Wat een onzin.quote:Op maandag 24 maart 2025 14:37 schreef damsco het volgende:
[..]
Ja ze hebben zeker alles in eigen hand. Als ze vandaag hun wapens zouden neerleggen, de gijzelaars vrijlaten en de verantwoordelijken van de massamoord terecht zullen staan voor hun oorlogsmisdaden dan kan gaza een nieuwe start krijgen. In vrede met Israël.
Maar ze verkiezen vooralsnog liever oorlog met Israël.
als die gehele regio gewoon eens stopt met het doel het vernietigen van israel en de joden gaan we wel ergens komen hoor. Maar dat zit er vermoedelijk niet in.quote:Op maandag 24 maart 2025 21:37 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Israël voert al tientallen jaren oorlog, al van ver voor de oprichting van Hamas.
En Israël target alles en iedereen in Gaza.
Dus waarom zou Israël nu dan ineens gaan stoppen?
Omdat zodra Hamas de wapens neerlegt, de (overleden) gegijzelden thuis laat komen en terreur afwijst er geen reden voor Israël is om deze oorlog voort te zetten in Gaza. Het lot van Gaza ligt dus in handen van Hamas, maar een Gaza onder het bewind van Hamas gaat niet meer gebeuren.quote:Op maandag 24 maart 2025 21:37 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Israël voert al tientallen jaren oorlog, al van ver voor de oprichting van Hamas.
En Israël target alles en iedereen in Gaza.
Dus waarom zou Israël nu dan ineens gaan stoppen?
Nogmaals:quote:Op maandag 24 maart 2025 22:23 schreef damsco het volgende:
[..]
Omdat zodra Hamas de wapens neerlegt, de (overleden) gegijzelden thuis laat komen en terreur afwijst er geen reden voor Israël is om deze oorlog voort te zetten in Gaza. Het lot van Gaza ligt dus in handen van Hamas, maar een Gaza onder het bewind van Hamas gaat niet meer gebeuren.
Aangezien jij zelf aangeeft ook tegen Hamas te zijn is het te hopen dat ze maar snel mogen sneuvelen zodat er vrede kan komen voor de onschuldige gazanen. Daar zul jij vast ook op hopen, want jij bent oprecht begaan met het lot van de gazanen en gebruikt hen absoluut niet als speelbal voor het etaleren van anti Israël sentimenten. Toch?
Je stapt nu wel heel makkelijk over 7 oktober heen. Maar jij geeft Israël geheel de schuld, duidelijk. We gaan het nooit eens worden.quote:Op maandag 24 maart 2025 23:10 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nogmaals:
Israël is al tientallen jaren bezig in Gaza.
Ook zonder 7 okt, ook zonder gegijzelden.
Dus nogmaals: Waarom zou Israël op zeer magische wijze nu ineens wel stoppen?
Hamas mag absoluut verdwijnen.
Alleen het verdwijnen van Hamas zal niet voor vrede zorgen. Omdat Israël ook voor Hamas terroriseerde in de regio, en dat ook wel na Hamas blijft doen.
Het probleem ligt dus bij Israël.
Als dat zo is dan mikt de IDF wel bijzonder slecht. Van de, pak 'm beet, 2 miljoen 'onschuldige burgers' zijn er nog erg veel in leven.quote:Op maandag 24 maart 2025 14:20 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ah, de personen die ik afkeur en als terroristen neer zet zijn 'mijn broeders'???
Israël is het gestart, niet Hamas.
En nee ze hebben het niet in eigen hand. Israël gooit alles plat en ook alle onschuldige burgers.
Ook HowardRoark: "Doe geen donaties aan UNRWA! Dat komt in theorie gedeeltelijk bij Hamas terecht!!"quote:Op dinsdag 25 maart 2025 12:24 schreef HowardRoark het volgende:
Bijzonder dit weer. Een collectief van Investico (Groene Amsterdammer), Nederlands Dagblad en BOOS (BNNVARA) én Al Jazeera (![]()
) gaat nu achter Christenen voor Israël aan. Want met inzamelingen die zij doen zouden in theorie wapens kunnen worden gekocht of zo ..
Nee hoor, want ik vind het juist goed dat er weer Joden kunnen wonen op de plek waar zij de inheemse bewoners zijn.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 12:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ook HowardRoark: "Doe geen donaties aan UNRWA! Dat komt in theorie gedeeltelijk bij Hamas terecht!!"
Als organisaties als UNRWA foute dingen kunnen doen kan dat ook gelden voor organisaties als CvI en Israël Heartland, toch?
whataboutismquote:Op dinsdag 25 maart 2025 12:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ook HowardRoark: "Doe geen donaties aan UNRWA! Dat komt in theorie gedeeltelijk bij Hamas terecht!!"
Als organisaties als UNRWA foute dingen kunnen doen kan dat ook gelden voor organisaties als CvI en Israël Heartland, toch?
Als je dat artikel in De Groene of ND gelezen had dan wist je ten minste waar het over gaat en dan had je gezien dat die Nati Rom uitlegt hoe zijn stichtingen werken en Europese regels omzeilen. Tim Hofman zuigt het niet uit zijn duim he, het zijn de quotes van Rom waar het om gaat....quote:Op dinsdag 25 maart 2025 13:19 schreef Homey het volgende:
[..]
whataboutism
het argument van Tim Hofman slaat nergens op, met dat 'zouden'. Tim Hofman verdient veel geld met zijn youtube kanaal en daarmee zou hij wapens kopen. Kijk!
Wat niet meebeweegt, stort in.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 13:18 schreef Homey het volgende:
https://x.com/MaralSalmassi/status/1904202066945257527
interessant draadje waarom de islam niet te hervormen is, omdat het intrinsiek een puur gewelddadige ideologie is en absoluut geen enkele zelfkritiek toestaat. Wat valt er dan te hervormen? Er blijft dan niks over.
Lees dit draadje, en snap de Palestijn die maar blijft grijpen naar geweld.
Hmnmm kan wensdenken zijn.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 13:39 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Wat niet meebeweegt, stort in.
Ik ben al veel langer van mening dat de islam op zijn einde loopt. De huidige opleving is de flikkering van de kaars voor hij uitgaat. Net als Hamas, net als de Palestijnse doodscultuur.
Oh, ik wens dat inderdaad.quote:
Helaas wel. Maar daarover is het laatste woord nog niet gezegd.quote:Denk wel dat in sommige Arabische landen de jeugd wel een beetje klaar is met de islam. Maar in andere landen wordt de jeugd compleet gehersenspoeld met de islam, zie Afghanistan of nu weer Syrië.
Maar ook: West-Europese landen islamiseren. Ook hier in Nederland neemt de invloed van de (orthodoxe) islam toe.
De nazi-ideologie duurde maar 10 jaar. Het is daarna volledig verwoest.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 14:21 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Oh, ik wens dat inderdaad.
Maar het is niet anders dan alle andere totalitaire ideologieën. De mens werkt nou eenmaal niet zo, je kunt die niet allemaal in dezelfde pasvorm gieten. En hoe extremistischer, hoe rigider en hoe eerder die zal breken. De nazi-ideologie was er zo één.
[..]
Helaas wel. Maar daarover is het laatste woord nog niet gezegd.
Maar dat is off-topic verder.
En toch zijn er 1,9 miljard moslims op de wereld die niet constant bezig zijn met moorden, aanslagen plegen of anderszins bezig om de inhoud van de Koran/Hadiths letterlijk op te volgen. Je gaat haast denken dat de letterlijke interpretatie van religieuze geschriften niet één op één te projecteren valt op haar volgers.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 13:18 schreef Homey het volgende:
https://x.com/MaralSalmassi/status/1904202066945257527
interessant draadje waarom de islam niet te hervormen is, omdat het intrinsiek een puur gewelddadige ideologie is en absoluut geen enkele zelfkritiek toestaat. Wat valt er dan te hervormen? Er blijft dan niks over.
Lees dit draadje, en snap de Palestijn die maar blijft grijpen naar geweld.
Nee, het is toch echt alleen de Islam. Doen alsof dit vergelijkbaar is met andere Abrahamitische religies is bespottelijk.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 14:40 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
En toch zijn er 1,9 miljard moslims op de wereld die niet constant bezig zijn met moorden, aanslagen plegen of anderszins bezig om de inhoud van de Koran/Hadiths letterlijk op te volgen. Je gaat haast denken dat de letterlijke interpretatie van religieuze geschriften niet één op één te projecteren valt op haar volgers.
Dat de islam een slechte invloed kan hebben op mensen is duidelijk, maar dat geldt net zo goed voor de andere Abrahamitische religies en allerlei niet-religieuze ideologiën en gedachtegoeden. Radicalisatie/extremisme is het probleem... ongeacht in welk jasje het komt.
Er zijn nog restanten uiteraard, maar het nazidom is nu zo groot als hij moet zijn. Marginaal.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 14:26 schreef Homey het volgende:
[..]
De nazi-ideologie duurde maar 10 jaar. Het is daarna volledig verwoest.
Voor een deel is dat ook zo.quote:De islam duurt 1400 jaar en lijkt onverwoestbaar. We dachten dat onze verlichte westerse progressieve waarden superieur zijn en dat moslims in Nederland 'automatisch' verlicht zouden worden zodra ze in Nederland opgroeien.
Inderdaad...quote:Maar in werkelijkheid zien we het omgekeerde: Nederland islamiseert.
quote:Protesten in Gaza: 'We willen vrede, weg met Hamas'
In de door Hamas gecontroleerde Gazastrook zijn woensdag honderden Palestijnen de straat opgegaan met de roep om vrede en een einde aan de heerschappij van de islamitische terreurorganisatie.
Sommige deelnemers droegen witte vlaggen bij zich en er klonken leuzen als "weg met Hamas!"
Dat meldt de Jerusalem Post.
Beelden van de protesten in de door oorlog verwoeste kuststrook, onder meer bij een ziekenhuis, gaan massaal rond op sociale media.
Hoe groot de demonstraties precies zijn, is nog onduidelijk. Israëlische media en het Amerikaanse CNN spreken wel van een zeldzame volksoproer.
Hamas staat er bekend om politieke tegenstanders op gewelddadige wijze aan te pakken of monddood te maken.
Volgens de Amerikaanse nieuwssite, die een verslaggever ter plaatse had bij een protest, eisten de deelnemers een einde aan de oorlog met Israël. De persbureaus AFP en dpa spraken met ooggetuigen.
Op een van de doeken, omhoog gehouden door kinderen, staat in het Arabisch 'wij weigeren dood te gaan'.
Een van de grotere protesten vond plaats in het noorden van de strook, in Beit Lahiya.
De afgelopen week werd Gaza weer opgeschrikt door zware luchtaanvallen van het Israëlische leger, dat burgers evacuatiebevelen heeft gegeven voor bepaalde gebieden.
Sinds het door Hamas aangerichte bloedbad van 7 oktober in het zuiden van Israël zijn tienduizenden Palestijnen in Gaza om het leven gekomen en is een nog groter aantal ontheemd geraakt.
De strook heeft zo'n twee miljoen inwoners, van wie een aanzienlijk aantal afhankelijk is van humanitaire hulp.
Door de uitgebroken oorlog zijn alle werkvergunningen van Gazanen in Israël opgeschort en ook de grens met Egypte zit nog altijd potdicht. .
Weet je wat pas bespottelijk isquote:Op dinsdag 25 maart 2025 14:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, het is toch echt alleen de Islam. Doen alsof dit vergelijkbaar is met andere Abrahamitische religies is bespottelijk.
De waslijst van terreuraanslagen vanuit de Islamitische hoek is enorm en nog elke dag staan in het Westen alle veiligheids- en inlichtingendiensten op scherp staan, juist vanwege de enorme dreiging uit de Islamitische gemeenschappen.
En dan hebben we het nog niet eens over alle andere negatieve manieren hoe Islamitische landen en moslims in het Westen zich weten te onderscheiden. Het blijkt dat zulke culturen simpelweg niet het beste in de mens naar boven weten te halen.
Nu wil dit natuurlijk niet zeggen dat er geen goede moslims zijn, die zijn er zeker en gelukkig maar. Alleen het contrast tussen de Islam en de andere Abrahamitische religies anno 2025 is enorm en zorgwekkend.
net gelezen, hopelijk eindigen ze niet allemaal doodquote:
quote:
quote:Opvallend is de reactie van (westerse) media op de protesten. Al Jazeera, de antisemitische nieuwszender die nauw samenwerkt met Hamas, negeert de demonstraties volledig. RTL en de NOS zitten er duidelijk mee in hun maag. RTL-correspondent Pepijn Nagtzaam haastte zich te zeggen dat er weliswaar protesten zijn, maar dat Israël toch echt veel meer wordt gehaat dan Hamas.
NOS-verslaggeefster Nasrah Habiballah ging nog een stap verder en suggereerde dat Israël achter de demonstraties in Gaza zit.
https://niw.nl/anti-hamasprotesten-in-gaza-houden-aan/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |