Ik kan hetzelfde argument hanteren dat je bij Ali_Kannibali gebruikte: Hij valt de Katholieke Kerk aan, terwijl de bijbel waarin hij gelooft door die kerk is samengesteld. Hetzelfde doe je hier ook: Je valt religie aan, terwijl je jezelf katholiek noemt en kerken en rituelen ervan mooi vind die door religie zijn behouden, beschermd en doorgegeven.quote:Op donderdag 20 maart 2025 19:54 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Religie is de grootste hoax die ooit door de mensheid, of ja, liever, leden binnen die groep, is bedacht.
Het resultaat van een paar baarden - het zijn altijd mannen - die geen genoegen konden nemen met het feit dat dit is wat het is. Neurotici die niet om konden gaan met het feit dat zaken eindig zijn. Neurotici die moesten geloven dat alles verklaarbaar moet zijn en dat er meer moet zijn dat dit leven...
Resultaat? Legio 'stromingen' die vooral bedoeld zijn om de mensheid, en de menselijke wil en de menselijke staat, te controleren, te beheersen, te knechten, te veroordelen en te criminaliseren.
Van hindoeisme en buddhisme tot christendom en islam, de gemene deler is niet 'liefde' (VERRE van), maar haat: haat jegens de menselijke natuur. Gij zult dit niet, gij zult dat niet... en oh, wee, doet 'gij' dat wel? Dan wacht een eeuwige marteling in hellevuur, of een eeuwige vernietiging, of een eeuwig samsara van wedergeboren worden, of een of andere andere straf met eeuwig durende termijn.
Het is alleen maar toe te juichen dat we in het Westen die spirituele terreur (en in sommige gevallen spirituele porno) verworpen hebben, en het humanisme hebben geadopteerd: Je bent een mens, je bent hier, je hebt waarde, doe je best.
Dat datzelfde Westen een net zo achterlijk conservatieve religie als wat het christendom nog veel te vaak is en in de historie heeft aangetoond te zijn, - de islam - in alles faciliteert is vooral een klap in 't gezicht van de mensheid.
Liefde... laat me niet lachen...
Als katholiek/christen moet je natuurlijk helemaal niet over eeuwen aan vervolging spreken en daar slachtoffertje in spelen. Christenen worden niet eeuwen in het Midden-Oosten, Noord-Afrika of Azië vervolgd, en daar waar het wel gebeurd worden moslims ook vervolgd/onderdrukt door dictaturen.quote:Op donderdag 20 maart 2025 19:59 schreef EttovanBelgie het volgende:
Christenen in het Midden-Oosten en Noord-Afrika worden al eeuwen vervolgd.
Weet je wat? Laten we een iftar houden in een christelijke kerk.
D66/GL ten voeten uit.
Lafbekken.
Onschuldige burgers, met gezinnen, vrouwen en kinderen, die meedoen in de samenleving en met elkaar omgaan, neerzetten als stoottroepen. Ik blijf het hypocriet vinden hoe je dan over “liefde” en “barmhartigheid” praat en religies van “haat” beticht. Je hanteert dezelfde terminologie als rechtsextremisten en toont daarmee nazistische trekjes. Daar ben je een stoottroeper van. Weet je waar je echte stoottroepen kan vinden: in het Midden-Oosten, waar letterlijk westerse militairen basissen te vinden zijn die daar decennialang daadwerkelijk voor dood en verderf zorgen.quote:Op donderdag 20 maart 2025 20:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het zijn nuttige stoottroepen. Dat is de echte horror.
Persoonlijk: die hielenlikkende houding van zogenaamd niet-religieuze mensen t.o.v. van de ramadan, iftar en islam vind ik ergens vooral genant. Tenenkrommend. Plaatsvervangende gene. Schaamte.
quote:Op zaterdag 22 maart 2025 12:47 schreef Kerelx het volgende:
[..]
Als katholiek/christen moet je natuurlijk helemaal niet over eeuwen aan vervolging spreken en daar slachtoffertje in spelen. Christenen worden niet eeuwen in het Midden-Oosten, Noord-Afrika of Azië vervolgd, en daar waar het wel gebeurd worden moslims ook vervolgd/onderdrukt door dictaturen.
Er worden regelmatig etentjes in moskeeën gehouden waar niet-gelovigen en christenen worden uitgenodigd. Maar diegenen die daar op afgaan zie je dan als “huppellulletjes en huppelkutjes”. Het is dus nooit goed met jou. Verbinding zoeken is niet goed, we moeten gewoon van alle bevolkingsgroepen gescheiden blijven, elkaar met argusogen aankijken en onze hooivorken en fakkels gereed houden. En dan over “liefde” en “barmhartigheid” preken.
Klopt niet wat je zegt, het is historisch onjuist. Bovendien heb je een veelzeggend streepje door je naam.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 12:47 schreef Kerelx het volgende:
[..]
Als katholiek/christen moet je natuurlijk helemaal niet over eeuwen aan vervolging spreken en daar slachtoffertje in spelen. Christenen worden niet eeuwen in het Midden-Oosten, Noord-Afrika of Azië vervolgd, en daar waar het wel gebeurd worden moslims ook vervolgd/onderdrukt door dictaturen.
Er worden regelmatig etentjes in moskeeën gehouden waar niet-gelovigen en christenen worden uitgenodigd. Maar diegenen die daar op afgaan zie je dan als “huppellulletjes en huppelkutjes”. Het is dus nooit goed met jou. Verbinding zoeken is niet goed, we moeten gewoon van alle bevolkingsgroepen gescheiden blijven, elkaar met argusogen aankijken en onze hooivorken en fakkels gereed houden. En dan over “liefde” en “barmhartigheid” preken.
Dat zien we vooral bij onze religieuze vrinden, die obsessie.quote:
Dit is inderdaad een obsessie.quote:
quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:05 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dit is inderdaad een obsessie.
Ik heb helemaal geen last van Ramadan buiten de halalhapjes die ik bovenaan de koeling in de supermarkt zie liggen.
Dat weet ik niet, ik was er niet bij toen Jezus leefde. Maar ik heb er nooit iets over gelezen. Over Mohammed en Aisha zijn hele duidelijke dingen geschreven.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:03 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat?
Kleine meisjes of jongens misbruiken was vroeger helaas normaal.
Bij die laatste is het zelfs een traditie die de katholieke kerk jaren in ere heeft gehouden.
Succes ermee.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:06 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Mijn stalker is een christelijk gekke. Freaking eng
Dit soort reacties waar je op reageert noem ik dertien in een dozijn deugreacties.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:14 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, ik was er niet bij toen Jezus leefde. Maar ik heb er nooit iets over gelezen. Over Mohammed en Aisha zijn hele duidelijke dingen geschreven.
Lees een boek. Kindhuwelijken waren toen normaal. Ook onder joden en christenen. Maar westerlingen hebben daar moeite mee.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:14 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, ik was er niet bij toen Jezus leefde. Maar ik heb er nooit iets over gelezen. Over Mohammed en Aisha zijn hele duidelijke dingen geschreven.
Nou nee, niet echt.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:24 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Lees een boek. Kindhuwelijken waren toen normaal. Ook onder joden en christenen. Maar westerlingen hebben daar moeite mee.
Ik ga niet in discussie met mensen die lijken te dealen met een religieuze psychose. Heel veel sterkte.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee hoor, dat was helemaal niet normaal.
Maar dan nog: waarom heb je er anno 2025 dan wel moeite mee?
Genoeg aandacht?
Je weet gewoon dat je jezelf helemaal vastgeluld hebt. Daarom is het 'genoeg'. Te lastige vragen allemaal...
Ik heb geen religieuze psychose.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:33 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Ik ga niet in discussie met mensen die lijken te dealen met een religieuze psychose. Heel veel sterkte.
Het was, is en blijft een perverse gewoonte. Je maakt je belachelijk en verdacht met dat bagatelliseren.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:24 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Lees een boek. Kindhuwelijken waren toen normaal. Ook onder joden en christenen. Maar westerlingen hebben daar moeite mee.
Waar lees je dat ik dat doe?quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:56 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Het was, is en blijft een perverse gewoonte. Je maakt je belachelijk en verdacht met dat bagatelliseren.
Dat ze toen normaal waren, en zelfs nu nog als zo ervaren worden, toont alleen maar aan met wat voor een ongelofelijk achterlijke cultuur we te maken hebben. Ik wil dit soort holbewoners hier niet hebben. En mensen zoals jij die zoiets kroms nog recht proberen te praten ook mogen van mij optiefen.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:24 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Lees een boek. Kindhuwelijken waren toen normaal. Ook onder joden en christenen. Maar westerlingen hebben daar moeite mee.
En dankzij de islam nu nog steeds.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:27 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Want Jezus was de enige christelijke die toen leefde![]()
Lees een boek. Kindhuwelijken waren toen normaal.
We gooien er nog een persoonlijke aanval tegenaan?quote:Genoeg aandacht voor jou, het lijkt wel of je een psychose hebt. Je was vroeger al niet uit te houden, maar dit slaat alles.
Kindhuwelijken zijn binnen de Islam nu nog normaal, is zelfs pasgeleden nog op het jeugdjournaal geweest.quote:
Ik wist dat jij zou reageren met deze shit aan tekst. Lolquote:Op zaterdag 22 maart 2025 22:28 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat ze toen normaal waren, en zelfs nu nog als zo ervaren worden, toont alleen maar aan met wat voor een ongelofelijk achterlijke cultuur we te maken hebben. Ik wil dit soort holbewoners hier niet hebben. En mensen zoals jij die zoiets kroms nog recht proberen te praten ook mogen van mij optiefen.
Hier worden kinderen ook misbruikt. Daarom is het hier normaal.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 22:47 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Kindhuwelijken zijn binnen de Islam nu nog normaal, is zelfs pasgeleden nog op het jeugdjournaal geweest.
Hier zijn enkele bekende voorbeelden van kindhuwelijken in Europa door de eeuwen heen:quote:Op zaterdag 22 maart 2025 22:32 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
En dankzij de islam nu nog steeds.![]()
![]()
[..]
We gooien er nog een persoonlijke aanval tegenaan?
In het Westen is deze perversiteit nu strafbaar door nieuwe opvattingen. Hoe zit dat met de islam?quote:Op zondag 23 maart 2025 00:58 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Hier zijn enkele bekende voorbeelden van kindhuwelijken in Europa door de eeuwen heen:
Middeleeuwen en Renaissance (500-1600)
1. Isabella van Valois (1389-1409)
Isabella, de dochter van koning Karel VI van Frankrijk, trouwde op 6-jarige leeftijd met Richard II van Engeland, die toen 29 was. Het huwelijk was politiek gemotiveerd, en Isabella woonde niet direct met Richard samen.
2. Margaretha van Beaujeu (1254-1308)
Een Franse edelvrouw die rond haar 11e werd uitgehuwelijkt. Dit was destijds gebruikelijk in de adel.
3. Maria van Bourgondië (1457-1482)
Ze werd op haar 5e verloofd met Maximiliaan I van Oostenrijk en trouwde met hem op 18-jarige leeftijd. Hoewel haar huwelijk niet extreem vroeg werd voltrokken, was de verloving al op jonge leeftijd vastgelegd.
Vroegmoderne Tijd (1600-1800)
4. Maria Stuart (Mary, Queen of Scots) (1542-1587)
Verloofd op 5-jarige leeftijd met de Franse kroonprins Frans II. Ze trouwde uiteindelijk op 15-jarige leeftijd met hem en werd koningin van Frankrijk.
5. Anne de Bretagne (1477-1514)
Anne werd op 12-jarige leeftijd koningin van Frankrijk door haar huwelijk met Karel VIII.
6. Eleanor van Castilië (1241-1290)
Zij trouwde op 12-jarige leeftijd met de latere koning Eduard I van Engeland.
Moderne Tijd (1800-1900)
7. Victoria van Saksen-Coburg-Saalfeld (1786-1861)
Ze trouwde op 16-jarige leeftijd met haar neef, de hertog van Kent, en werd later de moeder van koningin Victoria.
Kindhuwelijken in Europa – Zowel Adel als Gewoon Volk
Adellijke en Koninklijke Voorbeelden
1. Blanche van Castilië (1188-1252)
Op 12-jarige leeftijd uitgehuwelijkt aan Lodewijk VIII van Frankrijk.
2. Joanna van Napels (1326-1382)
Getrouwd op 8-jarige leeftijd met haar neef Andreas van Hongarije.
3. Catherine van Aragon (1485-1536)
Op 3-jarige leeftijd verloofd met Arthur, prins van Wales. Ze trouwde hem op 15-jarige leeftijd.
4. Margaretha Tudor (1489-1541)
Op 13-jarige leeftijd getrouwd met Jacobus IV van Schotland.
5. Maria Theresa van Spanje (1638-1683)
Op 6-jarige leeftijd verloofd met Lodewijk XIV van Frankrijk; getrouwd op 22-jarige leeftijd.
Gewoon Volk en Boerenstand
Bij het gewone volk lag de huwbare leeftijd vaak hoger dan bij de adel, maar kindhuwelijken kwamen voor, vooral in tijden van economische onzekerheid of als deel van familiale afspraken.
6. Engeland (Middeleeuwen en Vroegmoderne Tijd)
Historische gegevens tonen dat het in arme gemeenschappen niet ongewoon was dat meisjes op 12-14 jaar en jongens op 14-16 jaar trouwden, vooral als er land of bezittingen in het spel waren.
7. Duitsland (1500-1700)
Onder boeren en ambachtslieden trouwden meisjes meestal rond 15-18 jaar, maar er zijn gevallen bekend waarin meisjes van 12-13 jaar huwden als de familie onder financiële druk stond.
8. Frankrijk (1600-1700)
Archieven uit Normandië en Bretagne tonen aan dat meisjes soms op 12-14 jaar werden uitgehuwelijkt, vooral in rurale gebieden.
9. Rusland (17e eeuw)
In sommige dorpen trouwden meisjes op 12-14 jaar, vooral als hun ouders landbezit veilig wilden stellen.
10. Italië (Renaissance en Vroegmoderne Tijd)
In arme regio’s van Zuid-Italië was het niet ongewoon dat meisjes van 13-15 jaar werden uitgehuwelijkt, soms aan oudere mannen, om economische redenen.
Wetgeving en Veranderingen
In Engeland was de wettelijke minimumleeftijd voor meisjes 12 jaar en voor jongens 14 jaar tot de 18e eeuw, hoewel dit later werd verhoogd.
In Frankrijk werd de minimale huwbare leeftijd pas in de 18e eeuw verhoogd naar 15 jaar voor meisjes en 18 jaar voor jongens.
In Nederland lag de praktijk rond 14-16 jaar, maar de gemiddelde trouwleeftijd voor gewone mensen steeg in de 18e en 19e eeuw.
Hoewel kindhuwelijken voorkwamen, was het voor gewone mensen gebruikelijker om pas te trouwen als ze financieel stabiel waren. Dit betekende dat de meeste huwelijken in de 16-20 jaar range vielen, met uitzonderingen.
Allemaal Islamtisch he
Je snijdt een belangrijk punt aan. In Nederland noemen we dit inderdaad "misbruik". In de islam noemt men dat "huwelijk".quote:Op zondag 23 maart 2025 01:00 schreef Servieskast het volgende:
In Nederland zijn er meerdere grootschalige kindermisbruikzaken en -schandalen aan het licht gekomen. Hier zijn enkele bekende voorbeelden:
1. Deetman-rapport (2011) – Misbruik in de katholieke kerk
Een grootschalig onderzoek naar seksueel misbruik binnen de katholieke kerk, geleid door Wim Deetman.
Conclusie: Tussen 1945 en 2010 waren tienduizenden kinderen slachtoffer van misbruik door priesters en geestelijken.
Veel slachtoffers zaten in katholieke internaten en kostscholen.
2. De Bolderkar-crèche (Robert M.) – Amsterdam (2010)
Robert M., een crèchemedewerker, werd gearresteerd voor het misbruiken van zeker 87 jonge kinderen.
Hij werkte in meerdere kinderdagverblijven en had contact met ouders via oppasdiensten.
Dit was een van de grootste kindermisbruikzaken in de Nederlandse geschiedenis.
3. Bart van U. – Moord op Els Borst (2014)
Bart van U. werd veroordeeld voor de moord op oud-minister Els Borst. Later bleek dat hij verdacht werd van betrokkenheid bij kindermisbruik, maar dit kwam pas later aan het licht.
De zaak liet zien dat sommige daders al eerder op de radar stonden, maar niet altijd goed werden gevolgd.
4. Amsterdamse zedenzaak – Jeugdinstellingen (2018-2020)
Meerdere medewerkers in de jeugdzorg en gesloten instellingen werden veroordeeld voor seksueel misbruik van minderjarigen.
Er waren gevallen waarin kwetsbare jongeren in pleegzorg en jeugdzorg werden misbruikt door hun begeleiders.
5. ‘Martijn’-vereniging (Verboden in 2014)
De vereniging ‘Martijn’ probeerde kindermisbruik te normaliseren en werd uiteindelijk door de rechter verboden.
De organisatie verdedigde pedofilie en verspreidde materiaal dat kindermisbruik bagatelliseerde.
6. Sportwereld – Misbruik in turnen en voetbal (2017-2022)
In de Nederlandse turnwereld kwamen verhalen naar buiten over fysieke en psychische mishandeling van jonge turnsters.
In het amateurvoetbal en bij jeugdteams kwamen meldingen van seksueel misbruik door trainers en begeleiders.
7. Seksueel misbruik in pleegzorg en internaten (Historisch onderzoek 2021)
Een rapport bracht aan het licht dat kinderen in pleeggezinnen en internaten (van de jaren ‘50 tot ‘80) structureel werden misbruikt.
Veel slachtoffers waren kwetsbare kinderen zonder familie of bescherming
Kennelijk is misbruik van kinderen niet per se een islamitisch gebruik![]()
Jeetje
Dat kind is door haar vader verkocht aan een man die ze nu 1 keer gezien heeft. Door haar vader. Dat kan allemaal gewoon.Geen haan die ernaar kraait. Ze zegt zelf dat er nog heel veel (duizenden) meisjes zoals zij zijn maar dat die hun verhaal niet kunnen vertellen. Ze mag straks nog niet eens meer naar school.quote:Op zondag 23 maart 2025 00:51 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Hier worden kinderen ook misbruikt. Daarom is het hier normaal.
Goede vraag, laten we dat eens chat.gpt stellen, omdat ik het antwoord zelf al ken, maar mensen die blind zijn niet:quote:Op zondag 23 maart 2025 06:42 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
In het Westen is deze perversiteit nu strafbaar door nieuwe opvattingen. Hoe zit dat met de islam?
Hier zijn kinderen verkracht door hun oppas. Wat is je punt eigenlijk?quote:Op zondag 23 maart 2025 08:16 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat kind is door haar vader verkocht aan een man die ze nu 1 keer gezien heeft. Door haar vader. Dat kan allemaal gewoon.Geen haan die ernaar kraait. Ze zegt zelf dat er nog heel veel (duizenden) meisjes zoals zij zijn maar dat die hun verhaal niet kunnen vertellen. Ze mag straks nog niet eens meer naar school.
Dat kind zit haar hele leven aan die man vast, dat is een huwelijk.
Dat is in 2022. Daar hoef ik niks voor op te zoeken, ik hoef alleen maar naar het Jeugdjournaal te kijken.
Ze zegt het nota bene allemaal zelf in dat interview. Dat meisje.
Kun je die vers benoemen svp? Dan kan ik goed antwoorden, nu moet ik antwoorden op poep.quote:Op zondag 23 maart 2025 07:29 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Je snijdt een belangrijk punt aan. In Nederland noemen we dit inderdaad "misbruik". In de islam noemt men dat "huwelijk".
Fijn dat je dat verschil nog eens benadrukt.
Ik stelde dat het Westen deze perversiteit strafbaar heeft gesteld. Ik vroeg ook aan jou hoe de islam hier mee omgaat? Ik vraag dit omdat jullie soort mensen nogal eens erg afwijkende ideeën hebben over wat wij normaal en fatsoenlijk vinden.quote:Op zondag 23 maart 2025 10:39 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Goede vraag, laten we dat eens chat.gpt stellen, omdat ik het antwoord zelf al ken, maar mensen die blind zijn niet:
Hier is de lijst van landen waar kindhuwelijken veel voorkomen, gesorteerd op religie. Eerst richt ik me op overwegend christelijke landen, gevolgd door landen met andere religies.
Overwegend christelijke landen:
Mozambique (Christelijk, met inheemse religies)
Zuid-Soedan (Christelijk, met inheemse religies)
Malawi (Christelijk, met inheemse religies)
Ethiopië (Christelijk, met een islamitische minderheid)
Madagaskar (Christelijk, met inheemse religies)
Zambia (Christelijk, met inheemse religies)
Uganda (Christelijk, met een islamitische minderheid)
Kameroen (Christelijk, met een islamitische minderheid)
Centraal-Afrikaanse Republiek (Christelijk, met inheemse religies en een islamitische minderheid)
Suriname (Christelijk, met hindoeïstische en islamitische minderheden)
Dominicaanse Republiek (Christelijk)
Cuba (Christelijk en seculier)
Guatemala (Christelijk, met inheemse religies)
Brazilië (Christelijk)
Ecuador (Christelijk)
Paraguay (Christelijk)
Mexico (Christelijk)
Bolivia (Christelijk, met inheemse religies)
Costa Rica (Christelijk)
Peru (Christelijk, met inheemse religies)
Papoea-Nieuw-Guinea (Christelijk, met inheemse religies)
Overwegend islamitische landen:
Niger (Islamitisch)
Tsjaad (Islamitisch)
Mali (Islamitisch)
Burkina Faso (Islamitisch)
Guinee (Islamitisch)
Nigeria (Gedeeltelijk islamitisch, vooral in het noorden)
Mauritanië (Islamitisch)
Sierra Leone (Islamitisch)
Soedan (Islamitisch)
Bangladesh (Islamitisch)
Afghanistan (Islamitisch)
Irak (Islamitisch)
Indonesië (Islamitisch)
Kirgizië (Islamitisch)
Overwegend hindoeïstische of boeddhistische landen:
Nepal (Hindoeïstisch en boeddhistisch)
India (Hindoeïstisch, met een grote islamitische minderheid)
Laos (Boeddhistisch)
Thailand (Boeddhistisch)
Mongolië (Boeddhistisch)
Vietnam (Boeddhistisch en atheïstisch)
Sri Lanka (Boeddhistisch en hindoeïstisch)
Gemengde of seculiere landen:
Eritrea (Christelijk en islamitisch)
Madagaskar (Christelijk en inheemse religies)
Kameroen (Christelijk en islamitisch)
Centraal-Afrikaanse Republiek (Christelijk, islamitisch en inheemse religies)
India (Hindoeïstisch met een islamitische minderheid)
Suriname (Christelijk, met hindoeïstische en islamitische minderheden)
Vietnam (Boeddhistisch en atheïstisch)
Deze indeling laat zien dat kindhuwelijken een wereldwijd probleem zijn en niet exclusief aan een specifieke religie zijn gebonden. Culturele en economische factoren spelen vaak een grotere rol dan religie bij het voortbestaan van deze praktijk.
Wie zijn mijn soort mensen?quote:Op zondag 23 maart 2025 10:50 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Ik stelde dat het Westen deze perversiteit strafbaar heeft gesteld. Ik vroeg ook aan jou hoe de islam hier mee omgaat? Ik vraag dit omdat jullie soort mensen nogal eens erg afwijkende ideeën hebben over wat wij normaal en fatsoenlijk vinden.
Ik stelde een vraag. Ik krijg geen antwoord. Dat heb je dus dit.quote:Op zondag 23 maart 2025 10:59 schreef Servieskast het volgende:
Toch bizar hoe jij zegt dat kindhuwelijken islamtisch gebruik zijn en jij mijn lijstje negeert waaruit het tegendeel naar voren komt.
Snap je echt niet het verschil tussen een vader die zijn dochter verkoopt aan een oudere man om mee te trouwen, en mensen die iemand vertrouwen als oppas die dan vervolgens hun kinderen misbruikt, of doe je maar alsof?quote:Op zondag 23 maart 2025 10:39 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Hier zijn kinderen verkracht door hun oppas. Wat is je punt eigenlijk?
Oh, ik begrijp dat volkomen. Stukje Stepford Wives genot.quote:Op zondag 23 maart 2025 11:44 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik probeer altijd beleefd te blijven op dit forum, maar ik snap niet dat jij als vrouw het nog opneemt voor dit soort praktijken. Dat kan bij mij echt niet mijn hoofd in. Onbegrijpelijk.
Nee, het antwoord komt je niet uit. Zie ik vaker hier.quote:Op zondag 23 maart 2025 11:42 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Ik stelde een vraag. Ik krijg geen antwoord. Dat heb je dus dit.
Waar lees je dat ik een kindhuwelijk goedkeur?quote:Op zondag 23 maart 2025 11:44 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Snap je echt niet het verschil tussen een vader die zijn dochter verkoopt aan een oudere man om mee te trouwen, en mensen die iemand vertrouwen als oppas die dan vervolgens hun kinderen misbruikt, of doe je maar alsof?
Ik probeer altijd beleefd te blijven op dit forum, maar ik snap niet dat jij als vrouw het nog opneemt voor dit soort praktijken. Dat kan bij mij echt niet mijn hoofd in. Onbegrijpelijk.
Als jij echt een vrouw bent moet je toch kunnen voelen hoe erg het is voor zo een meisje van 13 om de rest van haar leven tegen haar zin met zo een man seks te hebben waar ze niet voor gekozen heeft. De rest van haar leven. Willens en wetens, want haar eigen vader heeft haar verkocht.
Dus haar vader weet dat. Van tevoren.
Dat is mijn punt.
Tja het wordt in veel gebieden van de wereld gebruikt als machtsmiddel. kindsoldaten en minderjarige sexslaven in afrika. Of als onderdeel van geloof/cultuur (bacha-bazi in Afghanistan) en ook dat gaat tot op de dag van vandaag door. Ook zonder hulp van de katholieke kerk.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 20:03 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat?
Kleine meisjes of jongens misbruiken was vroeger helaas normaal.
Bij die laatste is het zelfs een traditie die de katholieke kerk jaren in ere heeft gehouden.
Spreek gewoon voor jezelf Etto ipv van “we”, en wees zelf een keer eerlijk. Je kan ook moeilijk een religieuze christen, jood of hindoe vinden die meedoet met de ramadan, of een hindoe die meedoet met de christelijke vastentijd, of een jood die meedoet met de kerst of ramadan. Dit kan je toch wel zelf bedenken als je er niet met een tunnelvisie naar kijkt.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 19:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
Laten we gewoon een keer eerlijk zijn.
Het gaat niet gebeuren dat hele hordes moslims 'mee gaan doen' met Kerst, met Pasen, met Yom Kippoer, met Holi...
Dat is namelijk afgoderij, en als je daar aan mee doet is een eeuwige marteling in de vuurzee van de hel je bestemming.
Dat is wat mij stoort.
Die tunnelvisie bevestig je dan weer verder met dit soort overdrijvingen: "driekwart van Nederland" die "moet” “meedoen”. Als je het van dit soort argumenten moet hebben, dan heb je gewoon geen stoel om op te staan.quote:Onder het mom van 'inclusie' en 'diversiteit' moet driekwart Nederland weer meedoen met de ramadan, of, er in ieder geval bewust van gemaakt worden.
Die obsessie zie ik ook bij jou heel duidelijk hoor, vooral over de hel of andere religies waar je weinig tot niets over weet. Verbaast me niet dat andere users het ook opvalt.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 19:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat zien we vooral bij onze religieuze vrinden, die obsessie.
Niet voldoende dat dat thuis beleefd wordt, de hele maatschappij moet er 'bewust' van gemaakt worden.
Trouwens, vertel nog eens over Aicha.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |