nee, mijn slaapritme is wat van slag, vast vanwege zomertijd morgenquote:Op zaterdag 29 maart 2025 01:36 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja geen idee eigenlijkGing even het raam open doen omdat ik het warm had, en toen was ik wakker. Is deze tijd voor jou wel normaal?
de klok gaat een uur terug toch?quote:Op zaterdag 29 maart 2025 01:45 schreef mschol het volgende:
[..]
nee, mijn slaapritme is wat van slag, vast vanwege zomertijd morgen
Heftig hoor, zag het gisteren op tv zo dan wat een drama weer voor velenquote:Op zaterdag 29 maart 2025 01:36 schreef bitterbal het volgende:
vanwege de aardbeving doen ze hier nu een operatie op straat
[ afbeelding ]
Die ene gast daar achter met dat drankje in zijn hand
VOORjaar dus naar voren zo onthou ik het alltijdquote:
Morguh mscholquote:
Morguh Karzai, zal mij benieuwen of het donkerder gaat wordenquote:Op zaterdag 29 maart 2025 06:53 schreef Karzai het volgende:
We krijgen een bijzonder natuur verschijnsel vandaag, gedeeltelijke zons verduistering vanaf 11.15 uur
Ja vermoedelijk zijn er veel slachtoffers gevallen in myanmar. Maar er zijn nog niet echt cijfers bekend geloof ik ikquote:Op zaterdag 29 maart 2025 05:18 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Heftig hoor, zag het gisteren op tv zo dan wat een drama weer voor velen
Die is slimquote:Op zaterdag 29 maart 2025 06:42 schreef Dotteke het volgende:
[..]
VOORjaar dus naar voren zo onthou ik het alltijd
Ja las al iets over een paar honderd, maar ingestorte gebouwen kan je nog meer verwachten ben ik bangquote:Op zaterdag 29 maart 2025 06:54 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja vermoedelijk zijn er veel slachtoffers gevallen in myanmar. Maar er zijn nog niet echt cijfers bekend geloof ik ik
Heel soms ben ik datquote:
in bangkok bij die toren in aanbouw die is ingestort zijn er nog 79 medewerkers vermist.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 06:56 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja las al iets over een paar honderd, maar ingestorte gebouwen kan je nog meer verwachten ben ik bang
Lijkt mij zo eng zoiets mee te maken
Lijkt mij zo beangstigd, stel, en dat hoop ik, ze leven nog. Dan is dat toch doodeng om zo vast te liggen en je niet te kunnen bewegen. Niemand die je hoort, geen eten en drinken en wie weet wel heel veel pijn. Wat een oerkracht moeten die mensen hebben.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 06:59 schreef bitterbal het volgende:
[..]
in bangkok bij die toren in aanbouw die is ingestort zijn er nog 79 medewerkers vermist.
mja als ze nog leven jaquote:Op zaterdag 29 maart 2025 07:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Lijkt mij zo beangstigd, stel, en dat hoop ik, ze leven nog. Dan is dat toch doodeng om zo vast te liggen en je niet te kunnen bewegen. Niemand die je hoort, geen eten en drinken en wie weet wel heel veel pijn. Wat een oerkracht moeten die mensen hebben.
quote:Op zaterdag 29 maart 2025 07:02 schreef bitterbal het volgende:
[..]
mja als ze nog leven ja![]()
nou goed misschien kunnen ze er vandaag veel redden. Hopen maar. Sneu is dat Myanmar ergste is getroffen en dat die medewerkers ook voornamelijk uit Myanmar komen.
Hmm niet goedkoop maar wel bijzonder denk ikquote:Op zaterdag 29 maart 2025 07:05 schreef Karzai het volgende:
hmm, ook een optie
Geen thuis meer op land, maar wonen op een cruiseschip
Midlife cruisers
Op maandag 30 september 2024 verliet de Villa Vie Odyssey de haven in de Noord-Ierse hoofdstad Belfast voor de start van een reis om de wereld. Het schip zal in drieënhalf jaar tijd meer dan vierhonderd havens op alle zeven continenten aandoen. En dan begint een nieuwe ronde. Een gekochte hut is in ieder geval vijftien jaar gegarandeerd, als het schip – dat al op leeftijd is – langer kan doorvaren is dat voor de kopers mooi meegenomen. Hutten die nog niet zijn verkocht worden per etappe (bijvoorbeeld ‘Zuid-Amerika’) verhuurd. In februari waren er 260 mensen aan boord, die op het schip ‘bewoners’ worden genoemd. Wie kiezen hiervoor en hoe bevalt het ze na een half jaar? En hoe verschilt het leven aan boord van dat aan land?
Een deel van de bewoners die voor dit artikel via videoverbinding, e-mail en telefoon geïnterviewd zijn, benadrukken dat ze ‘niet rijk’ zijn. Maar, zegt één van hen, de Pools-Amerikaanse Basia Kruszewska (69), „Ik ben ook niet arm.” Als gepensioneerd neurobioloog woonde zij eerst in Rochester in de staat New York. „Dat is een dure stad. Ik heb zitten rekenen en ben hier niet echt duurder uit.”
Voorafgaand aan de afvaart was een hut te koop voor ongeveer 100.000 dollar en een maandelijkse verzorgingsbijdrage van 2.500 dollar. De prijs voor de goedkoopste hut is inmiddels verhoogd, tot 129.000 dollar met een maandelijkse verzorgingsbijdrage van 2.999 dollar voor één persoon en 3.999 dollar voor twee personen in een hut.
Holly Hennessy
Beeld Brenda Alcântara
Holly Hennessy zit in het hogere segment. De gepensioneerde zorgmanager betaalde 320.000 dollar voor haar junior balcony suite. Er is naast het tweepersoonsbed ruimte voor een zitgedeelte met een bankje en twee sofa’s. Daarnaast betaalt ze een maandelijkse bijdrage van 7.000 dollar. Daarvoor wordt haar hut twee keer per week schoongemaakt, wordt twee keer de was voor haar gedaan en kan ze drie keer per dag terecht in één van de twee restaurants (één is een buffet, de ander met bediening). Bij lunch en diner zijn twee alcoholische consumpties per persoon inbegrepen, maar volgens haar is de praktijk „soms royaler”.
Dat Holly Hennessy op dit punt in haar leven deze stap zette, heeft ook een verdrietige reden. Haar zoon Brent overleed toen hij 21 was, haar man jaren later. De vrijheid die ze ervaart, is ontstaan door verlies. Positief gesteld: „Ik heb niemand die zich bemoeit met hoe ik mijn geld besteed. Ik maak niemands trustfund op.” Maar, zegt ze: „Ik heb ook geen vangnet van mensen.” Financieel heeft ze dat wel, ze verhuurt enkele vakantiewoningen in de VS. In nood zou ze daarnaar kunnen terugkeren.
Mja het lijkt mij toch behoorlijk saaiquote:Op zaterdag 29 maart 2025 07:07 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Hmm niet goedkoop maar wel bijzonder denk ik
Ja? waarom? elke keer weer op een nieuwe plek. Altijd nieuwe mensen om je heenquote:Op zaterdag 29 maart 2025 07:26 schreef Karzai het volgende:
[..]
Mja het lijkt mij toch behoorlijk saai
Nou nee het schip blijft hetzelfde.quote:Op zaterdag 29 maart 2025 07:31 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja? waarom? elke keer weer op een nieuwe plek. Altijd nieuwe mensen om je heen
ja das misschien wel een dingetjequote:Op zaterdag 29 maart 2025 07:33 schreef Karzai het volgende:
[..]
Nou nee het schip blijft hetzelfde.
En elke dag in hetzelfde restaurant zitten, daar ben ik na twee weken wel weer op uitgekeken denk ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |