mag toch hopen dat hij daar niet intraptquote:
Nee is al eerder gedaan en gister besproken met de anderen en dat hij daar echt niet intraptquote:Op woensdag 5 maart 2025 11:09 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
mag toch hopen dat hij daar niet intrapt
Inderdaad! SL of wissel op persoonlijke verhalen kan ik nog begrijpen, maar wat te maken heeft met het spel niet. Of BB moet ze de opdracht hebben gegeven, om op een bepaalde manier dingen aan te pakken.quote:Op woensdag 5 maart 2025 11:08 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
soms zou ik willen dat we zelf de camera's konden uitkiezen
er kan zoveel tegenwoordig waarom niet dat
hoezo voorbij?quote:Op woensdag 5 maart 2025 11:09 schreef Puzzie het volgende:
Jane heeft wel een punt, de tijd van groepjes die elkaar indekken is voorbij , je moet aan jezelf denken als je wil blijven.
Klopt hij heeft de vorige edities goed bestudeerd. Ik zie wel meer voorbij komen (Salar acties b.v.)quote:Op woensdag 5 maart 2025 11:05 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Zelfde flauwe gedoe als die generaal en haar soldaten van vorig jaar.
Even leuk, maar snel vervelend door dat constant herhalen alsof het de beste grap ooit is.
Lekker allemaal nu kans erop.quote:
En dat doet zij wel? Als ze dat zelf zou doen zou het goed zijn maar zelf doet ze dat niet.quote:Op woensdag 5 maart 2025 11:09 schreef Puzzie het volgende:
Jane heeft wel een punt, de tijd van groepjes die elkaar indekken is voorbij , je moet aan jezelf denken als je wil blijven.
ja uitkiezen zelf lijkt me wel watquote:Op woensdag 5 maart 2025 11:11 schreef Verity het volgende:
[..]
Inderdaad! SL of wissel op persoonlijke verhalen kan ik nog begrijpen, maar wat te maken heeft met het spel niet. Of BB moet ze de opdracht hebben gegeven, om op een bepaalde manier dingen aan te pakken.
Dat doet jordy ook, al weken langquote:Op woensdag 5 maart 2025 11:09 schreef greysbones het volgende:
![]()
![]()
Jane lult enkel zodat zij er beter voor staat
Klopt. Ze doet ook precies wat ze steeds gezegd heeft, ze speelt het spel, maar niet per se oprecht. Ook tegen Mattheus zei ze dit. Niets is wat het lijkt, waarschuwde ze hem nog.quote:Op woensdag 5 maart 2025 11:09 schreef Puzzie het volgende:
Jane heeft wel een punt, de tijd van groepjes die elkaar indekken is voorbij , je moet aan jezelf denken als je wil blijven.
ja inderdaad volgens mijn is hij standvastig bij zijn "groep'' en fladdert zij overal tussenquote:Op woensdag 5 maart 2025 11:12 schreef Koos1958 het volgende:
Jane zegt als je teveel fladdert gaan mensen dat zien. Ze heeft her over mattie maar zij is juist die persoon.
Truequote:Op woensdag 5 maart 2025 11:14 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
Dat doet jordy ook, al weken lang
Maar je hoeft idd ook niet oprecht te spelen , niemand doet dat daar.quote:Op woensdag 5 maart 2025 11:14 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Klopt. Ze doet ook precies wat ze steeds gezegd heeft, ze speelt het spel, maar niet per se oprecht. Ook tegen Mattheus zei ze dit. Niets is wat het lijkt, waarschuwde ze hem nog.
Wanneer hij z'n ogen in z'n reet (of die van een ander) laat zitten, is dat zijn eigen fout
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |