Ben-Gvir is nogal radicaal, dat klopt zeker. Maar waarom zou het voorstander zijn van het bombarderen van de Gazastrook, meteen willen zeggen dat iemand volledig op één lijn ligt met Ben-Gvir? Dat is natuurlijk een rare drogredenering.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 19:35 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Ben Gvir woest over het staakt het vuren; stapt uit het kabinet.
Staakt het vuren voorbij en bombarderen weer begonnen; Ben Gvir stapt weer terug in het kabinet.
Kan me nog herinneren dat mensen als Howard types als Ben Gvir omschreven als extremisten maar dit is weer typisch zo'n voorbeeld dat als je voorstander bent van het bombarderen van Gaza je eigenlijk geen haar beter bent en eigenlijk gewoon op één lijn ligt met zo'n figuur.
Goed verhaal.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 19:45 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je moet in deze topic reeks naar de user namen kijken om te weten of ze wel of niet bezig zijn met oktober 7 goedpraten. Je post hier is een voorbeeld.
Het gaat niet om het hebben van dezelfde mening an sich. Het gaat er om dat je dezelfde mening hebt over iets waar een radicale idioot als Ben Gvir de coalitie voor verliet omdat het stopte en weer terug kwam omdat het weer hervat werd. Het zou je aan het denken moeten zetten hoe idioot en radicaal deze specifieke mening is.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 19:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ben-Gvir is nogal radicaal, dat klopt zeker. Maar waarom zou het voorstander zijn van het bombarderen van de Gazastrook, meteen willen zeggen dat iemand volledig op één lijn ligt met Ben-Gvir? Dat is natuurlijk een rare drogredenering.
Zo zijn de Palestijnse terroristen schijnbaar voor een staakt-het-vuren. Moeten we dan ook concluderen dat iedereen die voor een staakt-het-vuren is op één lijn ligt met de Palestijnse terroristen?
quote:Op dinsdag 18 maart 2025 18:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik benadruk vaak de Joods-Christelijke inslag van het Westen, maar dat maakt iemand niet meteen een Christen. Het is simpelweg het benoemen van wat historisch gezien de culturele fundamenten van het Westen zijn.
En waar heb ik iets gezegd over Russen in een theater?
[..]
Momo gaf aan dat ze meeleeft met de Russen die waren omgekomen in het theater, dit was jouw antwoord^^quote:Op dinsdag 18 maart 2025 10:42 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat zijn er niet zoveel, de steun voor Poetin is simpelweg heel erg groot. En je weet natuurlijk zelf ook wel dat de empathie voor Russische burgers nihil zou zijn. Volledig terecht vind ik.
Mocht Israël haar zin krijgen dan krijgen we een nucleair armageddon. Met honderden miljoenen doden als gevolg. Vandaar dat ik een lichte paniek schiet wanneer er nieuwe ontwikelingen zijn op dat gebiedquote:Op dinsdag 18 maart 2025 18:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
[..]
Maar dit sluit niet echt aan bij de geschiedenis van het Christendom. Dat heeft natuurlijk een hele lange periode van behoorlijk veel bloedvergieten en geweld gekend. Daarnaast (correct me if I'm wrong ..) maar zit jij ook niet op het puntje van je stoel als Iran de raketten afvuurt op Israël? Hoe rijmt dat met wat je hier nu schrijft?
-Dit een een combinatie van de scofield bijbelquote:Op dinsdag 18 maart 2025 18:57 schreef HowardRoark het volgende:
En vergeet natuurlijk ook niet dat er heel erg veel Christenen zijn die juist Israël steunen, nu zal dit misschien verschillen per stroming, maar neem bijvoorbeeld al die Amerikaanse Christenen. Ik ben dan ook wel benieuwd hoe je dat wil verklaren ..
Nee, dat ging over omgekomen Russen in de oorlog met Oekraïne. Dat ook Rusland te maken heeft Islamitische terrorisme is erg vervelend, het benadrukt maar eens te weer dat overal waar die religie land, het voor kommer en kwel weet te zorgen.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 20:20 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
[..]
Momo gaf aan dat ze meeleeft met de Russen die waren omgekomen in het theater, dit was jouw antwoord^^
Joods-Christelijk. Het Christendom is immers ook voortgekomen uit het Jodendom en is tijdlang ook nog een vertakking van het Jodendom geweest. Alle individuen die Christenen aanbidden, zijn nota bene Joden. Beide religies zijn van grote invloed geweest als het gaat om de cultuur in het Westen.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 20:20 schreef Ali_boo het volgende:
Het fundament waarop het westen is gebouwd is christelijk van top tot teen. De joden hebben compleet andere waardes in de tegenovergestelde richting, Joods-christelijk is een oxymoron. Simpeler kan ik het niet maken, kan je wel wat info sturen mocht je interesse hebben. Maar voorlopig houd ik het hierbij, anders wordt het heel erg offtopic.
Het spreekt voor zich dat Israël geen nucleaire oorlog wil. Men is niet voor niets zo hysterisch bezig mbt de faciliteiten die Iran heeft voor de ontwikkeling van kernwapens. Israël (en de VS) zou(den) die liever vandaag dan morgen volledig met de grond gelijk willen maken.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 20:20 schreef Ali_boo het volgende:
Mocht Israël haar zin krijgen dan krijgen we een nucleair armageddon. Met honderden miljoenen doden als gevolg. Vandaar dat ik een lichte paniek schiet wanneer er nieuwe ontwikelingen zijn op dat gebied
Interessant, hier zal ik eens wat meer over gaan lezen. Hoe ziet het Orthodoxe Christendom dit dan?quote:Op dinsdag 18 maart 2025 20:20 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
-Dit een een combinatie van de scofield bijbel
-ww2 guilt
- Blind staren op de bijbelsverses waar de joden in een postief daglicht staan, tegelijkertijd alle versen negeren die daar niet op aansluiten
Cobineer die drie samen en je hebt de evagelische gemeenschap. En ja die staan 100% achter de Joodse volk. Want als je niet de seculiere staat van Israel steunt dan zal God je straffen!!!!! Wil je dus gezegend worden door God dan moet je achter de staat in het midden oosten staan
Scofield had een significante invloed op de Christelijk Zionistische beweging. In de Scofield Bijbel schreef hij dat antisemitisme een zonde was . Onder verwijzing naar Genesis 12:3 - "Ik zal zegenen wie u zegenen" - betoogde Scofield dat "de man of natie die een stem of hand opheft tegen Israël, de toorn van God uitlokt."
https://en.wikipedia.org/wiki/Scofield_Reference_Bible
Ik denk dat het rode kruis dat niet weet omdat ze gegijzeld zijn. Dat had Aviva ook kunnen bedenken.quote:
Ik denk dat elke organisatie wel beschuldigd wordt van sympathie voor Hamas of zelfs samenwerking met Hamas.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 21:38 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Ik denk dat het rode kruis dat niet weet omdat ze gegijzeld zijn. Dat had Aviva ook kunnen bedenken.
Doe mij een plezier en click op deze videoquote:Op dinsdag 18 maart 2025 20:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
[..]
Joods-Christelijk. Het Christendom is immers ook voortgekomen uit het Jodendom en is tijdlang ook nog een vertakking van het Jodendom geweest. Alle individuen die Christenen aanbidden, zijn nota bene Joden. Beide religies zijn van grote invloed geweest als het gaat om de cultuur in het Westen.
quote:Op dinsdag 18 maart 2025 20:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
[..]
Het spreekt voor zich dat Israël geen nucleaire oorlog wil. Men is niet voor niets zo hysterisch bezig mbt de faciliteiten die Iran heeft voor de ontwikkeling van kernwapens. Israël (en de VS) zou(den) die liever vandaag dan morgen volledig met de grond gelijk willen maken.
Dit is het korte antwoord: Hence, Dispensationalists believe that there is one mode of salvation for Gentiles, and another for Jews. This goes against the soteriology taught by the Churchquote:Op dinsdag 18 maart 2025 20:37 schreef HowardRoark het volgende:
Interessant, hier zal ik eens wat meer over gaan lezen. Hoe ziet het Orthodoxe Christendom dit dan?
Ontkennen is wegkijken.quote:Op woensdag 19 maart 2025 13:11 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[ x ]
Humor die perfect de absurditeit van de genocide-ontkenners blootlegt.
Ik blijf me erover verbazen hoe gemakkelijk en hoe volgzaam blanken het narratief van terroristen napraten.quote:Imagine if all those who are silent about the terrible evil being committed in Gaza spoke up
No crime in history has been so well documented by its victims. And yet inaction and censorship reign![]()
Israel’s genocide was only on pause: for Palestinians woken on Monday night by a vicious wave of airstrikes, the resumption was no less shocking. More than 400 people – many of them children – were slaughtered in a matter of hours, in an assault that reportedly received the “green light” from Donald Trump. This mayhem was swiftly followed by evacuation orders – that is, forced displacement – raising the possibility of renewed ground operations. Israel’s excuse? A confected claim that Hamas hasn’t observed the terms of January’s so-called ceasefire agreement – the terms of which Israel itself has broken over and over again.
The Guardian doet dit al vanaf het begin van deze oorlog; het Hamas-narratief trouw nababbelen en zich superhuilerig afvragen waarom het westen eigenlijk zo lauw reageert op de oorlog.quote:In the wake of the attacks, CNN reported that Israel’s onslaught threw “doubt on the fragile ceasefire”. Orwellian doesn’t even begin to describe such framing. As it is, there was no “ceasefire”: not if your definition is firing ceasing. A single Israeli has been reported to have died in Gaza during the “ceasefire”: a contractor killed by the Israeli army, who mistook him for a Palestinian. A reported 150 Palestinians have been killed in Gaza during this “ceasefire”, and dozens others butchered in the West Bank.
-knip gigantisch jankverhaal-
Many of the silent undoubtedly feel guilt, and they should. Through their cowardice, they have played a pivotal role in normalising some of the worst barbarism of the 21st century. Ending silence doesn’t involve handwringing and platitudes about how sad you are about civilians dying: it means calling a crime for what it is, and demanding accountability for those who facilitated it. Time is running out for the traumatised, maimed, starving people of Gaza. So is time for those who want to salvage their conscience.
Zie je nou écht niet in dat je jezelf tegenspreekt hiermee?quote:Op woensdag 19 maart 2025 17:46 schreef opgebaarde het volgende:
Avond vol aanvallen, vermeend 400 doden en verhouding doden vrouw/kind vs man ongeëvenaard, volgens Gaza. Enigzsins logisch want Hamassers dachten veilig te zijn
dag er na wordt er een evacuatie order verstuurd.
De fans: zie je wel, Israël waarschuwt burgers en burgers worden dus gespaard.
Putin komt overal mee weg, dus win win voor Israelquote:Op woensdag 19 maart 2025 17:59 schreef Discombobulate het volgende:
Als Israël hier mee weg gaat komen, dan gaat Poetin er ook zeker mee wegkomen.
Dat staaf er niet. Burgers zijn geen doelwit inderdaad, dat betekent alleen niet dat IDF heel hard haar best doet om de onschuldige burgers te ontzien (sparen). Dat is een 'fabel'. Dat zou jij ook gezien kunnen hebben aan de strategie om burgers bewust te pakken door noodhulp/water/electriciteit met alle gevolgen van dien m te blokkeren, of zoals gisteren aangekondigd dat als Hamas de gijzelaars niet vrijlaat er grond van burgers geannexeerd wordt, of het aantal burgerslachtoffers tijdens de fase 1 staakt het vuren of daarvoor de gigantische hoeveelheid burgerwoningen die in de fik zijn gezet, of opgeblazen of met machines (D9 en/of graafmachines) zijn gesloopt. En met dien verstande dat Netanyahu nog steeds meldt dat alle militairen doelen gehaald gaan worden en dit nog steeds pas de beginfase is.quote:Op woensdag 19 maart 2025 17:57 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Zie je nou écht niet in dat je jezelf tegenspreekt hiermee?
Waarom zouden ze bevel geven om te vertrekken, als ze de avond ervoor rücksichtlos 400 burgers met babies en al hebben gedood? Dat klópt dan toch niet? Denk nou eens na!
Er had al veel eerder afgerekend moet worden met de Arabische moslims in deze regio die het simpelweg niet kunnen laten om iedere keer opnieuw Joden en Israël aan te vallen. Dat het decennialang is geprobeerd en velen in de internationale gemeenschap nog altijd denkt dat iedere keer opnieuw hetzelfde proberen de oplossing is, blijft bizar.quote:Op woensdag 19 maart 2025 19:06 schreef havanagila het volgende:
Israël is sinds 7 oktober gewoon helemaal klaar met Hamas/Palestina. Als dat nu nog niet duidelijk is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |