Oh maar qua camping zijn we niet zo veeleisend. Of ik zeg het verkeerd; ik wil graag een beetje leuk uitzicht of anders in elk geval een wat beschutter 'eigen' plekje, graag wat groen tegen de hitte, en ergens op het terrein een beetje schoon toilet/douche. Liefst GEEN animatie, drukke zwembaden, glampingsites, Hollandse kroketavonden en strakgemaaide velden vol 'gezellige buurtjes';quote:Op dinsdag 22 april 2025 21:24 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
In Italië en Frankrijk zijn ze wel beter in leuke campings dan hier, met de motor op de camping in riano (picos) gestaan, stelt qua camping weinig voor maar wel mooiste uitzicht vanuit de tent ooit.
Veel glamping en campervelden hier. Die lunada is wel mooi in het bos.quote:Op dinsdag 22 april 2025 21:29 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Oh maar qua camping zijn we niet zo veeleisend. Of ik zeg het verkeerd; ik wil graag een beetje leuk uitzicht of anders in elk geval een wat beschutter 'eigen' plekje, graag wat groen tegen de hitte, en ergens op het terrein een beetje schoon toilet/douche. Liefst GEEN animatie, drukke zwembaden, glampingsites, Hollandse kroketavonden en strakgemaaide velden vol 'gezellige buurtjes';
Dit zou ik afraden @Barreltje, als je dan toch voor een machine gaat. In één zo'n machine kunnen maar een vrij beperkt aantal voedingen (hier 4, want altijd 1 vakje open), dus als je meer dan 1x per dag wil voeren als je weg bent kun je maar heel kort ermee overbruggen. Ik heb een tijdje zoiets gehad voor elke kat en dat was echt niet handig of flexibel genoeg toen. Daarnaast waren ze toen niet goed tegelijkertijd af te stellen (werkt op batterijen, maar de één ging blijkbaar de interne klok net wat sneller van san de ander), maar dat speelt voor jou dan minder.quote:Op dinsdag 22 april 2025 20:32 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Dan zou dit kunnen?
Check it out: #zooplus https://zooplus.page.link/ZQ39
Ik las dat hij weer in meerdere bioscopen gaat draaien. Ik vond het wel een interessante film.quote:Op dinsdag 22 april 2025 22:40 schreef Kaatje1 het volgende:
Da’s inderdaad ook een mooie. Van die ene heb ik ooit een voorloper gehad en die werkte prima (kon helaas niet tegen vallen uit een kast).
Vanavond naar de film Conclave gekeken, best onderhoudend, wat een gekonkel (de schrijver heeft met een oud deelnemer gesproken) en een prima einde
Ik heb met plezier gekeken, gewoon lekker op de bank. En ik weet niet wat een bioscoopkaartje kost, maar dit was 5 euroquote:Op dinsdag 22 april 2025 23:21 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik las dat hij weer in meerdere bioscopen gaat draaien. Ik vond het wel een interessante film.
Alweer?quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:21 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik las dat hij weer in meerdere bioscopen gaat draaien. Ik vond het wel een interessante film.
Oh wowquote:Op woensdag 23 april 2025 00:03 schreef Curiosity het volgende:
Net thuis na een avond Ahoy Rotterdam.
The war of the worlds van Jeff Wayne.
Wij hadden tot deze maand altijd een abbonement dus geen idee hoe duur losse kaartjes zijn, maar zeker wel duurder dan 5 euroquote:Op dinsdag 22 april 2025 23:27 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik heb met plezier gekeken, gewoon lekker op de bank. En ik weet niet wat een bioscoopkaartje kost, maar dit was 5 euro
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wordt het eigenlijk een beetje leuk weer zaterdag of wordt het werken in de regen?quote:Op woensdag 23 april 2025 07:04 schreef Lonaa het volgende:
Hallo.
Gisteren vrij drukke dag met veel losse flodders. Vandaag nog een paar en dan begint morgen een week sprinten. 4 dagen werken voor Koningsdag (opbouw stad, opbouw park, draaidag+breek park en breek stad) met 1 dag vrij en dan 2 dagen voor een sportevenement.
En zoals je zou verwachten heb ik sinds gisterenavond keelpijn en overal snot. Want zo werkt het geloof ik tegenwoordig.
Of volgende week woensdag, met een oude reisgids in de handen.quote:Op woensdag 23 april 2025 11:32 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Wordt het eigenlijk een beetje leuk weer zaterdag of wordt het werken in de regen?
Tevens, hoeveel mensen zouden er zondag op zoek gaan naar activiteiten ?
Zaterdag wordt het geloof ik 20-ish graden met zon en wat wolkjes. Dus perfect.quote:Op woensdag 23 april 2025 11:32 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Wordt het eigenlijk een beetje leuk weer zaterdag of wordt het werken in de regen?
Tevens, hoeveel mensen zouden er zondag op zoek gaan naar activiteiten ?
Welkom in Europaquote:Op woensdag 23 april 2025 14:32 schreef Cat-astrophe het volgende:
vanaf Madeira
Eindelijk weer online via de bundel, want de scheepswifi werkte voor mij niet echt. Fok was onder meer gewoon niet te laden en al mijn WF partijtjes zijn verlopen...
Overtocht achter de rug (met een certificaat van Neptunus om het te bewijzen) en vandaag de eerste landdag na zes dagen zee.
De zeebenen deden het best aardig, maar om van zee naar land en dan ook nog meteen een bus in te gaan bleek erg ingewikkeld voor mijn lijf![]()
Gelukkig maar een halve dagtocht. Vriendin is nu de stad in en ik reguleer mezelf op inmiddels vertrouwde bootgrond. Tablet nemen bovenop de pleister én vers gewokte noedels met garnalen en heilbot helpen.
Over vier dagen zijn we weer thuis![]()
Zeker!quote:Op woensdag 23 april 2025 14:55 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Welkom in EuropaJullie hebben wel enorm genoten tot nu toe zo te zien.
Kan ik het ergens volgen? SM of zo?quote:Op woensdag 23 april 2025 15:13 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Zeker!
Net erg gaaf: een van de zusterschepen lag hier ook voor anker. En voer nu uit. Alles toeterde naar elkaar, iedereen zwaaide naar iedereen en de schepen passeerden elkaar op zo'n 50 meter afstand
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |