SPOILER: Frequently Asked QuestionsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kan ik Radio 49 beluisteren?
Dit kan (tijdelijk) via de webpagina van Radio49 bij Listen2MyRadio.![]()
Klik hier voor onze Facebookpagina waar vooraf aangemelde radioshows vermeld worden.
Vind je Radio 49 leuk?
Je kunt ons steunen door middel van een éénmalige of maandelijkse donatie. Radio 49 is namelijk niet kostenloos.
Voor meer informatie kun je via DM of PM contact opnemen met livelink.![]()
DISCLAIMER
Radio 49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's.
Nee hoor, gezellig dat je er bent. Ik ben niet zo'n Whitney-hater.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 19:52 schreef Melting het volgende:
Ik hoor dat ik op het verkeerde moment intune.
Toch heeft ze wel de nodige leuke nummers gemaakt. Ik heb vorige week "Love Will Save The Day" nog gedraaidquote:
Het kan alleen nog maar beter worden, moet je maar denkenquote:Op zaterdag 29 maart 2025 19:52 schreef Melting het volgende:
Ik hoor dat ik op het verkeerde moment intune.
Ik haat het niet, maar het is niet mijn muziek.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 19:53 schreef livelink het volgende:
[..]
Nee hoor, gezellig dat je er bent. Ik ben niet zo'n Whitney-hater.
Ik hoor het nog steeds niet.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 19:56 schreef DJ11 het volgende:
Je hoort het niet gelijk, maar het is 'm toch echt:Paul McCartney - Nothing For Free (DJ Chris Holmes remix)
Netjes vooraf toestemming vragen.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 20:00 schreef DJ11 het volgende:
Nog maar een liedje in de remix er achteraan:Todd Terje & The Olsens - Baby Do You Wanna Bump (Daniel Maloso radio edit)
Uiteraard zijn verzoekjes /.suggesties welkom via DM. Onderweg zijn ook nog een paar nieuwe nummers, waaronder mijn favoriete nummer van de week.
Je bent naar Aruba verhuisd?quote:Op zaterdag 29 maart 2025 20:04 schreef Melting het volgende:
Verdorie.... ondanks dat het toch 20 graden is, heb ik het gewoon koud.
Heb je de verwarming aan dan? Bij mij in huis is het geen 20 graden hoor. En ik zit met een warm vest aan.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 20:04 schreef Melting het volgende:
Verdorie.... ondanks dat het toch 20 graden is, heb ik het gewoon koud.
Nee, niet eens aan. Heb ook een vest aan gedaan, maar nog steeds koud.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 20:05 schreef livelink het volgende:
[..]
Heb je de verwarming aan dan? Bij mij in huis is het geen 20 graden hoor. En ik zit met een warm vest aan.
Jij staat buiten?quote:Op zaterdag 29 maart 2025 20:05 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Je bent naar Aruba verhuisd?Hier is het maar 7 graden...
Ai, niet ziek worden hoor. Ik ben vanmiddag in een lekker warm bad geweest, maar ik ben dan ook wel ziekig.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 20:06 schreef Melting het volgende:
[..]
Nee, niet eens aan. Heb ook een vest aan gedaan, maar nog steeds koud.
Ik ga mijn best doen. Kan het ook niet gebruiken.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 20:07 schreef livelink het volgende:
[..]
Ai, niet ziek worden hoor. Ik ben vanmiddag in een lekker warm bad geweest, maar ik ben dan ook wel ziekig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |