Han Bouwmeester ligt uitsluitend de preferente informatie toe vanuit Nederland point of view. En dat moet ook, dat is zijn werk.quote:Op dinsdag 15 april 2025 11:35 schreef luxerobots het volgende:
[..]
https://www.nu.nl/315958/(...)stuurbaar-maken.html
Volgens Han Bouwmeester wil Rusland angst en slachtoffers onder de burgers veroorzaken om Oekrane te breken.
Maar goed, blijf jij maar in 'foutjes' van de lompe boeren geloven.
Jij hebt natuurlijk veel meer militaire ervaring, betere bronnen en een beter internationaal perspectief.quote:Op dinsdag 15 april 2025 11:42 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Han Bouwmeester ligt uitsluitend de preferentie informatie toe vanuit Nederland point of view. En dat moet ook, dat is zijn werk.
Maar ongeacht of het dus een militaire ceremonie was blijft het een illegitiem doel. Je kunt niet zomaar iets onder vuur nemen en de burgerslachtoffers op de koop toe nemen.quote:Op dinsdag 15 april 2025 11:36 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Stoor me vooral aan de berichtgeving hier in de media vooraf en de manier waarop Zelensky het verkocht heeft. Hij moest toch ook wel weten dat er iets georganiseerd was.
Dat laatste zeker.quote:Op dinsdag 15 april 2025 11:43 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Jij hebt natuurlijk veel meer militaire ervaring, betere bronnen en een beter internationaal perspectief.
Het is wel Rusland h. Wij als Westen denken dat misschien, maar landen zoals Rusland of Isral hebben daar echt schijt aan. Hoe dan ook, er werd eerst gedaan alsof het puur en alleen een aanval op burgers was, maar dat is dus niet waar gebleken, en de NOS en Zelensky zelf hebben dat wel zo bericht.quote:Op dinsdag 15 april 2025 11:45 schreef LXIV het volgende:
[..]
Maar ongeacht of het dus een militaire ceremonie was blijft het een illegitiem doel. Je kunt niet zomaar iets onder vuur nemen en de burgerslachtoffers op de koop toe nemen.
Dat is weer anders dan wanneer je bijvoorbeeld vanuit een ziekenhuis bevuurd wordt. Dan ligt die verantwoordelijkheid eerder bij de partij die daar een opstelling inneemt. Maar dit was enkel een ceremonie,er was ook de keuze om het gewoon op zijn beloop te laten en dan had Rusland geen nadeel ondervonden.
Ja, die norm ligt daar heel anders. Nu zaten wij in het Westen met onze oorlogen ook in een luxe positie, met een volkomen materieel overwicht en waren het ‘wars of choice’, dwz we konden ieder moment uitstappen zonder enige gevolgen. Het was meer hobbyisme, niet existentieelquote:Op dinsdag 15 april 2025 11:54 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Het is wel Rusland h. Wij als Westen denken dat misschien, maar landen zoals Rusland of Isral hebben daar echt schijt aan. Hoe dan ook, er werd eerst gedaan alsof het puur en alleen een aanval op burgers was, maar dat is dus niet waar gebleken, en de NOS en Zelensky zelf hebben dat wel zo bericht.
Het is logisch dat iedereen zijn propaganda doel eruit probeert te halen. Dat is trouwens niet alleen zelensky, maar de EU leiders doen dat net zo goed.quote:Dus nee, het was geen burgerdoel an sich, maar een illegitiem militair doel wat tot veel burgerslachtoffers heeft geleidt. En Zelensky had dat gewoon moeten weten en zeggen. En dan hadden wij dat ook gewoon kunnen weten, want je ziet wat er van komt met de berichtgeving van gister.
Het is altijd een glijdende schaal. Zie dresden.quote:Op dinsdag 15 april 2025 12:01 schreef LXIV het volgende:
Ik vind dat meer begrijpelijk en minder irritant en hypocriet dan mensen die hier krokodillentranen huilen en gelijktijdig pleiten voor soortgelijke aanvallen in Rusland. Dan ben je wel helemaal van het pad.
Toch is het wijsheid om het juist niet te doen. Want het biedt geen militair voordeel en verhard de tegenstander alleen maar. Ook die bombardementen op Dresden hadden achteraf veel beter op militaire doelen geconcentreerd kunnen worden. Dat had de oorlog verkort en mensenlevens gespaard.quote:Op dinsdag 15 april 2025 12:06 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het is altijd een glijdende schaal. Zie dresden.
En nu het volume uit rus gewoon toeneemt, zou ik het prima begrijpen als oekraine hetzelfde trucje flikt.
Geen zorg, oekraine gaat dat niet doenquote:Op dinsdag 15 april 2025 12:11 schreef LXIV het volgende:
Toch is het wijsheid om het juist niet te doen.
Ja, het is logisch, maar ik vind het echt zeer storend, omdat je dan precies juist dat laatste krijgt. Wat dat betreft zijn EU leiders wel veel gesofisticeerder in hun propaganda. Maar eh, goed dat de Gouverneur van Soemy wel gewoon gezegd heeft hoe het gegaan is.quote:Op dinsdag 15 april 2025 12:01 schreef LXIV het volgende:
Het is logisch dat iedereen zijn propaganda doel eruit probeert te halen. Dat is trouwens niet alleen zelensky, maar de EU leiders doen dat net zo goed.
Ik vind dat meer begrijpelijk en minder irritant en hypocriet dan mensen die hier krokodillentranen huilen en gelijktijdig pleiten voor soortgelijke aanvallen in Rusland. Dan ben je wel helemaal van het pad.
Ja, en dat betrof een dependance van een of ander ministerie.quote:Op dinsdag 15 april 2025 08:11 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er waren pas toch ook aanvallen met drones op appartement complexen in Moskou?
Thales doet het echt goed. Las gisteren nog een stuk over ze. Probleem is dat ze niet genoeg mensen kunnen vinden voor de productie.quote:Op dinsdag 15 april 2025 12:14 schreef ExTec het volgende:
Klinkt in ieder geval goed. Nu die productie opschroeven.
[ x ]
Is dat een in Nederland ontwikkelde radar?quote:Op dinsdag 15 april 2025 12:14 schreef ExTec het volgende:
Klinkt in ieder geval goed. Nu die productie opschroeven.
[ x ]
Nee, zijn allemaal ongelukjes die geen onderdeel uitmaken van de doctrine zeker?quote:Op dinsdag 15 april 2025 11:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat het russische leger oorlogsmisdaden heeft gepleegd is welhaast zeker. Maar ik ga niet nu al mee in het frame dat Rusland dit doet om Oekrane te breken. De tijd moet het leren. Als het zo is, dan is het zo. Ik word er niks beter of slechter van.
Maar ik weet hoe die media spelletje werkt. En ik kan mij nog herinneren hoe iedereen liep te schreeuwen dat Poetin NS2 had opgeblazen. Kalmte aub.
Wat?quote:Op dinsdag 15 april 2025 09:53 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Al die in elkaar geschoten flats zijn toch van het type (of gelieerd aan) BM-21 "Grad" launchers die van die raketten schieten die je niet precies kan laten landen?
Je ziet altijd wel opvallend veel van die "ongelukjes" als Rusland ergens oorlog aan het voeren is. Zie bijvoorbeeld Syri en Tsjetsjeni.quote:Op dinsdag 15 april 2025 12:56 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Nee, zijn allemaal ongelukjes die geen onderdeel uitmaken van de doctrine zeker?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |