Die heeft jolien chocolademelk gegevenquote:Op donderdag 27 maart 2025 21:30 schreef DilanoNirvana het volgende:
Kostte ff 5000 euro lief van Jolien, Mattie heeft nooit iemand wat gegeven
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣quote:Op donderdag 27 maart 2025 21:32 schreef spapaars het volgende:
Charlie zwanger.
Wisten ze het geslacht van de kat niet?
Charlie in GTST was een vrouw hahaquote:Op donderdag 27 maart 2025 21:32 schreef spapaars het volgende:
Charlie zwanger.
Wisten ze het geslacht van de kat niet?
Van zijn eigen chocolade die hij niet meer had🤔quote:Op donderdag 27 maart 2025 21:31 schreef Ireth het volgende:
[..]
Die heeft jolien chocolademelk gegeven
Ach tegenwoordig kan alles toch🤪quote:Op donderdag 27 maart 2025 21:37 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
Charlie in GTST was een vrouw haha
Geweldig ....Jordy goed gezegdquote:Op donderdag 27 maart 2025 21:45 schreef Ireth het volgende:
Jane haar werkdag loopt van 12 tot 9
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 56% gewijzigd door Dotteke op 27-03-2025 22:07:19 ]
Hij wint ook niet zal Jolien wel worden.quote:Op donderdag 27 maart 2025 21:52 schreef TheVulture het volgende:
Jordy die boos is omdat Mattie en Jane die Secret Mission met afwassen halen is toch wel in een notendop het verhaal waarom hij geen waardige BB-winnaar is in mijn ogen... verschrikkelijke egocentrische eigenheimer
Ik gun het Mattie wel. Maar Jordy heeft wel het spel gespeeld al dan niet op een soms niet zo'n aardige manier. Denk ook niet dat hij gaat winnen.quote:Op donderdag 27 maart 2025 21:52 schreef TheVulture het volgende:
Jordy die boos is omdat Mattie en Jane die Secret Mission met afwassen halen is toch wel in een notendop het verhaal waarom hij geen waardige BB-winnaar is in mijn ogen... verschrikkelijke egocentrische eigenheimer
Hij wil zn 55 kg weer terug.quote:Op donderdag 27 maart 2025 21:53 schreef KinKiJan het volgende:
Blijf het treurige bedoeling vinden dat stiekeme eetgedoe. Er nog gewoon om liegen ook, zelfs als Jolien daar aan diezelfde tafel al -terecht- zegt dat het niks uitmaakt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 27 maart 2025 22:54 schreef superniger het volgende:
Slim van Jolien. Wekenlang Mattie opgeilen zodat hij zich een keer gaat opofferen voor haar.
De 2 machtigste wapens van een vrouw:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nee helemaal eens, ze flirt zich een slag in de rondte en maakt opmerkingen over warm worden door de zon (kuch) en tussendoor jankt ze af en toe om Jeff zodat de kijkers denken dat het niet zomaar een fling was met hem maar dat ze nog steeds zielsveel van hem houdt. Me reetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
Nee staat al een paar jaar niet meer op Videoland. Wel op Dailymotion nog volgens mij. Dat spel deed me daar ook aan denken. Alleen hadden ze daar een veel grotere gameroom waardoor wel 10+ man mee kon doen ofzoquote:Op vrijdag 28 maart 2025 00:49 schreef BigBreg83 het volgende:
Dat spel met die schommels heb ik eerder gezien. Volgens mij BB Australië. Staat volgens mij nog op videoland. Maar weet niet zeker.
I.p.v het negatieve op te noemen van een persoon. Kan je beter de aandacht op het positieve van de spelers plaatsen want ergens houd je het toch stiekum bezig.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 01:42 schreef Willewa het volgende:
Wat een faillissement voor BB als de veel te vaak stiekeme, liegende, egoïstische Jordy dit programma wint. Bijna elke dag doet ie wel weer iets wat niet klopt. Of eigenlijk vaak zelfs meerdere keren per dag. Jammer dat het blijkbaar naar dat niveau is gezonken.
En Jolien vind ik ook niet veel, die is me veel te verslaafd aan aandacht.
Van deze 5 had de finale voor mij Jane, Sharice, Mattheus mogen zijn.
Ik denk dat je al heel veel kracht moet hebben om die schommel uberhaupt in beweging te krijgen. Tenminste, zo zag het er wel uit.quote:Op donderdag 27 maart 2025 20:43 schreef Ireth het volgende:
[..]
Sja, ze hadden qua touwringpuzzelding allemaal dezelfde kans om hier een ticket te winnen.
Je kan ook zeggen, jolien is het lichtste, had ook in haar voordeel kunnen werken.
Da speelt gewicht ook nog mee en had jordi dus ook meer gewicht om in beweging te krijgen en te houden. En Jolien het minste aan gewicht gok ik. Volgens mij hadden ze de eerste zwiepen met dat touw al niet juist benut en start je dus al slecht.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 09:19 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik denk dat je al heel veel kracht moet hebben om die schommel uberhaupt in beweging te krijgen. Tenminste, zo zag het er wel uit.
Mochten er nog nieuwe edities komen dan misschien die huidige toko eens platgooien en elders een nieuwe locatie zoeken en dan ook grootser. Meer richting de Australische versie.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 11:10 schreef freaky40 het volgende:
Die schommel-challenge was wel BB Australia waardig, moet ik zeggen. Dat is de eerste keer dat ik zo'n grootse opdracht in deze Nederlandse BB zie.
australische versie heeft geen streams.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 11:38 schreef Ireth het volgende:
[..]
Mochten er nog nieuwe edities komen dan misschien die huidige toko eens platgooien en elders een nieuwe locatie zoeken en dan ook grootser. Meer richting de Australische versie.
Budget ding, valt me mee dat ze dit nog er uit kunnen persen.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 11:38 schreef Ireth het volgende:
[..]
Mochten er nog nieuwe edities komen dan misschien die huidige toko eens platgooien en elders een nieuwe locatie zoeken en dan ook grootser. Meer richting de Australische versie.
Krijgen ze wel weer in de loop van dit jaar begint het weer daar.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 11:41 schreef Verida het volgende:
[..]
australische versie heeft geen streams.
en dan vind ik er niets meer aan,
Das te ver die richting inquote:Op vrijdag 28 maart 2025 11:41 schreef Verida het volgende:
[..]
australische versie heeft geen streams.
en dan vind ik er niets meer aan,
Ja het zal idd wel een flinke drempel te ver gaan..quote:Op vrijdag 28 maart 2025 11:43 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Budget ding, valt me mee dat ze dit nog er uit kunnen persen.
en waarom zouden ze daar nu wel streams gaan doen dan? Is dat bevestigd of is dat jouw idee.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 11:44 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Krijgen ze wel weer in de loop van dit jaar begint het weer daar.
Waarom zo argwanend. Je kunt het zelf checken dat er een nieuw seizoen komt, volgens de oude opzet en dus met streams. Quarter 4 dit jaar.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 11:46 schreef Verida het volgende:
[..]
en waarom zouden ze daar nu wel streams gaan doen dan? Is dat bevestigd of is dat jouw idee.
de vorige versies waren succesvol genoeg zonder streams, dus waarom zouden ze daar dan nu verandering in gaan brengen?
quote:Op vrijdag 28 maart 2025 09:10 schreef DilanoNirvana het volgende:
[..]
I.p.v het negatieve op te noemen van een persoon. Kan je beter de aandacht op het positieve van de spelers plaatsen want ergens houd je het toch stiekum bezig.
Ik zeg Jordy the Best🤣🤣🤣🤣🤣
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |