Uiteindelijk moet gewoon in eu verband het hele asielrecht uit het EVRM verwijderd worden. Benieuwd of ik dat nog meemaak dat dat besef indaaltquote:Op woensdag 12 maart 2025 18:02 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dit soort dingen moet je dan ook eu breed regelen.
Er uit halen lijkt me geen goed idee. Een hele stevige revisie wel.quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:19 schreef nixxx het volgende:
[..]
Uiteindelijk moet gewoon in eu verband het hele asielrecht uit het EVRM verwijderd worden. Benieuwd of ik dat nog meemaak dat dat besef indaalt
Inboedel is een lening, idioot.quote:Op woensdag 12 maart 2025 16:53 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Nee precies, hier krijgen ze nog veel meer.
Inboedel, dwangsommen omdat het besluit niet op tijd genomen wordt, etc.
Kalifaat kan niet snel genoeg komen.quote:Op woensdag 12 maart 2025 18:13 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ah nee, dan vervallen echt al mijn argumenten over statushouders.
https://www.vluchtelingen(...)is/onze-themas/wonenquote:
Oeps.quote:Wanneer de gemeente woonruimte heeft gevonden, hebben statushouders twee weken de tijd om te verhuizen. Zij mogen normaal gesproken geen woning weigeren, in tegenstelling tot andere woningzoekenden. Om de belangrijkste spullen te kunnen kopen, kunnen statushouders in veel gemeenten een lening krijgen. Dit noemen we een inrichtingskrediet. Deze lening moet meestal volledig worden terugbetaald. Wanneer vluchtelingen dan eindelijk gesetteld zijn en niet meer hoeven te verhuizen, kan het integreren pas echt beginnen.
Let ook even op het woordje "meestal"quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:29 schreef FreezePop het volgende:
[..]
https://www.vluchtelingen(...)is/onze-themas/wonen
[..]
Oeps.
Stap 1: gratis zwemles, stap 2: kalifaat.quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Kalifaat kan niet snel genoeg komen.
God, het kan met mensen zoals jij ook nooit uit hé. Zonder onderbouwing beweren dat iedereen alles maar gratis krijgt en wanneer iemand het tegendeel bewijst janken over de kleine details.quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:29 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Let ook even op het woordje "meestal"
Al opgegeven voor het suikerfeest??quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:31 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Stap 1: gratis zwemles, stap 2: kalifaat.
Zo simpel, maar zo ingenieus bedacht.
Dat detail is niet onbelangrijk. We sturen ook "meestal" mensen terug toch?quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:31 schreef FreezePop het volgende:
[..]
God, het kan met mensen zoals jij ook nooit uit hé. Zonder onderbouwing beweren dat iedereen alles maar gratis krijgt en wanneer iemand het tegendeel bewijst janken over de kleine details.
Je gaat er overduidelijk vanuit dat "meestal" in dit geval altijd betekend, wat al genoeg zegt over je overtuigingen. Autochtonen ontvangen ook kredieten en leningen van de gemeente die ze soms niet terug hoeven te betalen, maar dat boeit jouw volgens mij niets.quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:33 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Dat detail is niet onbelangrijk. We sturen ook "meestal" mensen terug toch?
"betekent"quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:34 schreef FreezePop het volgende:
[..]
Je gaat er overduidelijk vanuit dat "meestal" in dit geval altijd betekend, wat al genoeg zegt over je overtuigingen. Autochtonen ontvangen ook kredieten en leningen van de gemeente die ze soms niet terug hoeven te betalen, maar dat boeit jouw volgens mij niets.
Feit is dat we nu meer islam in de publieke ruimte hebben dan in de jaren 90.quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:31 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Stap 1: gratis zwemles, stap 2: kalifaat.
Zo simpel, maar zo ingenieus bedacht.
Ja, dat heet bevolkingsgroei. Maar percentueel gezien is dat nagenoeg hetzelfde gebleven.quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:36 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Feit is dat we nu meer islam in de publieke ruimte hebben dan in de jaren 90.
quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:35 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
"betekent"
Maar goed je doet een hoop aannames.
Ach, het percentage. Laat dat percentage nou net niet evenredig verdeeld zijn over het hele land. In de grote steden is nu relatief meer islam dan vroeger.quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:39 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja, dat heet bevolkingsgroei. Maar percentueel gezien is dat nagenoeg hetzelfde gebleven.
Oh het was niet de publieke ruimte, maar de grote steden en relatief? Helder.quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:50 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Ach, het percentage. Laat dat percentage nou net niet evenredig verdeeld zijn over het hele land. In de grote steden is nu relatief meer islam dan vroeger.
Gescheiden ruimten zelfs, zelfs aan de VU.quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:52 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Oh het was niet de publieke ruimte, maar de grote steden en relatief? Helder.
Maar zodra ze een status hebben, krijgen ze het wel. Mijn Syrische buren, jaar of 5 geleden, kregen een complete inrichting, geen lening. Daarnaast ook nog gratis zorg. Zij liet meteen haar bovenlip laseren, hij liet zich direct een kunstgebit aanmeten.quote:Op woensdag 12 maart 2025 16:58 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nee en nee.
In Nederland mogen asielzoekers de eerste maanden niet eens werken, laat staan een woning met “inboedel” zo krijgen. Onzin.
Familiehereniging pas als je een baan en een woning hebt. Voor die woning moet je gewoon achteraan sluiten op de wachtlijst. Voor de opvang in de tussentijd ben ik voor kamerbewoning met gezamenlijke voorzieningen als keuken, huiskamer en badkamer.quote:Op woensdag 12 maart 2025 19:00 schreef Nober het volgende:
Familiehereniging in een hub buiten de EU.
quote:Op vrijdag 14 maart 2025 10:54 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar zodra ze een status hebben, krijgen ze het wel. Mijn Syrische buren, jaar of 5 geleden, kregen een complete inrichting, geen lening. Daarnaast ook nog gratis zorg. Zij liet meteen haar bovenlip laseren, hij liet zich direct een kunstgebit aanmeten.
Dit klopt. Las eens een interview met een Syriër in Amstelveen. Met voorrang een woning gekregen en 5000 euro cash (geen lening) voor inrichting. Kocht ie doodleuk vliegtickets voor......naar Syrië op vakantie.quote:Op vrijdag 14 maart 2025 10:54 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar zodra ze een status hebben, krijgen ze het wel. Mijn Syrische buren, jaar of 5 geleden, kregen een complete inrichting, geen lening. Daarnaast ook nog gratis zorg. Zij liet meteen haar bovenlip laseren, hij liet zich direct een kunstgebit aanmeten.
Joh, gasten als @Buitendam geloven dit toch niet. Hun perceptie is de juiste.quote:Op vrijdag 14 maart 2025 11:46 schreef Homey het volgende:
[..]
Dit klopt. Las eens een interview met een Syriër in Amstelveen. Met voorrang een woning gekregen en 5000 euro cash (geen lening) voor inrichting. Kocht ie doodleuk vliegtickets voor......naar Syrië op vakantie.
Ja het is een principekwestie. Maar zal inderdaad nog zuurder zijn als je het al krap hebt...quote:Op woensdag 12 maart 2025 17:59 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Nouja, het is niet anders. Nu kunnen we dit prima betalen maar dat zal vast niet overal zijn.
Vandaar dat velen hier ook zo fel op tegen zijn.
Daarbij rijdt de buurman in een BMW (weliswaar een wat ouder model) en hebben dochters beiden een iPhone 14. Dus ergens is er dat geld gewoon.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |