lovely het volgende:
[..]
Als hij middelvingers naar mij had gedaan
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: