Restwarmte uit mestvergisters wordt daar nog wel eens voor gebruikt.quote:Op zondag 16 maart 2025 10:23 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik kocht voorheen vaak bio op de markt (zowel vlees als groenten) maar het prijsverschil is enorm helaas.
Las laatst ook iets over verwarmde aspergebedden, dus wel uit Nederland maar sneller op de markt. Nou vind in asperges erg lekker maar voor mij is het ook een voorjaars iets
Dat snap ik. Maar aardbeien in de winter vind ik ook niet echt passen/lekker. En oliebollen (appelflappen) wil ik ook niet midden in de zomerquote:Op zondag 16 maart 2025 10:45 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Restwarmte uit mestvergisters wordt daar nog wel eens voor gebruikt.
Mooi he al die landbouwinnovatiesquote:Op zondag 16 maart 2025 10:45 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Restwarmte uit mestvergisters wordt daar nog wel eens voor gebruikt.
Wat een leukerd!quote:Op zondag 16 maart 2025 01:48 schreef sigme het volgende:
On topic: maan!
[ afbeelding ]
Ik kan dit Nieuw Zeelands vogeltje niet determineren met het boekje dat ik bij me heb, kan een van jullie ‘m vinden?
Filmpjes
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh ik miste een hele paginaquote:Op zondag 16 maart 2025 05:44 schreef sigme het volgende:
Verdomd. Dankzij @:annex gevonden:
Zuidereilandvliegenvanger
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Zuidereilandvliegenvanger
Leukquote:Op zondag 16 maart 2025 12:14 schreef flipsen het volgende:
Het beste nieuws van de dag: 6 nieuwe afleveringen van Black Mirror op Netflix
quote:Op zondag 16 maart 2025 12:06 schreef Kaatje1 het volgende:
Misschien handig om het “aan” knopje van de wasmachine in te drukken. Dan doet die het tenminste
quote:Op zondag 16 maart 2025 12:14 schreef flipsen het volgende:
Het beste nieuws van de dag: 6 nieuwe afleveringen van Black Mirror op Netflix
De recente kurzgesagt was spot on qua bio & wappie-dynamisch.quote:Op zondag 16 maart 2025 10:18 schreef z80 het volgende:
[..]
Bio laat is liggen. Het is voornamelijk opgeblazen lucht dat voor veel geld verkocht wordt.
Het is niet beter of slechter dan de rest van de massa productie voor de wereld. Wel voor de portemonnee van de fabrikant.
Eigenlijk is het van de zotte wat er nu aan groente en fruit te koop is.
Een heleboel producten van ver weg aangezien het in deze regio nu niet de tijd is dat deze producten beschikbaar zijn.
Ook de eerste reclame voor asperges langs zien komen. Die komen uit Griekenland of verder weg. Over een paar weken zijn ze vers van het land uit eigen regio beschikbaar. Kopen wat er lokaal van het land komt levert veel meer op voor het milieu.
Ik las serieus "heel dik geworden"quote:
Bij deze had wel een link gemogen.quote:Op zondag 16 maart 2025 19:30 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
De recente kurzgesagt was spot on qua bio & wappie-dynamisch.
Vogeltjes zijn vaak toeval. En het deprimerende is dat ze kunnen (weg-) vliegenquote:Op zondag 16 maart 2025 19:41 schreef sigme het volgende:
Mogge!
Eindelijk lekker geslapen in de tent, het scheelt een slok op een borrel als de mat niet lek is
@:blues dank voor het vinden van het vogeltje, dat ik ‘m toch vond was totaal toeval.
Gister geen nieuwe vogels gezien, wel een egeltje.
@:kaatje1, nee, geen reservebril mee. Wel zonnebril op sterkte. Maar de bril-met-pleister doet het wel goed genoeg.
Vandaag zeevaren!
Nou zeg lucky-niet zo lucky dit is ook wel veel zegquote:Op zondag 16 maart 2025 20:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
Dan nog even een update over minder leuke dingen. Dan zijn jullie ook weer op de hoogte.
Het is momenteel zwaar hier. Deels vanwege mijn handen, dat gaat maar niet over. De basics van het leven red ik net. Werken, persoonlijke verzorging, koken, boodschappen. Veel meer dan dat gebeurt er niet. J neemt heel veel over. Het is voor allebei erg vermoeiend.
Mijn moeder is laatst een week opgenomen in het ziekenhuis. Inmiddels weer, ze heeft een stoma gekregen. Ingewikkeld.
Het verbreken van die lange intense vriendschap laatst hakt er ook enorm in.
Schildklier doet weer stom, de maand april ga ik weer medicatie aanpassen. Nu dus druk met extra op mijn tenen lopen zodat ik vanaf april rust kan nemen.
En afgelopen week is onze hagelnieuwe barbecue uit de tuin gestolen. We zijn er goed ziek van. We zijn bezig met politie en er is een kleine kans dat de verzekering vergoedt. Maar een nieuwe kopen gaan we voorlopig niet doen want die kunnen ze ook weer stelen. Eerst moeten we diverse maatregelen treffen om dat tegen te gaan.
We zijn hier allebei al dagen flink aangeslagen en verdrietig van. We kunnen er eigenlijk nauwelijks over praten. Dit was ons liefste bezit. We hebben zo lang naar de aanschaf toegeleefd.
quote:Op zondag 16 maart 2025 20:18 schreef z80 het volgende:
[..]
Bij deze had wel een link gemogen.
Bekijk deze YouTube-video
quote:Op woensdag 26 februari 2025 00:02 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Kurzgesagt is spot on (zoals gebruikelijk)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |