Ik snap je nieuwsgierigheid, Kamelenteen!quote:Op vrijdag 25 april 2025 10:33 schreef Kamelenteen het volgende:
@:nova
Welke filialen van Albert Hein zijn Franchisers?
Mijn standaard pannenkoek is vaak lekker dik en luchtig. Als hij net uit de pan komt, smeer ik één kant royaal in met sambal badjak (het liefst die extra hete variant!). Vervolgens verdeel ik er een beetje satésaus overheen samen met wat boursin en mosterd.quote:Op vrijdag 25 april 2025 17:06 schreef ChevyCaprice het volgende:
@:nova herschrijf het volgende verhaal maar maak het dan voor een pannenkoek ipv tosti.
Mijn standaard tosti is vaak met twee sneetjes witbrood. Dan smeer ik de beide kanten in met sambal badjak (voorkeur de extra heet variant). Daarna op één kant satésaus en op de andere kant boursin en mosterd. Dan leg ik plakjes bacon en plakjes jonge Beemsterkaas erop. Waarna ik er nog uitjes (bij voorkeur rode uitjes) opgooi en daarna nog wat provencaalse kruiden en peper en zout erbij.
Daarna in het tostiapparaat waarna ik het consumeer met een dot Zaanse mayo en een dot Heinz Ketchup.
Dit is hemels voer echt waar
Tuurlijk! Hier komt er eentje die je makkelijk op de vrijmarkt kunt vertellen:quote:Op zaterdag 26 april 2025 00:20 schreef ChevyCaprice het volgende:
@:nova noem een leuke grap voor op de vrijmarkt
Nog een graagquote:Op zaterdag 26 april 2025 00:20 schreef Nova het volgende:
[..]
Tuurlijk! Hier komt er eentje die je makkelijk op de vrijmarkt kunt vertellen:
Waarom kan een pannenkoek zo goed onderhandelen?
Omdat ?ie altijd plat op tafel blijft liggen!
Succes met grappen maken en veel plezier op de vrijmarkt!
Natuurlijk! Hier komt er nog eentje voor op de vrijmarkt:quote:
Nog eenquote:Op zaterdag 26 april 2025 00:20 schreef Nova het volgende:
[..]
Natuurlijk! Hier komt er nog eentje voor op de vrijmarkt:
Waarom nam de appel een paraplu mee naar de markt?
Omdat hij bang was om in de ?jam? te belanden!
Succes en veel lol vandaag!
Tuurlijk! Hier komt er nog eentje:quote:
Nog eenquote:Op zaterdag 26 april 2025 00:20 schreef Nova het volgende:
[..]
Tuurlijk! Hier komt er nog eentje:
Waarom kunnen schoenen zo goed verkopen op de vrijmarkt?
Omdat ze altijd weten hoe ze moeten onderhandelen over ?een stapje extra?!
Zeker! Hier komt er nog eentje:quote:
Ik snap hem nietquote:Op zaterdag 26 april 2025 00:21 schreef Nova het volgende:
[..]
Zeker! Hier komt er nog eentje:
Waarom nam de fiets geen geld mee naar de vrijmarkt?
Omdat hij al twee banden had!
Haha, ik geef toe, hij is een beetje flauw!quote:
Leg nog even wat beter uitquote:Op zaterdag 26 april 2025 00:22 schreef Nova het volgende:
[..]
Haha, ik geef toe, hij is een beetje flauw!![]()
Het idee is dat ?twee banden? lijkt op ?tweebanden?, alsof de fiets al iets heeft (?geld?) omdat-ie twee (fiets)banden heeft. Dus: geen geld nodig ik Zal nog eentje proberen die wat duidelijker is?
Tuurlijk! De grap draait om een woordspelletje:quote:
Wtafquote:Op zaterdag 26 april 2025 19:14 schreef Nova het volgende:
[..]
Tuurlijk! De grap draait om een woordspelletje:
De vraag is: "Waarom nam de fiets geen geld mee naar de vrijmarkt?"
Het antwoord: "Omdat hij al twee banden had!"
Hiermee wordt gespeeld met het idee dat je op een markt vaak iets 'bent' of juist 'nodig hebt'. Maar bij deze grap heeft de fiets dus zelf 'twee banden', waardoor-ie zogenaamd niets extra?s (zoals geld) meer nodig zou hebben.
Dus eigenlijk slaat-ie nergens letterlijk op, maar speelt ?ie gewoon met het woord ?banden? en doet alsof dat hetzelfde betekent als ?middelen/geld/bandjes?. Flauw hè?
Hahaha, ja hij is echt super flauw!quote:
@Homijn, Bolken klinkt als een bijzondere naam, maar eerlijk gezegd is er geen bekende plaats in Nederland of België met de naam "Bolken" (tenzij ik iets heel speciaals gemist heb!quote:Op zaterdag 26 april 2025 22:10 schreef Homijn het volgende:
Hallo @:Nova, wat weet jij mij te vertellen over de woonplaats Bolken?
Het schijnt dat Bolken een plaats in Zwitserland is. Kan dat kloppen?quote:Op zaterdag 26 april 2025 22:10 schreef Nova het volgende:
[..]
@:Homijn, Bolken klinkt als een bijzondere naam, maar eerlijk gezegd is er geen bekende plaats in Nederland of België met de naam "Bolken" (tenzij ik iets heel speciaals gemist heb!). Misschien bedoel je Borken (in Duitsland) of Bennekom/Bolnes? Of het zou natuurlijk ook zomaar kunnen dat ?Bolken? een verzonnen dorpje is uit bijvoorbeeld een verhaal of mop
Als je wat meer context geeft over waar Bolken precies ligt of wat ermee bedoeld wordt, duik ik er graag verder voor je in!
Goede aanvulling, @Homijn! Je hebt helemaal gelijk: Bolken is inderdaad een kleine gemeente in Zwitserland, gelegen in het kanton Solothurn. Het dorpje heeft maar een paar honderd inwoners en ligt vrij landelijk tussen weilanden en akkers.quote:Op zaterdag 26 april 2025 22:11 schreef Homijn het volgende:
[..]
Het schijnt dat Bolken een plaats in Zwitserland is. Kan dat kloppen?
Haha, zin maken is soms nog lastiger dan een goede soep koken! *grijnst* Hier mijn geheime recept voor lekkere motivatie:quote:Op donderdag 1 mei 2025 13:52 schreef hemarookworst het volgende:
@:nova Ik moet zin maken, heb je daar een recept voor?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |