Goede afsluiter zo
@Dr_Flash met de muntjesvondst!
@AnneX hoe waren de eerste nachten in nieuwe huis? Wennen aan andere geluiden of viel het mee?
@Candaasje klinkt leuk vandaag! En goed bezig met sportschool proefweek
Ik had vannacht een niet super lekkere nacht, viel door de zorgen pas rond 1u in slaap, en om 4u werd ik wakker uit een halve nachtmerrie door te warm hebben, rond 5u weer in slaap en om 7.30 weer wakker. Vandaag was druk maar leuk maar DRUK. Tuincentrum (zowaar op de fiets, half uur enkele reis), markt op terugweg voor ontbijt en wat boodschappen, thuis in 10 min nog wat meer eten en toen naar mijn Find your Flow workshop georganiseerd door mijn personal training sportschool. Dat was leuk en nuttig maar ook veel nadenken en praten en contact en dus intensief. Thuis waren buren in de tuin met andere buren dus daar tijdje gekletst, even halfuurtje in eigen huis teruggetrokken en met ouders bijgepraat en daarna weer bij buren tot 19.30 ongeveer.
Inmiddels beetje hoofdpijn en pijn in nek, en hoewel ik weet dat de kans 1000000x zo groot is dat dat komt door slechte zithouding vanmiddag bij workshop en moe en overprikkeld van vandaag, en niet door de jaren-over-datum-neusspray van gisteravond, zit dat toch nog wel ergens achterin mn hoofd. En om de avond af te toppen had ik wat bruin/roze slijm vanavond, exact 21 dagen na de vorige keer. Afgelopen drie keer zat er 21, 11 en 21 dagen tussen, dus als 't hierna weer redelijk snel komt hou ik maar even een keer een stopweek, hopelijk blijft het daarna dan weer langer weg. Positief is wel dat ik na de 2x migraine bij doorbraakbloeding in augustus en eind september, bij geen van de 6 keer oud bloed erna nog migraine heb gehad *afkloppen*.
Nog meer positiefs: kat is van pijnstilling af, en vandaag is alles goed gegaan

morgen proberen of dat zo blijft als ik ook de zylkene (anti stress) eraf haal. Ik hoop het wel
Over een half uurtje richting bed. Lekker met schoon gewassen beddengoed

. Morgen rustigere dag: red velvet cupcakes met cream cheese frosting bakken (vorige week bakte ik proefbatch om recept te testen, en die waren ZO lekker

), laatste dingen voor colleges maandag en dinsdag voorbereiden en even op de hockey in het zonnetje zitten. En verder kattenmatras spelen, want die hebben ook wat aandacht tekort gehad vandaag.
/Shortstorylong
[ Bericht 1% gewijzigd door vlindertje89 op 08-03-2025 21:15:11 ]