Freddy Fishquote:Op zaterdag 29 maart 2025 12:02 schreef mschol het volgende:
[..]
dat is ook niet helemaal waar maar het ligt erg aan de games
De freddy fish achtige games zijn gewoon meuk, veel games na 2003 ofzo zijn meuk of met serienummer (en die is dan vaak ergens al geactiveerd en dan heb je er niks meer aan)
ik zoek vaak games van voor 2000, maar die zijn echt zeldzaam
al 2?quote:Op zaterdag 29 maart 2025 12:03 schreef ieniminimuis het volgende:
Hallo
Lekker al 2 genoten van de zon, de bloemen en de bijtjes.
Tijd om wat te gaan doen vandaag
oh ik kan wel voor je kijken als je dat wil, dan houd ik ze apart, volgens mij hebben wij die welquote:Op zaterdag 29 maart 2025 12:02 schreef mschol het volgende:
[..]
dat is ook niet helemaal waar maar het ligt erg aan de games
De freddy fish achtige games zijn gewoon meuk, veel games na 2003 ofzo zijn meuk of met serienummer (en die is dan vaak ergens al geactiveerd en dan heb je er niks meer aan)
ik zoek vaak games van voor 2000, maar die zijn echt zeldzaam
nee joh, ik zoek ook niet alles, was vooral gewoon benieuwd of het voorbij kwam bij jouw werkquote:Op zaterdag 29 maart 2025 12:04 schreef Karzai het volgende:
[..]
oh ik kan wel voor je kijken als je dat wil, dan houd ik ze apart, volgens mij hebben wij die wel
Veel plezierquote:Op zaterdag 29 maart 2025 11:58 schreef Karzai het volgende:
Ik ben nu weer grand turismo 6 aan het spelen
[ afbeelding ]
Was die vorige nauwelijks te zien?quote:Op zaterdag 29 maart 2025 12:05 schreef Nattekat het volgende:
Nou, lijkt erop dat het hier klaar is met de wolken.
Blij dat ik hem gezien heb, was toch mooier dan de vorige
De vorige was maar een heel klein hapje.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 12:09 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Was die vorige nauwelijks te zien?
TTs kun je wel aan ballie overlaten iddquote:
quote:Op zaterdag 29 maart 2025 12:17 schreef CherryLips het volgende:
Ik probeerde door een cd heen te kijken maar toen zag ik helemaal niks.
daar wordt je jaloers vanquote:Op zaterdag 29 maart 2025 12:27 schreef Nattekat het volgende:
Ik zie het gewoon op de vloer van m'n woonkamer
Door de kleine gaatjes van jaloezie.
heftigquote:Op zaterdag 29 maart 2025 10:53 schreef bitterbal het volgende:
@:recce andere bron zegt dit
Nog 50 vermisten na ingestort gebouw in Bangkok
De Thaise autoriteiten zeggen dat er nog 50 mensen vermist worden na de instorting van een flatgebouw in aanbouw van 30 verdiepingen, gisteren in Bangkok.
"We hebben altijd hoop. We werken nog steeds dag en nacht om ervoor te zorgen dat iedereen veilig is," zei vicepremier Charnweerakul tegen verslaggevers ter plekke. Daarbij zei hij dat er hulp is aangekomen vanuit het buitenland. "We hebben voldoende mankracht en voldoende middelen, maar als ons meer hulp wordt aangeboden, vooral technologische hulp, dan zullen we die natuurlijk graag accepteren."
Charnweerakul zei verder dat nog onderzocht wordt waarom het gebouw instortte.
[ afbeelding ]
Dat zou wel een wonder zijn.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 10:50 schreef bitterbal het volgende:
@:recce laatste update is dat nog 30 mensen onder het puin zitten waarvan er 15 nog een teken van leven geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |