Ik ga weer verder met mijn film uit 1949quote:Op zondag 2 maart 2025 13:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
2-0 Heerenveen, tijd voor de drank.
Daar doe je wel heel lang overquote:Op zondag 2 maart 2025 13:34 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik ga weer verder met mijn film uit 1949
@Mexicanobakker jaquote:Op zondag 2 maart 2025 13:37 schreef Zorro het volgende:
Ik meen gisteren hier toch ergens gelezen te hebben dat PSV zich vooral zorgen moest maken om AZ omdat die toch wel heel stabiel waren.
Nou ja, gezien het resultaat tegen Zwolle...quote:Op zondag 2 maart 2025 13:39 schreef GGMM het volgende:
[..]
@:mexicanobakker ja
Die dekt zich nog in voor Zwolle als hij de kans krijgt
PEC was ook veel te goed voor PSVquote:Op zondag 2 maart 2025 13:39 schreef GGMM het volgende:
[..]
@:mexicanobakker ja
Die dekt zich nog in voor Zwolle als hij de kans krijgt
Dat de beste ploeg van de eredivisie wint van PSV mag geen verrassing meer zijn.quote:Op zondag 2 maart 2025 13:33 schreef Zipportal het volgende:
Hopelijk wint Almere. Dan hebben we een knotsgekke speelronde achter de rug.
Ik snap die AZ-hype ook niet zo. Hadden het tegen Heracles ook weer moeilijk donderdag.quote:Op zondag 2 maart 2025 13:46 schreef Alaphilippe_ het volgende:
AZ valt of staat met Jordy Clasies aanwezigheid.
Welkom in 2025.
Wat is de hype dan?quote:Op zondag 2 maart 2025 13:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik snap die AZ-hype ook niet zo. Hadden het tegen Heracles ook weer moeilijk donderdag.
Dit is een vreemde take. AZ is sinds half november gewoon heel constant. Weinig ploegen die hen over het randje doen kukelen.quote:Op zondag 2 maart 2025 13:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik snap die AZ-hype ook niet zo. Hadden het tegen Heracles ook weer moeilijk donderdag.
Geen take van mij want dit is inderdaad precies wat AZ is. Maar ik heb de indruk dat sommige mensen er nog iets meer van verwachten.quote:Op zondag 2 maart 2025 13:51 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Dit is een vreemde take. AZ is sinds half november gewoon heel constant. Weinig ploegen die hen over het randje doen kukelen.
Ik heb niet de indruk dat mensen er meer van hadden verwacht. Alleen moeten we allemaal iets vinden van de strijd om plek 3, maar niemand van de kandidaten is bewezen beter dan de restquote:Op zondag 2 maart 2025 13:52 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Geen take van mij want dit is inderdaad precies wat AZ is. Maar ik heb de indruk dat sommige mensen er nog iets meer van verwachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |