Ze hebben nu een podcastquote:Op woensdag 5 maart 2025 16:03 schreef Kodiak100 het volgende:
Vorig jaar kregen de genomineerden nog wel een etentje oid dat is dit jaar ook nog niet geweest
Zo iets inderdaadquote:Op woensdag 5 maart 2025 16:01 schreef Kodiak100 het volgende:
De vraag is alleen nog maar daar binnen
Wie steekt de lucifer aan
Nou dat valt deze week goed mee. Die andere zijn zuurder dan de genomineerde. Hij zegt dat het kartel buiten populairder is dan de rest en oeh dat mag niet. Maar het is een bevestiging van het geen zij weten. De hoeveelheid post etc. Dat was een sneertje en hop meteen Axel en Jane er bovenop. Hij weet precies welk knopje hij drukken moet en Axel jumpt. Axel heeft het niet eens in de gaten.quote:
Mattie lult met iedereen mee vind ik om dan daarna met een grote mond als het kartel samen zit zeggen dat hij echt boos deed .quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:45 schreef Rhosyn het volgende:
Het probleem is dus inderdaad Jordy. Niet zijn persoon die schijnt leuk te zijn maar hoe hij het spel speelt.
Dat is wel al eerder besproken.
Maar wat Mattheus nu zegt dat hij Jordy wel eens aanspreekt op zijn negatieve gedrag geloof ik niet. Hij lult 100 km met hem mee.
Budget editie in ieder opzichtquote:Op woensdag 5 maart 2025 16:03 schreef Kodiak100 het volgende:
Vorig jaar kregen de genomineerden nog wel een etentje oid dat is dit jaar ook nog niet geweest
quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:51 schreef Puzzie het volgende:
Misschien kan er aan apart boos op Jordy of Axel topic komen
Jordy wilde gaan frituren en doordat de groep zei niet doen of doen we morgenavond, niet stiekem nu is het niet doorgegaan.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:04 schreef OmaJacky het volgende:
[..]
Mattie lult met iedereen mee vind ik om dan daarna met een grote mond als het kartel samen zit zeggen dat hij echt boos deed .
Jane heeft enkel en alleen domme beslissingen genomen en deze was vrij simpel. Ze zit nog niet in de finale en haar rol is uitgespeeld ze wordt door de andere niet vertrouwt en zelfs als de andere Jordy nu in de steek zouden laten zetten ze hem zo op de praalwagen naar de finale.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:04 schreef Hznootje het volgende:
Eindelijk iemand die het spel echt speelt en dan deze reactiesJane is wat mij betreft de redder van dit seizoen
Ik denk dat de meesten hier anders naar kijkenquote:Op woensdag 5 maart 2025 16:04 schreef Hznootje het volgende:
Eindelijk iemand die het spel echt speelt en dan deze reactiesJane is wat mij betreft de redder van dit seizoen
Vond Sharice de enige normale reactie geven op dit moment....eigenlijk had ik gedacht dat Jane zo zou reageren als Sharice nu deed.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:05 schreef Koos1958 het volgende:
Was net wel mooi tussen sharice en matti over jordy dat ze hem als mens wel kan waarderen en hij eerlijk was en er voor zijn vrienden oprecht was. Ja zei matti waarom denk je dat ik het zo met hem kan zo goed kan vinden is echt een goed mens.sharice beaamde het.
Sharice was af op het moment dat ze vond dat Jordy zou moeten worden opgenomen en claimde dat het tuuren van Jordy grenst aan onzedelijk gedrag.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:05 schreef Koos1958 het volgende:
Was net wel mooi tussen sharice en matti over jordy dat ze hem als mens wel kan waarderen en hij eerlijk was en er voor zijn vrienden oprecht was. Ja zei matti waarom denk je dat ik het zo met hem kan zo goed kan vinden is echt een goed mens.sharice beaamde het.
Dit dusquote:Op woensdag 5 maart 2025 16:08 schreef marky het volgende:
[..]
Jane heeft enkel en alleen domme beslissingen genomen en deze was vrij simpel. Ze zit nog niet in de finale en haar rol is uitgespeeld ze wordt door de andere niet vertrouwt en zelfs als de andere Jordy nu in de steek zouden laten zetten ze hem zo op de praalwagen naar de finale.
Maar top gespeeld Jane.
Zal best, maar wekenlang kijken naar een kleuterklas die een kartel vormt en snoepjes steelt is niet mijn ideale BB. Het spel spelen, en af en toe je nek uitsteken wel.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:09 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik denk dat de meesten hier anders naar kijken![]()
Op 1 liggen Keanu en Jolien te kletsen over Lepsche en sjloajquote:Op woensdag 5 maart 2025 16:13 schreef Kodiak100 het volgende:
Waarom kijken we naar een slapende Axel op S2 ?
quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:15 schreef Kodiak100 het volgende:
Ik neig er na op Keanu te stemmen om te blijvennooit gedacht ik dat nog eens zou zeggen
Waar kijk jij dan liever naar? Kaarten kaarten koken kaarten scheten laten kaarten in de zon liggen kaarten scheet laten kaarten oja even tactiek bespreken kaarten scheet laten kaarten boeren effe de sauna in bakje pleur. Slapen in de zon scheet laten koken kaarten kaarten scheet latenquote:Op woensdag 5 maart 2025 16:13 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Zal best, maar wekenlang kijken naar een kleuterklas die een kartel vormt en snoepjes steelt is niet mijn ideale BB. Het spel spelen, en af en toe je nek uitsteken wel.
Gelukkig waren er twee kleuterklassen .....stonden ver uit elkaar maar dat was maar goed ook....die moesten ook heel wat leren qua taal en gewoontes.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:13 schreef Hznootje het volgende:
[..]
Zal best, maar wekenlang kijken naar een kleuterklas die een kartel vormt en snoepjes steelt is niet mijn ideale BB. Het spel spelen, en af en toe je nek uitsteken wel.
Wat ik zeg. Mensen die het spel spelen en nadenken en hun nek uitsteken. Niet de kleuterklas die streken uithaalt en het spel niet voor zichzelf durven spelen.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:16 schreef marky het volgende:
[..]
Waar kijk jij dan liever naar? Kaarten kaarten koken kaarten scheten laten kaarten in de zon liggen kaarten scheet laten kaarten oja even tactiek bespreken kaarten scheet laten kaarten boeren effe de sauna in bakje pleur. Slapen in de zon scheet laten koken kaarten kaarten scheet laten
Jordy zei podcast XL waarna Keanu zei "de kartel-versie"quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:17 schreef Kodiak100 het volgende:
Keanu TOP DAG TOP SPEL
Jordy moppelt nog iets over dat de podcast de kartelcast wordt of zo
Die 2e kleuterklas had ik ook niks mee inderdaad. Vandaar ook geen favorieten dit jaar. Het werd tijd dat er wat opschudding kwam. Je zit daar voor jezelf wordt er toch steeds gezegd?quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:17 schreef zodeju het volgende:
[..]
Gelukkig waren er twee kleuterklassen .....stonden ver uit elkaar maar dat was maar goed ook....die moesten ook heel wat leren qua taal en gewoontes.
Maar daar is ook beeld van.
Mogen ze doen, ze zijn weg en ik doe wat ik zelf wilquote:Op woensdag 5 maart 2025 15:41 schreef Hznootje het volgende:
De ex-bewoners vragen vrijwel allemaal om een stem op Keanu op Instagram
En dan de slaapkamer ook op slot overdagquote:Op woensdag 5 maart 2025 16:20 schreef Ireth het volgende:
Kunnen ze een volgend seizoen niet starten begin november?? Minder kans op dit soort saaie streams
Nee die mag alles. Valt enorm op de laatste tijd.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:19 schreef Kodiak100 het volgende:
@:FEBO wordt geen tijd voor een ZC voor Axel
Inmiddels wel voor allemaal...quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:19 schreef Kodiak100 het volgende:
@:FEBO wordt geen tijd voor een ZC voor Axel
Laat hem maar lekker dromen.....dat hij met het geld op een zonnig eiland ligt....quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:19 schreef Kodiak100 het volgende:
@:FEBO wordt geen tijd voor een ZC voor Axel
Of het huis verplaatsen naar Portugal of zo zwembad erbij elke dag onbeperkt alcohol en muziekquote:Op woensdag 5 maart 2025 16:20 schreef Ireth het volgende:
Kunnen ze een volgend seizoen niet starten begin november?? Minder kans op dit soort saaie streams
Ow dat mag ook ja!quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:24 schreef Kodiak100 het volgende:
[..]
Of het huis verplaatsen naar Portugal of zo zwembad erbij elke dag onbeperkt alcohol
Ja,en lig je eruit zelf je enkelereis terug betalen.....quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:24 schreef Kodiak100 het volgende:
[..]
Of het huis verplaatsen naar Portugal of zo zwembad erbij elke dag onbeperkt alcohol
quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:26 schreef zodeju het volgende:
[..]
Ja,en lig je eruit zelf je enkelereis terug betalen.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |