https://www.demorgen.be/b(...)artekracht~b6b384a9/quote:Rucking is de nieuwe sporttrend: ‘Na zo’n wandeling voelt het alsof je op de maan loopt. Weg is de zwaartekracht’
Flink wandelen met een goedgevulde rugzak. Niet omdat je allerlei spullen nodig hebt, wel om de tocht extra zwaar te maken. Rucking is de sporttrend van het moment. Werkt zo’n militaire training ook voor gewone stervelingen?
Dat is onzin, zolang je het niet overbelast maakt het je alleen maar sterker.quote:Op donderdag 13 maart 2025 11:19 schreef TheFreshPrince het volgende:
En dan op je 60e aan een paar nieuwe knieën en heupen toe zijn.
Het moet je hobby zijn.
Nee dat is rucking tijdens het rijden, niet tijdens het wandelen.quote:Op donderdag 13 maart 2025 11:44 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Oh, ik dacht dat dit over de voormalig burgermeester van Groningen ging
Hangt ie zo laag dan dat je hem zo over je schouder kunt gooien?quote:Op donderdag 13 maart 2025 11:21 schreef RotatoR het volgende:
Ik wandel iedere dag met een volle zak.
Je kunt ook gewoon een halfje klappenquote:Rucking is de nieuwe sporttrend: ‘Na zo’n wandeling voelt het alsof je op de maan loopt. Weg is de zwaartekracht’
Je moet je zak achteraf ook wel legen.quote:Op donderdag 13 maart 2025 11:20 schreef herverwijderd het volgende:
Vroegah bij de scouting veel lange wandeltochten gemaakt met volle zak.
Ik voelde me daarna nooit alsof ik op de maan liep dus ik heb duidelijk al die tijd iets verkeerd gedaan.
quote:Op donderdag 13 maart 2025 11:27 schreef De_Bok het volgende:
Na flink geruckt te hebben zit ik eerder met een lege zak.
Als ik 20 km gelopen heb met bepakking, bijvoorbeeld met de 4-Daagse, en je doet het dan af dan voelt dat inderdaad even alsof je zweeft bijna. Duurt helaas maar paar minutenquote:Op donderdag 13 maart 2025 11:20 schreef herverwijderd het volgende:
Vroegah bij de scouting veel lange wandeltochten gemaakt met volle zak.
Ik voelde me daarna nooit alsof ik op de maan liep dus ik heb duidelijk al die tijd iets verkeerd gedaan.
Doet me denken aan deze (domste) naam ooit voor een trend:quote:Op donderdag 13 maart 2025 11:28 schreef Zoddie het volgende:
Ach ja, het moet weer een Trend zijn, met zijn eigen naam, het boeit niemand wat, het is niet iets nieuws of zo, het heeft alleen een social media trending naam gekregen.
Sterker nog, ben as we speak aan het wandelen met een volle zak, maar een lege blaas en een lege maag 😱quote:Op donderdag 13 maart 2025 11:21 schreef RotatoR het volgende:
Ik wandel iedere dag met een volle zak.
Oh Jezusquote:Op donderdag 13 maart 2025 12:30 schreef Tengano het volgende:
Lekker zweeven met Jannes![]()
[ afbeelding ]
Bekijk deze YouTube-video
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |