Snap ik ook niet. Ze hadden vorige week plezier met elkaar, ook Jane en Sharice hadden een leuke week of ik moet me al raar vergissen. Waarom dan nu zo'n vijandige houding. Ze zouden ook met elkaar nog 2 leuke weken kunnen beleven.quote:Op woensdag 26 maart 2025 10:39 schreef zodeju het volgende:
Snap niet waarom ze niet als groep bij elkaar gaan zitten.....tenslotte weten ze dat iedereen moet kiezen.....
Ze zitten lijkt nu wel met zijn allen in het Milenagevoel waarom ik juist ik
Misschien kan ze nu vast gaanquote:Op woensdag 26 maart 2025 10:45 schreef Kodiak100 het volgende:
Jane gaat nog een paar dagen in haar grote bed slapen
BB doet graag aan voedsel verspillingquote:Op woensdag 26 maart 2025 10:48 schreef Kodiak100 het volgende:
al die blikken slob ook in de koelkast
Ik ben er pas zeker van als die schermen aan gaan.quote:Op woensdag 26 maart 2025 10:50 schreef Kodiak100 het volgende:
Sharice BB doe gewoon die schermen aan, kom.
Kunnen we die pin gaan dragen
Is de buitenwereld niet verrast
Als de situatie andersom was geweest en dat is het in het verleden vaak geweest had Sharice er geen enkele moeite mee personen van het kartel op de bank te zetten en kon ze haar blijdschap niet op als ze erop zatenquote:Op woensdag 26 maart 2025 10:42 schreef Ireth het volgende:
Sharice snapt niet waarom ze buiten zo happydepeppie zitten..
Wat moeten ze dan doen?? Een potje meejanken?
Ze hadden qua personen nu niet veel keus om uit te kiezen, het is wat het is. Wees dan pissig op de febo die deze nominatieronde nog doen op dit moment.
Ja zo'n actie is er nog niet geweest dit seizoen idd.quote:Op woensdag 26 maart 2025 10:52 schreef Kodiak100 het volgende:
Wie weet krijgen de genomineerden nog wel een aanbod om voor geld te gaan.
Alles is immers anders
Als ze doen alsof ze verbaasd waren zei ze er bijquote:Op woensdag 26 maart 2025 10:47 schreef greysbones het volgende:
Als de anderen naar binnen komen als de schermen aan gaan
dan gaat jane wat zeggen he
wat moeten ze dan doen?
buiten blijven???
Jaa en dan vrijdag een echt feestje, 24 uur door, ipv die halve exit en lam gedoequote:Op woensdag 26 maart 2025 10:51 schreef Ireth het volgende:
Als ze nou nog langer zo door zeurt zet bb de koffers in de voorraadkamer met de mededeling "je kan ook gewoon nu vertrekken?"
het spijt me geweldigquote:Op woensdag 26 maart 2025 10:53 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Als ze doen alsof ze verbaasd waren zei ze er bij
Normaal een dag later, maar sinds 2 weken is het al afwijkend.quote:Op woensdag 26 maart 2025 10:55 schreef Tascha071 het volgende:
Hoe laat is doorgaans de bekendmaking? Ik hoop dat serieus waar is dat oud bewoners ook mochten stemmen. Zou mooi zijn van bb. Beetje spanning er weer in
Als je van suiker houdtquote:Op woensdag 26 maart 2025 10:55 schreef Ireth het volgende:
Jane wil 4 pornstar martini.
Past dat in een dieet?? Ik ben geen drankkenner
Dan heeft ze vast en zeker een pauzequote:Op woensdag 26 maart 2025 10:55 schreef Ireth het volgende:
Jane wil 4 pornstar martini.
Past dat in een dieet?? Ik ben geen drankkenner
Kinderachtig. Je weet net zo goed als ik wat ik bedoel.quote:Op woensdag 26 maart 2025 10:54 schreef greysbones het volgende:
[..]
het spijt me geweldig
dat ik niet complete tekstverhandelingen heb gepost
Thanks!!quote:Op woensdag 26 maart 2025 10:56 schreef Ireth het volgende:
[..]
Normaal een dag later, maar sinds 2 weken is het al afwijkend.
neequote:Op woensdag 26 maart 2025 11:00 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Kinderachtig. Je weet net zo goed als ik wat ik bedoel.
Nee, je laat over komen alsof ze helemaal niet binnen mogen komen van Jane en dat is niet wat er gezegd werd. Jouw reactie op mijn 'aanvulling' vind ik kinderachtig. Das allesquote:Op woensdag 26 maart 2025 11:01 schreef greysbones het volgende:
[..]
nee
eerlijk gezegd niet
ik postte bijna letterlijk wat er werd gezegd
en dan nog moet het weer aangevuld worden
het is niet dat ik een compleet ander verhaal er neer heb gezet
en zo doe je het wel overkomen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |