quote:Met scherpe monologen, diepgravende verhalen en ludieke sketches bieden Arjen Lubach en zijn team een kritische blik op politiek, media en maatschappij. Gasten, muziek en comedy vormen de basis van de show, waarin een mix van inhoud en entertainment elke aflevering voor zowel verdieping als vermaak zorgt.
Lubach is vanaf maandag 24 maart elke maandag tot en met donderdag om 22.00 uur te zien bij RTL 4. Lubach heeft zijn team van De Avondshow met Arjen Lubach meegenomen naar RTL. De producent is Human Factor. Van 2022 tot 2024 maakte de presentator zes seizoenen van De Avondshow met Arjen Lubach voor de VPRO op NPO 1. Daarvoor maakte het team van Lubach vanaf 2014 de wekelijkse show Zondag met Lubach.
https://www.broadcastmaga(...)-van-start-op-rtl-4/
quote:https://www.rtl.nl/boulev(...)euw-programma-lubach
De Britse acteur en schrijver Stephen Fry is woensdag te gast in het nieuwe RTL-programma Lubach. Fry is te gast om te praten over zijn boek Odyssee, waarin hij het laatste deel van het beroemde verhaal van Homeros hervertelt
"Ik ben zeer vereerd met zijn bezoek", laat Lubach weten. "Al jaren geldt: als Fry spreekt, dan luister ik. Ook wel eens leuk om dat op één meter afstand te doen."
Arjen Lubach maakte begin november bekend dat hij en zijn hele team na tien jaar de overstap maakten naar RTL. Maandagavond is de eerste uitzending van zijn nieuwe programma. Lubach is iedere maandag tot en met donderdag te zien op RTL 4.
Daar snap ik echt niets van. Bij de NPO zapten mensen al weg bij de gasten en de gescripte gesprekjes, nu gaan ze een schrijver bij uitnodigen als ze bij RTL zitten.quote:
lijkt mij ook niet zo boeiendquote:Op zondag 23 maart 2025 08:55 schreef Remco het volgende:
[..]
Daar snap ik echt niets van. Bij de NPO zapten mensen al weg bij de gasten en de gescripte gesprekjes, nu gaan ze een schrijver bij uitnodigen als ze bij RTL zitten.
Die vent zat laatst bij ‘dit was het nieuws’ zonder autocue en zijn team kwam er naganoeg niets grappigs uit zijn mond (of überhaupt iets uit zijn mond). Dat zegt wel iets over hoe hij echt isquote:Op zondag 23 maart 2025 08:55 schreef Remco het volgende:
[..]
Daar snap ik echt niets van. Bij de NPO zapten mensen al weg bij de gasten en de gescripte gesprekjes, nu gaan ze een schrijver bij uitnodigen als ze bij RTL zitten.
Hij heeft zijn ziel verkocht aan de commerciëlen voor het grote geld, dat zegt ook hoe hij echt is. Ik vraag me af in hoeverre zijn team ook een salarisverhoging heeft gekregen.quote:Op zondag 23 maart 2025 09:04 schreef FrenchDuck het volgende:
[..]
Die vent zat laatst bij ‘dit was het nieuws’ zonder autocue en zijn team kwam er naganoeg niets grappigs uit zijn mond (of überhaupt iets uit zijn mond). Dat zegt wel iets over hoe hij echt is
Stephen Fry spreekt natuurlijk ook geen Nederlands, ik denk dat het daar door kwam.quote:Op zondag 23 maart 2025 09:04 schreef FrenchDuck het volgende:
[..]
Die vent zat laatst bij ‘dit was het nieuws’ zonder autocue en zijn team kwam er naganoeg niets grappigs uit zijn mond (of überhaupt iets uit zijn mond). Dat zegt wel iets over hoe hij echt is
komt wel reclame bij lubach, hij zei dat hij het chill vond kon die even lekker gek doen met publiekquote:Op zondag 23 maart 2025 11:00 schreef Farenji het volgende:
DWHN heeft het ooit ook eventjes op rtl geprobeerd maar die waren dolblij toe ze weer terug naar de npo mochten. Volgens mij hadden zij ook nog een deal dat er geen reclame tussendoor zou komen. Betwijfel of Lubach die deal ook heeft.
Ja hij vindt dat vast leuk (net als het extra salaris) maar reclameblokken tussendoor vind ik als kijker een totale afknapper.quote:Op zondag 23 maart 2025 11:01 schreef Paul het volgende:
[..]
komt wel reclame bij lubach, hij zei dat hij het chill vond kon die even lekker gek doen met publiek
Hij moet wel een heel team betalen en YT heeft nogal de neiging om de contentmakers steeds minder te betalen. Ik vrees dat het Nederlandse kijkerspotentieel veel te laag is voor een dergelijke productie.quote:Op zondag 23 maart 2025 12:03 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Waarom niet gewoon Youtube only? Lubach haalt er meer dan genoeg views voor om er op die manier flink mee te verdienen. Totaal nutteloos voor hem met zijn bereik en succes om nog op de "gewone" tv te zitten. Bij de commerciëlen beperkt hij ook nog eens enorm zijn bereik omdat zijn publiek daar veel minder zit dan bij de publieke omroep. Je kan tegenwoordig met Youtube ook gewoon stinkend rijk worden en hij heeft er de views voor.
Tenzij alles naast RTL ook gewoon op Youtube verschijnt... dan heb ik niks gezegd en is het een dubbele cashgrab voor hem en zijn team. Maar ben bang dat het een Videoland of RTL XL dingetje wordt.
Ricky Gervais in Curb Your Enthusiasm tegen Larry David over Seinfeld: “I love the laugh track on it, reminds you when to laugh.”quote:
Kan een tweede Nederland second viral wordenquote:
Dick betekent lul, haha... een beetje te makkelijk vind ik.quote:Op maandag 24 maart 2025 22:14 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Kan een tweede Nederland second viral worden
Zwakzinnig Amerika gaat hier moeiteloos goed opquote:Op maandag 24 maart 2025 22:15 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dick betekent lul, haha... een beetje te makkelijk vind ik.
Elke uitzendingquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |