Niet echt. Over die verdampte winsten zijn ook belasting, transactie- en beheerskosten betaald.quote:Op maandag 7 april 2025 07:54 schreef Tjoent het volgende:
Even opgezocht, de AEX stond tijdens het begin van de corona crisis in NL (heb 20 maart 2020 ingevoerd) op 432.
We kunnen dus nog bijna halveren
we staan voorbeurs al bijna -5% dus veel beter lijkt het niet te wordenquote:Op maandag 7 april 2025 08:24 schreef nostra het volgende:
Ik verwacht niet zo'n zwarte dag als donderdag en vrijdag, maar we zullen zien. Woensdag komt de EU met hun pakket aan tegenmaatregelen toch? En vandaag vooroverleg, dus zal er wel wat naar buiten sijpelen.
Gelukkig zijn we als Nederland niet zo kwetsbaar voor haperende wereldhandel.quote:Op maandag 7 april 2025 08:24 schreef nostra het volgende:
Ik verwacht niet zo'n zwarte dag als donderdag en vrijdag, maar we zullen zien. Woensdag komt de EU met hun pakket aan tegenmaatregelen toch? En vandaag vooroverleg, dus zal er wel wat naar buiten sijpelen.
Dit.quote:Op maandag 7 april 2025 08:28 schreef nostra het volgende:
Of hij krabbelt wat terug met quid-pro-quo's in plaats van deze generieke bom. Als zelfs Ackman zich tegen hem keert, verliest-ie is wel heel rap zijn vriendjes en echokamer.
dit doet me ergens aan denkenquote:Op maandag 7 april 2025 08:49 schreef phpmystyle het volgende:
er zonder gezichtsverlies uit te kunnen komen.
Ik denk dat de parallel die jij trekt juist is.quote:
Misschien heeft Poetin nog wel een goede deal voor hem zodat hij de rest van zijn leven in een Datsja door kan brengenquote:Op maandag 7 april 2025 08:52 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik denk dat de parallel die jij trekt juist is.
Je kan het iemand ook heel moeilijk maken, vastketenen, publicitair klem zetten en dan gaan kijken of iemand breekt (opgeeft) of zijn onzalige ingeslagen weg koste wat het kost handhaaft omdat je geen mogelijkheden hebt om publiekelijk van richting te veranderen.
Geef hem een exit
Ach, bijna elk 'groot' land in de wereld is afhankelijk van andere landen toch? China, Rusland, Frankrijk.. allemaal zitten ze nu in de stress.quote:Op maandag 7 april 2025 08:28 schreef Perrin het volgende:
[..]
Gelukkig zijn we als Nederland niet zo kwetsbaar voor haperende wereldhandel.
Verstokte globalist gespot.quote:Op maandag 7 april 2025 09:01 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ach, bijna elk 'groot' land in de wereld is afhankelijk van andere landen toch? China, Rusland, Frankrijk.. allemaal zitten ze nu in de stress.
Hé, ik heb een idee. Als we nou eens alle tarieven bij elkaar weglaten
Is gewoon een controlled demolition, zijn ze goed in daar in Amerika. Om ruimte te maken voor de CBDC's hè.quote:Op maandag 7 april 2025 09:15 schreef Perrin het volgende:
Bovendien hadden de centrale bank en de overheid toen de financiële speelruimte om de crisis te absorberen.
[ x ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |