Ik hou hier zoveel meer van dan al die haat en nijd, kampenstrijden etcquote:Op zondag 16 maart 2025 23:10 schreef Schakeltopia het volgende:
wat vreselijk dit, deden ze gister ook al
ben blij dat er in ieder geval mensen van genietenquote:Op zondag 16 maart 2025 23:13 schreef Willewa het volgende:
[..]
Ik hou hier zoveel meer van dan al die haat en nijd, kampenstrijden etc
Zijn moederquote:Op zondag 16 maart 2025 23:13 schreef Ynti het volgende:
Jordy is dankbaar dat Sharice weer in een bedje ligt vanavond.
Waar Matti dankbaar voor is hoorde ik niet goed
Dankbaar dat ... toch een boodschap heeft achter gelaten, daar kwam hij vandaag achter.
quote:Op zondag 16 maart 2025 23:13 schreef Schakeltopia het volgende:
[..]
ben blij dat er in ieder geval mensen van genieten
Mijn mening is dat ik Axel nogal intimiderend en aanwezig vond. Agressieve vibe had hij.quote:Op zondag 16 maart 2025 23:12 schreef mazaru het volgende:
[..]
Wees blij dat je dit over Axel zegt totaal zonder aanleiding. Was het over Jordy geweest dan was er een TR gestuurd en je post gewist.
Mag je wat mij betreft prima vinden. IK zal daar geen TR voor gaan sturen in ieder gevalquote:Op zondag 16 maart 2025 23:15 schreef kater1 het volgende:
[..]
Mijn mening is dat ik Axel nogal intimiderend en aanwezig vond. Agressieve vibe had hij.
Ik heb ook nog nooit een TR gestuurd.quote:Op zondag 16 maart 2025 23:16 schreef mazaru het volgende:
[..]
Mag je wat mij betreft prima vinden. IK zal daar geen TR voor gaan sturen in ieder geval
Het komt denk ik sowieso wel deels door spanningen tussen vooral 2 mensen, die er nu dus niet meer is omdat 1 van de 2 weg is. Maar daar waren ze allebei schuldig aan en degene die er nog is was imo zeker de aanstichter weken geleden en sowieso wel met z’n gedrag wat spanningen kan veroorzaken, dus om nou zo makkelijk te stellen dat het komt door Axel door sommigen, is nogal makkelijk en niet helemaal correct imoquote:Op zondag 16 maart 2025 23:14 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Zetten mensen echt een TR omdat je zegt dat het zonder een bepaald persoon gezelliger is?
Jemig wat een kleuters.
Ik vind de sfeer vandaag onderling erg prettig en waar het door komt, geen idee, mssn omdat de groep kleiner is, maar wel mooi om te zien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |