Ze doet vanaf het begin staan al waarvoor mensen PVV gestemd hebben en nu staat ze in de zure regen.quote:Op zondag 30 maart 2025 13:40 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
[..]
Nou doe dat dan, dan is het toch opgelost. Waarom zou je überhaupt eerst naar Faber gaan dan? Moeilijk gedoe.
Belangrijker nog: Nederland tegen Faber beschermen.quote:Op zondag 30 maart 2025 13:30 schreef recursief het volgende:
Iemand zou Faber tegen zichzelf in bescherming moeten nemen.
Ik kan ook bijna niet geloven dat dit geen getroll isquote:Op zondag 30 maart 2025 21:47 schreef recursief het volgende:
Ik begin bijna te denken dat al het handelen van Faber een opzetje is, al dan niet ingefluisterd door Wilders om er voor te zorgen dat als het kabinet klapt, dat op het enige voor de PVV relevante thema migratie is.
Zij krijgt een papier op haar bureau waarmee mensen worden voorgedragen voor een lintje en of ze wel even wil tekenen. Dat betekent dat ze die voordracht steunt.quote:Op zondag 30 maart 2025 19:58 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Jij draait de boel om, het lintje is een decoratie van een prive persoon en geen werkgever werknemer relatie. Dat maakt Faber er van door het nu politiek te trekken maar dat is de voordracht en benoemingen helemaal niet.
En Faber mag het tekenen weigeren. Prima, maar daar mag men dan ook wat van vinden.
dat zal het doel niet helpenquote:Op zondag 30 maart 2025 21:17 schreef Nexum het volgende:
Walgelijk mens. Hoop dat ze snel oprot uit de politiek.
Zo'n lintje is een eerbetoon, niets meer. Er zit geen geldbedrag aan vast en het geeft je ook geen voorrechten. Wat dat betreft is het wel een beetje triest dat daar zoveel ophef over is.quote:Op zondag 30 maart 2025 22:18 schreef Zorro het volgende:
Druktemakerij.
Kan iemand me vertellen wat je ermee opschiet om zo'n lintje te hebben?
Geen ene reet lijkt me.
Daar gaat de ophef dan ook niet over. Faber realiseert zich niet dat een deel van haar werkzaamheden inhoudt dat ze de staat formeel vertegenwoordigt op bepaalde beleidsgebieden, in dit geval door een krabbeltje te zetten onder een futiliteit als een aanvraag voor een vrijwilligerslintje, maar ze lijkt haar persoonlijke opvattingen belangrijker te vinden dan dat deel van het ambt. Dat soort lui zijn altijd hartstikke leuk achter de bar of het toilettafeltje in je lokale stamkroeg, maar je moet ze verre van bestuurlijke functies houden.quote:Op zondag 30 maart 2025 22:35 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Zo'n lintje is een eerbetoon, niets meer. Er zit geen geldbedrag aan vast en het geeft je ook geen voorrechten. Wat dat betreft is het wel een beetje triest dat daar zoveel ophef over is.
Er zijn echt wel mensen die veel meer capabel zijn om migratie naar Nederland te verminderen dan Faber. De manier waarop zij het tot nu toe aanpakt is vol valsheid. Nul empathie en daarnaast is ze ook niet erg rationeel.quote:Op zondag 30 maart 2025 22:21 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
dat zal het doel niet helpen
sterker dan komen er nog veeeel meer migranten uit Africa hierheen om hier te werken
er komen er al heel erg veel door , het overkomen als vrienden en vriendinnen en dat zal niet minderen
gezinshereniging heet dat
Heb jij een beperking dat je vrijwilligers die taallessen geven vergelijkt met falende politici?quote:Op zondag 30 maart 2025 19:50 schreef Tengano het volgende:
En volkomen terecht natuurlijk. De mensen die de toeslagenaffaire hebben veroorzaakt hebben immers ook geen lintje gekregen.
in ieder geval geen strafquote:Op zondag 30 maart 2025 19:50 schreef Tengano het volgende:
En volkomen terecht natuurlijk. De mensen die de toeslagenaffaire hebben veroorzaakt hebben immers ook geen lintje gekregen.
Strookt niet echt met:quote:Op zondag 30 maart 2025 22:15 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Zij krijgt een papier op haar bureau waarmee mensen worden voorgedragen voor een lintje en of ze wel even wil tekenen. Dat betekent dat ze die voordracht steunt.
Ik weet niet wie waarvoor voorgedragen wordt, dus ik heb eigenlijk niet zoveel van die beslissing van haar te vinden.
Dus dit was een random post, ok.quote:Op zondag 30 maart 2025 14:05 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik kan me er wel wat bij voorstellen. Lintjes zijn sowieso onderdeel van het felicitatiecircuit van gelijkgeschakelden en de koning en die bankster van hem willen er graag onderdanen bij terwijl ze hun vermogen naar het buitenland verplaatsen, en dan moet het voetvolk van de omvolking ook nog eens gedecoreerd worden voor gemeentes en inwoners bedonderen met die centra?
Troost je. Dat ben je al.quote:Op zondag 30 maart 2025 20:12 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Ik vind het zelf belangrijker dat ik dan niet zo ontzettend unlikeable ben door mijn innerlijk.
Schaf naast lintjes beloningen voor 5 jaar bij een bedrijf zijn maar af. Gouden handdrukken idem en alle prijzen in het algemeen. Ajax mag ook gewoon blij zijn eerste te staan na het seizoen. Geen extra beloningen nodig.quote:Op zondag 30 maart 2025 22:18 schreef Zorro het volgende:
Druktemakerij.
Kan iemand me vertellen wat je ermee opschiet om zo'n lintje te hebben?
Geen ene reet lijkt me.
Precies! Genoeg die er geen waarde aan hechten, maar wel staan te juichen als ze iets krijgen.quote:Op zondag 30 maart 2025 23:50 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Schaf beloningen voor 5 jaar bij een bedrijf zijn maar af. Gouden handdrukken idem en alle prijzen in het algemeen. Ajax mag ook gewoon blij zijn eerste te staan na het seizoen. Geen extra beloningen nodig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |